Trending News

Kā inspektors Artūrs Tkačenko pēc savas iniciatīvas miermīlīgus cilvēkus tvarstīja

Pēc manā rīcībā esošās informācijas Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldē strādā tāds inspektors Artūrs Tkačenko, kurš, izrādās, naktīs mēdz pārvietoties pa savu medību teritoriju un veikt darbības, bez kurām varētu iztikt.

Inspektoram tagad daudz darba, jo līdzšinējā Valsts policijas bezdarbība un nolaidība — un ne tikai tā vien — nesusi savus augļus: Tagad dažādu necilvēku saradies kā sēnes pēc lietus, un Latvijā tie jūtas varas pasargāti.

Nav jau gan nabaga inspektors Artūrs vien pie tā vainīgs, ka valstī ir tik ražena augsne dažādu kaitīgu parazītu nekontrolētai attīstībai, — Valsts policijas sistēmai kā tādai nav izdevīgi pilnībā apkarot šos parazītus, jo tad daudzajiem „radošajiem” darbiniekiem nebūs vairs darba valsts maizē! Un ko tad — godīgi strādājot sabiedrības labā un vairojot godīgumu, atbildību, sapratni un savstarpējo cieņu, ir taču jāpiepūlas daudz vairāk..!

Atgriežamies pie inspektora Artūra “radošās” pieejas bezjēdzīgajam pienākumam. Viņam vien zināmā laikā, cik vien modrā omā varēdams, viņš veicis apgaitu pa viņam norīkoto maršrutu. Lielā nozieguma izdarīšanas brīdī bija vēls vakars, kad inspektors apturēja pie apvāršņa pamanīto transportlīdzekli un tā vadītājam izrakstīja nesmuku papīriņu. Inspektoram, lūk, likās, ka, vakarā vienatnē pārvietojoties savā automašīnā, braucējs negatīvi iespaido sabiedrības veselību un ka iztrūkstošais pašapliecinājuma dokuments bīstami palielina nāvīga vīrusa izplatības risku.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Mazliet padomājis, inspektors Artūrs varbūt attaptos, ka cilvēks mūsdienās varētu būt pat spiests nakšņot savā transportlīdzeklī, jo valdība strādāt neļauj, ar piešķirto niecīgo pabalstu pietiek tikai maizītei un ūdenim, naudas maz, tāpēc sieva mājās iekšā nelaiž… Artūrs, kas pats mīl brīvu un skaistu dzīvi (spriežot pēc soctīklos redzamajām bildēm), būtu varējis arī atminēties nerakstīto likumu — dari otram tā, kā tu gribi, lai dara Tev…

Es gan paudīšu cerības, ka cienījamais inspektors Tkačenko savus pienākumus pilda ar tīru sirdsapziņu, gādību un rūpību, un ar vislielāko atbildību izturas pret viņa ietekmē nonākušo cilvēku patiesajām vajadzībām un tiesībām. Ceru, ka viņš savu darbu veic, pilnībā izprotot savu darbību cilvēciskumu un lietderību, rūpīgi pārbaudot priekšnieku rīkojumu tiesiskumu, kā arī nepārprotami savos lēmumos balstoties uz patiesām un pārbaudītām zināšanām.

Ainiņa ar policistu un viņa naksnīgo medījumu parāda tikai to, cik neaizsargāti un ievainojami mēs patiesībā esam — ar visu „daudzo” naudu, ko pieminēja kāds TV ekrānā bieži redzams varas pārstāvis, tauta ne tikai kļūst aizvien trūcīgāka, bet arī tiesiskuma pamati ir bīstami sašķobījušies.

Cieņā, jūsu Ērikonkuls!

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment