Saturday, October 31, 2020
Trending News
HomeViedokļiKā Latvijas politiķi un mediji COVID taisīja …

Kā Latvijas politiķi un mediji COVID taisīja …

Kā Latvijas politiķi un mediji COVID taisīja …

Kādā mazā valstī pie jūras dzīvoja reiz lielā Etīzli. Viņai ļoti patika taisīt politiku. Tāpēc viņa arī strādāja par politiķi.

Kādā jaukā jūlija dienā pēc atgriešanās no atvaļinājuma pie Etīzli atlidoja lielais aizjūras ērglis un teica, ka iedzīvotāji viņas valstī ir kļuvuši pārāk nepaklausīgi un, lai tos turētu paklausībā, sākot no 8. jūlija jāsāk sēt bailes cilvēkos no kādas briesmīgas slimības.

Etīzli vaicāja ērglim:”Bet kā lai nobiedē tautu, ja tādas briesmīgas slimības nemaz nav?”.
Ērglis teica:” Es Tev došu palīgos savus lielos rakstītājus Tenvt, Ifled un Acitlab-er ar viņu speciāli apmācītajiem irekečtkaf suņiem. Viņi atkārtos stāstus par briesmīgo slimību tik ilgi, līdz cilvēki tam noticēs un tad Tu, Etīzli, varēsi atkal kontrolēt savu mazo valsti pie jūras un taisīt tajā laimīgi politku līdz mūža beigām”.
Sacīts, darīts!

Un tagad guli, mazo bērniņ! Rīt vakarā es Tev pastāstīšu nākamo pasaciņu par to, kā Etīzli veicās ar ērgļa doto uzdevumu izpildi.

P.S. Mirušo skaits saskaņā ar Tvnet un Delfi publicēto statistiku – 30 nav mainījies jau vairākas nedēļas! Tomēr tas netraucē uzlikt ierobežojumus iedzīvotājiem un uzņēmējdarbībai.

Ekrānšāviņš no ziņu portāla tvnet.lv no 2020. gada 10. jūlija.
Ekrānšāviņš no ziņu portāla tvnet.lv no 2020. gada 10. jūlija.

Vai Latvijas plašsaziņas līdzekļiem ir dots tāds pats norādījums, kā Vācijas žurnālistiem, proti, sākt palielināt statistiku par ar COVID saslimušajiem, sākot no 8. jūlija, par ko ziņojām pirms divām dienām?

Share With:
Rate This Article
Comments
 • Fiksējam visu, ļoti labi! Pienāks laiks un šitas maitas atbildes par visu genocīdu!

  jūlijs 11, 2020
 • Mediji rakstās ar īso ‘e’. Tas tik tā, uzticamības faktora uzlabošanas nolūkos. 🙂

  jūlijs 13, 2020
  • Vārdi paši nerakstās, tos raksta.

   jūlijs 13, 2020
 • Ja mēs, tie kas saprot reālo situāciju un saprot ka mūs visus riktīgi čakarē, spēsim sadarboties tad iepējams arī būs rezultāts.

  jūlijs 14, 2020

Leave A Comment