Saturday, August 15, 2020
Trending News

Kā kļūt laimīgākam un palielināt enerģijas līmeni

Atbilde nav sarežģīta tās ir regulāras fiziskās aktivitātes, kuras palīdz justies laimīgāk un palielināt enerģijas līmeni, tikt vaļā no depresijas un noguruma. Ir dažādi fizisko aktivitāšu veidi, ieskaitot peldēšanu, skriešanu, skriešanu, staigāšanu un dejošanu. Apskatīsim kādi šiem apgalvojumiem ir pierādījumi –

1. Jūties laimīgāk

Ir pierādīts, ka vingrinājumi uzlabo garastāvokli un samazina depresijas, trauksmes un stresa sajūtas. Tas rada izmaiņas smadzeņu daļās, kas regulē stresu un trauksmi. Tas var arī palielināt smadzeņu jutīgumu pret hormoniem serotonīnu un norepinefrīnu, kas mazina depresijas sajūtas. Turklāt vingrošana palielina endorfīnu veidošanos, kas, kā zināms, palīdz radīt pozitīvas sajūtas un samazina sāpju uztveri. Turklāt ir pierādīts, ka vingrošana mazina simptomus cilvēkiem, kuri cieš no nemiera. Tas arī palīdz viņiem labāk apzināties savu garīgo stāvokli un novērst uzmanību no bailēm.

Interesanti, ka nav svarīgi, cik intensīvs ir jūsu treniņš. Liekas, ka vingrinājumi var dot labumu no fiziskās aktivitātes intensitātes. Pētījums ar 24 sievietēm, kurām bija diagnosticēta depresija, parādīja, ka jebkuras intensitātes vingrinājumi ievērojami mazināja depresijas izjūtas. Vingrinājumu ietekme uz garastāvokli ir tik spēcīga, ka, izvēloties vingrot (vai nē), pat īsā laika posmā ir uzreiz jūtama atšķirība.

Citā pētījumā 26 veseliem vīriešiem un sievietēm, kuri parasti vingroja regulāri, tika lūgts turpināt vingrinājumus vai pārtraukt vingrošanu uz divām nedēļām. Tie, kas pārtrauca vingrinājumus, piedzīvoja negatīva garastāvokļa palielināšanos.

2. Paaugstinās enerģijas līmenis

Vingrinājumi var ievērojami paaugstina enerģijas līmeni cilvēkiem, kuri cieš no hroniska noguruma sindroma (CFS) un citām nopietnām slimībām. Faktiski vingrošana ir efektīvāka hroniskā noguruma sindroma apkarošanā nekā citas procedūras, ieskaitot pasīvas terapijas, piemēram, relaksāciju un stiepšanos.

Fiziskās aktivitātes ir reāls enerģijas pastiprinātājs veseliem cilvēkiem, kā arī tiem, kuri cieš no dažādāmslimībām. Vienā pētījumā atklājās, ka sešas regulāras fiziskās aktivitātes nedēļas mazināja noguruma sajūtu 36 veseliem cilvēkiem, kuri ziņoja par pastāvīgu nogurumu.

Ja gadījumā meklē ērtu vietu kur nodarboties ar fiziskām aktivitātēm, tad varam pačukstēt, ka ar kodu FITSPOTVASARA iegūsti bezmaksas izmēģinājuma apmeklējumu un 20% atlaidi pirmajam maksājumam.

Nav svarīgi, kāds ir Tavs sagatavotības līmenis. Šeit ir padomāts, lai Jūs varētu justies tikpat ērti kā mājās. Labākie treneri, profesionāls aprīkojums, plašs grupu nodarbību piedāvājums, izdevīgas cenas, individuāla pieeja KATRAM klientam.

Pievienojies FitSpot Gym ģimenei, izvēloties vienu no trim FitSpot Gym klubiem –

  1. Zemitāna ielā 9, Rīga
  2. Rīgas Gatvē 5, T/c Apelsīns, Ādaži, Ādažu novads
  3. Augusta Dombrovska ielā 26, T/C Arcada, Rīga

Share With:
Rate This Article
Comments
  • “Slēptā” reklāma. 😂

    jūlijs 13, 2020

Leave A Comment