Trending News

Kā pasaules skaistāko tautu iesūca ES purvā

Vienmēr ir interesanti, ko par Latviju domā ārvalstīs. Ne tikai diplomātiskā, oficiālā līmenī, bet vienkāršie cilvēki vai kādi publicisti. Šī ir interesanta publikācija no kāda britu resursa ar nosaukumu Europe Renessance. Kādām acīm tad mūs redz no turienes?

Kādreiz Daily Mail ceļošanas sadaļa aicināja lasītājus nosaukt pasaules skaistāko valsti. Pārsteidzoša, bet tai pašā laikā loģiska izvēle bija Latvija.

Šī valsts, ko dēvē par Eiropas Kanādu, atguva savu neatkarību no Padomju bloka 1991.gada augustā. Taču latviešu iespējas pašiem noteikt savu likteni beidzās ar iestāšanos ES blokā 2004.gadā.

Vai tā bija laba izvēle? Izlemiet paši. Šodien “Baltijas pērle” nogrimusi dziļos, neatmaksājamos parādos starptautiskām bankām, kuras pārņēmušas pilnīgu kontroli pār latviešu tautu. Nav nekādas īstas krīzes, kara, bet latviešu parādi strauji aug. Šīs valsts populācija ie 1.9 miljoni. Salīdzinot ar to, simtiem pilsētu pasaulē ir vairāk iedzīvotāju – tad kā talantīgie un darbu mīlošie latvieši var nokārtot šos parādus? Viņi mēģina un atmaksā miljonu eiro katru dienu. Taču tie ir tikai procenti un tas nekādi nedabūs prom prasītājus – šī nodokļu maksātāju nauda aiziet pa tukšo.

Īsta, ar sviedriem pelnīta nauda kļūst par bankas karteļu digitāliem cipariņiem. Kāds vācu izmeklētājs atklājis, ka viss, ko mēs pērkam, patiesībā maksātu par 40% lētāk, ja mēs varētu novākt kumulatīvos procentus, kas tiek maksāti šiem banku karteļiem.

Latvijā ir lielākā ienākumu nevienlīdzība visā ES. Politiskais režīms un viņu pakalpiņi uz vienkāršo ļaužu rēķina dzīvo labi un labāk, kā jebkur pašā ES.

Latvijā ir augstākais darba nodokļu slogs. Tas ir divreiz lielāks, kā daudz bagātākās valstīs UK, Luksemburgā, Somijā un Vācijā. Latvijā ir arī augstākais PVN. ES okupētā Latvija piedzīvo augstāko nodokļu sloga pieaugumu – vidēji tie ir 9.5% katru gadu. Tiek palielināti esošie un nemitīgi pievienoti jauni nodokļi.

Latvijā ir trešais augstākais ierēdņu skaits pasaulē, kuru snuķus arī pilda nodokļu maksātāji. Birokrātija un dažādas ražošanas atļaujas formē trīs reizes vairāk ierēdņu, kā tas ir Šveicē, Itālijā, 4 reizes vairāk kā Japānā, Korejā un Jaunzelandē.

Latvijā ar 40% mežiem ir augstākās enerģijas izmaksas. Tās ir 4 reizes lielākas kā Francijā, Vācijā, Zviedrijā un 8 reizes lielākas kā Īrijā, Dānijā vai Itālijā. Kā tad valsts var konkurēt ar tirdzniecības partneriem, kuriem šie slogi ir daudz mazāki?

Latvija par visu maksā vairāk, kā bagātās Rietumu valstis. Piemēram, būvniecības uzdevumi šeit ir par 326% lielāki, apsaimniekošanas izdevumi par 240% lielāki kā ES bagātajās valstīs, kamēr algas ir ievērojami mazākas.

Latvijā ir arī viens no zemākajiem ienākumu līmeņiem ES starp 28 valstīm. Tas ir tikai 29% no vidējā. Latviešiem ir zemākais dzīves ilgums un vīriešiem vidējais dzīves ilgums ir tikai 69 gadi.

Tāpat Latvijā ir augstākais pašnāvību rādītājs ES. 2017.gadā tie bija 382 cilvēki, bet nākošajā jau 443.

Nevar izvairīties no sajūtas, ka tur darbojas spēki, kas apzināti vēlas Latvijas iznīcināšanu un izzušanu. Kā citādi var izskaidrot to, ka bērna pabalsts ir tikai 11.38 eiro?

