Thursday, September 24, 2020
Trending News

Kā Rokefellers iznīdēja dabīgo medicīnu un iebīdīja Big Pharma

Viltus uzpirktie mediji apsmej, ja kāds izglīto sabiedrību par augu ārstnieciskajām īpašībām vai kādu citu holistisku ārstniecības metodi. Kā maksā, tā runā – aiz mūsu mūsdienu medicīnas sistēmas stāv lielā politika, mediji un lielā nauda. Tas viss sāk grūt.

Viss sākas ar naftas magnātu Džonu D. Rokefelleru (1839 – 1937), Amerikas pirmo miljardieri un monopolistu. 20. gadsimta sākumā, viņš kontrolēja 90% ASV naftas pārstrādes rūpnīcas, ar naftas kompānijas Standard Oil starpniecību kura vēlāk tika sadalīta, lai kļūtu par Chevron, Exxon, Mobil u.c. degvielas kompānijām.

Rockefeller Standard Oil

Tajā pašā laikā ap 1900. gadu zinātnieki atklāja “petroķīmiskās vielas”, kas deva iespēju no naftas radīt visa veida ķīmiskus izstrādājumus. Piemēram, pirmā plastmasu, ko sauca par bakelītu, tā pirmo reizi tika izgatavota no naftas 1907. gadā. Zinātnieki atklāja dažādus vitamīnus naftā un domāja, ka no naftas var izgatavot daudzas farmaceitiskas zāles. Vislabākais par petroķīmijām bija tas, ka visu varēja patentēt un pārdot ar lielu peļņu.

Rokefellera medicīnas nozares plānam bija viena problēma: dabiskās / augu izcelsmes zāles tolaik Amerikā bija ļoti populāras. Gandrīz puse ārstu un medicīnas koledžu ASV praktizēja holistisko medicīnu, izmantojot zināšanas no Eiropas un vietējiem amerikāņiem.

Rokefelleram, kā monopolistam, bija jāizdomā veids, kā atbrīvoties no lielās konkurences. Tāpēc viņš izmantoja klasisko stratēģiju “problēma-reakcija-risinājums”. Tas ir, izveidojiet problēmu un nobiedēt cilvēkus un pēc tam piedāvāt (iepriekš plānotu) risinājumu.

Viņš devās pie sava drauga Andrew Carnegie – vēl viens plutokrāts, kurš nopelnīja naudu, monopolizējot tērauda rūpniecību. No Carnegie fonda viņi nosūtīja pētnieku, vārdā Abrahams Fleksners, kuram lika apceļot valsti un ziņot par medicīnas koledžu un slimnīcu stāvokli visā valstī.

Tas noveda pie Fleksnera ziņojuma, ar kuru tika iedibināta mūsdienu medicīna. Ziņojumā ir priekšlikumi un izklāstīta nepieciešamība pārveidot un centralizēt medicīnas iestādes. Balstoties uz šo ziņojumu, drīz tika slēgta vairāk nekā puse no visām medicīnas koledžām.

Homeopātiju un dabiskās zāles tika izsmietas un demonizētas; un ārstus par to pat ieslodzīja cietumā.

Lai palīdzētu pārejā un mainītu citu ārstu un zinātnieku uzskatus, Rokefellers piešķīra vairāk nekā 100 miljonus dolāru koledžām, slimnīcām un nodibināja filantropisko frontes grupu ar nosaukumu “Vispārējās izglītības pārvalde” (GEB). Šis ir kā klasiskais burkāns uz kāta.

Ļoti īsā laikā visas medicīnas koledžas tika pilnveidotas un homogenizētas. Visi studenti mācījās vienu un to pašu, un medicīna bija paredzēta, lai veicinātu patentētu zāļu noietu.

Zinātnieki saņēma milzīgas dotācijas, lai pētītu, kā augi izārstē slimības, taču viņu mērķis bija vispirms noteikt, kuras augu ķimikālijas ir efektīvas, un pēc tam laboratorijā no jauna izveidot līdzīgu ķīmisku vielu, bet ne identisku, lai būtu iespējams patentēt.

Tablete slimam cilvēkam, kļuva par mūsdienu medicīnas mantru.

Tādēļ šodien – pēc 100 gadiem, ārsti neko nezin par uztura vai ārstniecības augu priekšrocībām vai holistisku pieeju ārstēšanai. Ir radīta sabiedrība, kas ir paverdzināta korporācijām, lai tās varētu vairot savu bagātību.

Amerika iztērē 15% no IKP veselības aprūpei, ko patiesībā vajadzētu saukt par “slimnieku aprūpi”. Tā ir vērsta nevis uz izārstēšanu, bet tikai uz simptomu novēršanu, tādējādi, nevis palīdzot pēc būtības, bet radot atkārtotus klientus. Nav ārstējams ne vēzis, ne diabēts, ne autisms, ne astma vai pat gripa, kā arī daudzas citas hroniskas slimības.

Kādiem medikamentiem dodiet priekšroku?
  • Raksti savu atbildi!

Mērķis nav padarīt sabiedrību veselāku. Mērķis ir radīt naudas pelnīšanas sistēmu. Šo sistēmu iedibinājuši oligarhi, nevis ārsti.

Kas attiecas uz vēzi – Amerikas Vēža biedrību 1913. gadā, nodibinājis neviens cits kā Rokefellers.

Šeit ir Džona D. Rokefellera citāts, kurā apkopots viņa redzējums par Ameriku –

Es negribu domājošu nāciju, es gribu strādājošu nāciju.

Avots

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment