Trending News

Kā piespiest cilvēkus potēties – Davosas foruma vadlīnijas

Pēdējo 15 mēnešu laikā Davosas forums ir spēlējis daudz lielāku lomu notiekošajā, kā daudzi no mums tam pievērsuši uzmanību. Tagad viņiem ir jauna mahinācija – tās ir vadlīnijas valdībām, kā iemānīt sabiedrībai toksiskās substances, ko viņi sauc par vakcīnu.

Savā nesenajā rakstā Davosas kliķe pavēsta, ka tā sauktās ‘kolektīvās imunitātes’ iegūšanai veselības ierēdņiem jāizmanto ‘reklāmas teorija’, jeb manipulācijas ar to, kā cilvēki jūtas un ko domā par potēšanos, jāizmanto kolektīvu līderi un mediķi, lai izplatītu propaganda un arī jāveic kukuļošana, lai vēl esošos skeptiķus “dabūtu caur vietējo švakcinēšanas centru durvīm”

Šī viņu teorija darbojas ap efektu hierarhijas pamatiem, kas nosaka to, ka klienti vispirms domā, tad jūt un tad dara. Davosas hunta tic, ka potnieku politikas veidotāji visā pasaulē šobrīd strādā tikai ar tiem cilvēkiem, kuri jau ir ieinteresēti potēšanā, tāpēc viņi piedāvā trīs vienkāršas metodes, kā manipulēt un pārliecināt tos, kuri tajā nav ieinteresēti.

Pirmais solis jeb ieteikums manipulācijas speciālistiem ir ‘zināšanu līmeņa paaugstināšana un dezinformācijas pārvarēšana’ Tas strādā domāšanas līmenī un tas paģēr vietējiem vasaļiem aktīvāk sasniegt un pamācīt skeptiķus caur medijiem, tālruņu zvaniem tieši cilvēkiem, pastu, TV un tamlīdzīgi. Savos pētījumos davosieši noskaidrojuši, ka cilvēku liela daļa uzskata šīs substances par sasteigtām un to blaknes par tīši slēptām. Patiešām, ļoti labs pētījums. Bet problēma ir tajā, ka viņi nevēlas to tā atstāt, bet meklē veidus, kā cilvēkus piemānīt un iestāstīt, ka tā nav. Vispārzināms fakts, ka īstas vakcīnas palaišana tirgū ir vidēji 8 gadi. Bet viņi savas injekcijas palaida jau 11 mēnešu pēc to izsludinātās izgudrošanas, kas arī ir visai apšaubāmi, ja ņem vērā vīrusa bioloģiskā ieroča versiju. Un arī tad tās oficiāli darbojas tikai ārkārtas stāvokļa laikā. Tas arī nozīmē, ka ražotājs netiek saukts pie jebkādas atbildības.

Otrs punkts, ko Davosā iesaka darīt, ir propaganda un uzmācība. Tas darbojas jušanas līmenī un šeit paredzēta skeptiķu bombardēšana ar tālruņa zvaniem un diskusijām, kā arī viņu aizskaršana sociālajos medijos ar nolūku piespiest pakļauties. Nu to mēs redzam jau ikdienā tepat visapkārt, kā visa veida kovid troļļi kļūst aizvien agresīvāki un sauc pēc veselu cilvēku diskriminācijas. Vēl viens Davosas izstrādātais manipulācijas paņēmiens ir likt cilvēkam sajusties, ka viņš ir izkritis no sabiedrības – sociāli un ekonomiski. Tam ir jārada vainas un nožēlas sajūtas. To viņi iesaka darīt tā, kā to veiksmīgi izmantoja Kanādā 1930-40tajos ar difterijas potēm. Tad tika pielietota tieši šī taktika, lai iemānītu bērniem attiecīgās potes ar vēstījumu – ja jūsu bērni saslimst ar šo kaiti, tad jūs esat vainīgs, jo viņus nesargājāt.

Protams, saprātīgi ļaudis zina, ka šeit situācija ir pavisam cita – ja difterijas potes vēl var uzskatīt par kaut cik noderīgām, tad šīs substances nepasargā ne no infekcijas, ne pārneses. Līdz ar to Davosas kalpiem atliek vien nodarboties ar atklātu melošanu. Šīm potēm labākais teorētiskais sasniegums ir tikai simptomu atvieglošana.

Un trešais punkts šajā stratēģijā ir iemānīšana caur kukuļošanu. Tas darbojas darīšanas līmenī un paredz atklātu spiedienu – tie ir dažādi bonusi, akcijas, potnieku bodes dažādos pasākumos, bezmaksas aizvešana uz centriem, apmaksātas brīvdienas un viss tas, kas varētu jebkādā veidā papildus stimulēt tos, kam domāšana nesniedzas tālāk par īslaicīga labuma gūšanu – tā darbojas Pavlova suņu reflekss.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Tiek rekomendētas arī īpašas potnieku mobilās brigādes un specvienības, kuras terorizēs cilvēkus pat viņu mājās, cenšoties pārliecināt špricēties.

Tādi ir šie trīs pamata punkti un Davosā patiešām cer, ka šī stratēģija palīdzēs viņiem masveida potniecības līmeņa paaugstināšanā. Citiem vārdiem sakot, tas ir totāls psiholoģiskais karš un diemžēl jāatzīst, ka daudzi tajā salūzt.

Un kā ir ar Tevi?

A. Vasiļevskis

Vai Tevi iespējams piedabūt špricēties?
Share With:
Rate This Article
Comments
  • Neļauj šērot manā FB lapā.

    jūlijs 4, 2021

Leave A Comment