Kopš 1989.gada 800 tūkstoši latviešu ir devušies prom cerībā uzlabot savas dzīves. Citiem vārdiem sakot, tā ir 1/3 nācijas, lielākā daļa no tiem ir darba spējīgā vecumā, kas savus talantus un pirktspēju izmanto citās valstīs.

Latvija ir viena no korumpētākajām valstīm ES. Saskaņā ar EP pētījumu, korupcijas rezultātā tā zaudē 5,6 miljardus eiro katru gadu. Tilts pār Daugavu ir momuments šai korupcijai. Bet politiskā Kabala par to nemaksāja no savām kabatām.

Nav pārspīlējums teikt, ka traģiskās Padomju laika deportācijas nodarīja mazāku ļaunumu kā ES, kas šobrīd piebeidz valsti. Saskaņā ar ANO datiem, no visām 233 valstīm tieši Latvijas populāciju tā ietekmē vistraģiskāk.

Lai kā būtu ar šiem konkrētiem datiem, tos rečekisti noteikti gribēs apstrīdēt un pierādīt, ka Latvija ir veiksmes stāsts un ka visas šādas publikācijas ir Kremļa darbs. Taču minētā raksta autors ir Michael Walsh, britu publicists un radio personība, kas sarakstījis 70 dažādas grāmatas. Te nekādu Kremli piesiet nesanāk.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Galvenais ir sajūtas, kas rodas, lasot šo rakstu. Tā ir skumja un skaudra patiesība un ikvienam saprātīgam cilvēkam vajadzētu rasties jautājumam – kā tad tas varēja notikt, ka šī skaistā valsts un viedā tauta ir nonākusi tādā purvā un kā no tā tikt ārā?

Jau bez visa kovidšova katastrofa pie esošā režīma ir neizbēgama un notiek lēna izpostīšana visus 30 gadus. Tagad ir tikai ieslēgts akselerators. Jācer, ka tikpat strauji notiks arī domāt spējīgās tautas atmoda.

A. Vasiļevskis

Vai Latvijā ir iespējama īsta Atmoda?
Share With:
Rate This Article
Comments
 • Izeja no šīm problēmām ir joprojām. Pirmais solis – atjaunot savu valsts naudu ar jauniem, iepriekš nebijušiem, tās aprites noteikumiem – pirmkārt, brīvi pieejami bezprocentu aizdevumi. Otrkārt, izmaiņas uzņēmēju un darba ņēmēju savstarpējās attiecībās – darba ņēmējs ir līdzvērtīgs partneris uzņēmējam, lai viņš varētu realizēt savu uzņēmēja talantu, nevis ekspluatējams darba lopiņu resurss.

  aprīlis 16, 2021
 • free chat online singles
  [url=”http://stfreeonlinedating.com/?”]chat adult [/url]

  aprīlis 16, 2021
  • Pilnīgas muļķības sarakstītas . Aizbraukuši lielākā daļa ir krievu. Un tas ir labi. Mazāk okupantu.

   Par pārējo rakstā, no pirksta izzīsti fakti.

   Un, protams, krievi ar Vasiļevski ir labi pastrādājuši, nomelnot LV. Kamer Krievija ir bomžu valsts un līdz LV līmenim tai vēl augt.

   aprīlis 16, 2021
 • Noteikti nepiekrītu, ka komunistu veiktās deportācijas nodarīja mazāku ļaunumu nekā 30 gadi neatkarības korpucijas ēnā. Izsūtīšana uz Sibīriju skāra visas latviešu ģimenes, tika izsūtīti bērni, sirmgalvji, nežēlīgi lopu vagonos. Tik daudz cilvēku nogalināti. Iekšā, tajos pašos dzīvokļos ienāca okupantu ģimenes un dzīvoja – ar tiem pašiem traukiem, drēbēm. Cilvēkos iedzina nāves bailes, nogalināt varēja jebkuru. Tikai holokaustam pret ēbrējiem var pielīdzīnāt to izsūtīšanu. Tāpēc beidziet veikt demagoģiju un attaisnot komunistu noziegumus.
  Cita lieta, ka par pārējo ir taisnība. Bet deportācijas iekšā nejauciet.

  aprīlis 16, 2021
 • Atsauci uz šo britu resursu, lūdzu.

  aprīlis 16, 2021
 • tindr , tinder sign up
  [url=”http://tinderentrar.com/?”]tinder online [/url]

  maijs 10, 2021
 • propecia cost[/url]

  jūnijs 18, 2021

Leave A Comment