Friday, October 23, 2020
Trending News

Kā izprast sevi un atveseļoties?

Katram mums ir savs individuāls ķermenis, dvēsele un dzīves ceļš. Tāpēc mūsu veselību ietekmē vairāki individuāli faktori. Iemesli, kāpēc slimo mūsu ķermenis, katram būs individuāli. Tieši tāpēc tas, kas palīdz vienam – var nepalīdzēt otram.

Atslēga uz katra būtību un veselību ir viņā pašā. Tāpēc, ieskatoties sevī un izprotot sevi, mēs varam rast atbildes un uzlabot savu veselību. Tieši to vēlos Jums piedāvāt savā meistarklasē, kura notiks lielākajā pašizaugsmes festivālā #MaināmPasauli – ieskatīties sevī un savā veselībā.

Meistarklases teorētiskajā daļā apskatīsim sīkāk tos iemeslus, kas ietekmē mūsu katra veselību. Kāpēc mums slimības rodas dažādos dzīves posmos, un kā mēs varam palīdzēt paši sev uzlabot veselību?

Nodarbības otrā daļā varēsim visu apgūto teoriju uzreiz izmēģināt praksē – būs meditācija, kuras laikā varēsiet katrs ieklausīties sevī, sava ķermeņa norādēs par šī brīža veselību.

Nodarbības tēma balstīta uz manu personīgo pieredzi. Savā dzīvē esmu izmēģinājusi vairākas garīgās, reliģiskās un psiholoģiskās prakses, apguvusi dažādus masāžas un dziedniecības veidus. Atrast atbildes par sevi, savu veselību un savu individuālo ceļu tur nespēju.

Tikai uzdrošinoties ieskatīties sevī, izprotot savu ķermeni, dvēseli un zemapziņu – izpratu pati savu veselību. Kā arī sāku iet savu – gaišreģes un dziednieces ceļu.

Tagad mans ceļš ir palīdzēt citiem – izprast sevi, savu veselību un dziedināt tos. Jo pēc savas pieredzes zinu, ka no jebkuras bedres var izkāpt ārā, izprotot savu slimību un sevi – var atveseļoties!

http://dacedd.lv/dziedinosasmasazas
https://www.facebook.com/dziedinosasmasazas

Jau 17. oktobrī Rīgā notiks lielākais pašizaugsmes festivāls, kur būs iespējams apmeklēt šo meistarklasi. Lai rezervētu vietu, izmanto šo saiti: https://festivals.memorywater.lv/session/327 Kopumā festivāla dienā iespējams apmeklēt vairāk nekā 100 meistarklases par dažādām pašizaugsmes tēmām. Festivāls notiks deju studijā Dzirnas 3 stāvos brīvā un uzlādējošā atmosfērā. Festivālam ir sava unikāla web-aplikācija festivals.memorywater.lv, kura ļauj sastādīt savu festivāla dienas grafiku.
Vai pašizaugsme ir Tavas dzīves sastāvdaļa?

Lai arī pastāvēja bažas, ka pasākumus kopumā varētu ierobežot, tomēr festivāls #MaināmPasauli notiks, jo šobrīd atļauti pasākumi telpās līdz 500 cilvēkiem. Festivāls tika pārcelts no 21. marta.

REKLĀMA
Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment