Trending News

Kā vakcīnu histērija var novest pie totalitārisma

Kādā mazāk zināmā ASV medijā ar nosaukumu WND ir atrodams fenomenāls raksts par to, kā vakcīnu histērija var novest pie totalitārisma murga. Tieši tāds ir virsraksts šim rakstam un tas uzrakstīts 2015.gadā.

Raksta autore ir kāda ārste Lee Hieb. Tas ir viņas viedoklis par obligāto vakcīnu tēmu, kas bija aktuāla jau toreiz, ilgi pirms tā, kas notiek šobrīd. Toreiz ASV Ņūdžersijas štata gubernators bija Chris Christie un viņš bija paziņojis, ka vecākiem jābūt izvēlei, vai viņi grib vakcinēt bērnus. Un jau toreiz liberāļu kreisais spārns viņam bruka virsū par to, ka vakcinācijai jābūt obligātai. Tas bija vēl Obamas laiks.

Un rakstā ir šīs ārstes secinājumi par to, kas tad īsti ir obligātā vakcinācija un pie kā tā var novest.

Balsis, kas kviec par obligātu cilvēku potēšanu ir tās pašas, kas kviec par sievietes tiesībām uz abortu. Mans ķermenis – mana izvēle – tas ir galvenais aborta atbalstītāju sauklis. Ja sievietei ir pilnīga noteikšana pār savu un vēl nedzimuša bērna ķermeni, tad kā viņai var nebūt noteikšana par vakcīnām?

Medicīniskā ētika ir skaidra – nevienu nedrīkst piespiest iziet medicīnas procedūru bez informētas piekrišanas. Mēs nosodām piespiedu sterilizāciju 20-30 gados un nacistu medicīnas eksperimentus – kā mēs varam uzpiest potēšanos bez piekrišanas? Tas ir medicīniska darbība, kas ietver riskus un arī nāvi. Tas ir pilnīgi ārpus ētikas, uzpiest ko tādu citiem.

Obama un citi var domāt, ka zinātne un patiesība ir galēja. Bet realitāte ir tāda, ka sapratne par visu nemitīgi tiek atjaunota – jebkāda medicīniskā patiesība tāda nav ilgstoši. Kardiologi veica eksperimentu ar nosaukumu Half Life of Truth – viņi skatījās savos žurnālos uz 20 gadus veciem rakstiem un salīdzināja, cik no tā ir ticams šodien. Secinājums bija, ka tikai 50%

Arī vakcinācijā nav nekāda pēdējā vārda un verdikta. Tas pat nav sākts rakstīt. Ja jūs absolūti ticat potēšanas labumiem, tad kāda jums daļa par to, ko dara citi? Ja jums vajag pārliecību, ka pote darīs jūs veselus, tad dariet to, bet kāpēc jūs satrauc kaimiņa izvēles? Arī kolektīvā imunitāte balstās uz to, ka strādā individuālā šprice!

Ja jūs domājat, ka valdībai ir tiesības ar varu spiest kādu potēties par labu sabiedrībai, tad kas viņus apturēs no tālākām darbībām, no piespiedu sterilizācijas, eitanāzijas, izsekošanas ierīču implantēšanas – sabiedrības labā. Jūs domājat, ka šie piemēri ir pārāk ekstrēmi – bet divi pirmie piemēri taču jau ir bijuši. Jūs atdodat valdībai kontroli pār savu ķermeni.

VAERS dati liecina, ka kopš 2005 gada ASV nav bijusi neviena nāve no masalām, bet ir bijušas 86 no šprices pret tām – un 68 ir bērni zem 3 gadiem, tāpat ir 2000 invaliditātes gadījumi pēc tām. Tas ir vēl viens piemērs no tā, kāds ir praktiskais labums no obligātas potes. Vēl rakstā ir dots kāds piemērs no senākas vēstures – 1975.gadā Japanā tika fiksēti 37 nāves gadījumi pēc tām pašām masalu potēm – ārsti kādā prefektūrā sāka boikotu un atteicās špricēt bērnus ar tām – pat valdība toreiz apturēja visu šo programmu un pārtrauca potēt bērnus jaunākus par 2 gadiem. Līdz ar to valstī pazuda arī pēkšņās zīdaiņu nāves sindroms un Japāna no 17 vietas pasaulē zīdaiņu mirstības ziņā nonāca pašā zemākajā rādītājā – un tas notika pēc šīs potēšanas izbeigšanas. Tur laikā no 1975-1988 gadam nešpricēja bērnus zem 2 gadiem – kad to sāka darīt atkal un attiecīgi sindroma statistika četrkāršojās.

Vēl bija pētījums Holandē – tur tika apsekoti 635 bērni. Tika secināts, ka starp nevakcinētiem ir divreiz vairāk masalu un garā klepus gadījumu. Bet vakcinēto grupā toties bija daudz vairāk rīkles iekaisumu, ausu infekciju, reimatoloģijas problēmu, konvulsiju un citu problēmu, kā arī 8 reizes vairāk agresīvas uzvedības, miega traucējumu utt. Tas bija 2004. gads. Te lieliski parādās tas, ko tad patiesībā vispār nodara vakcinācija – arī pret ierastām un sen zināmām slimībām – vietā nāk pavisam kas cits un rezultāts ir sliktāks, kā ieguvums – kur tad ir šodienas pētījumi par kaut ko tādu? Arī masalas īstenībā kā tādas nav nekur pazudušas, ne cūciņas, ne garais klepus – attiecīgās epidēmijas regulāri notiek arī tur, kur visi pret tām ir sapotēti.

2006. gadā bija cūciņu epidēmija Iowa štatā, kur no ‘augsti vakcinētas’ populācijas slimība tik un tā izplatījās arī uz blakus štatiem. 90% no tā bija skolās, bet tur 97% bērnu bija saņēmuši divas dozas tieši pret šo slimību. Par to ir vesels ziņojums. Tas arī ir saitē uz rakstu.

2008.gadā līdzīgi notika arī Austrālijā – tur bija arī garais klepus, 84% no tiem bērniem, kas saslima, bija potēti. Tie ir tikai daži no rakstā dotiem piemēriem, ka neko nepalīdz arī parastās un visu pieņemtās vakcīnas –ja epidēmija notiek, tad tā notiek arī starp špricētiem. Par gripas poti vispār nerunāsim.

Un visbeidzot, atkal atgriežoties pie sākotnējās tēmas – brīvība ir tiesības izvēlēties, arī ja izvēle reizēm ir kļūdaina. Arguments par to, ka obligāti ir jāšpricē bērni sabiedrības labā, nav tikai antizinātnisks, tas ir arī ārpus ētikas. Tas ir tas, ko lieto visi diktatori. Jums ir jāstrādā sabiedrības labā – un tagad jums ir jāļauj mums sašpricēt bērnus ar to, ko mēs uzskatām par labu. Ja mēs neiestājamies pret to, tad mēs esam pazuduši. Jo mēs zaudējam teikšanu pār sevi – mūsu ķermeņi vairs nepieder mums un mēs ar visiem bērniem tiek nodoti kaut kāda ‘lielāka labuma’ pārziņā.

Tāds apmēram ir šis nu jau 6 gadus vecais raksts un ak jel mīļu dienu, cik tas ir bijis precīzs un pravietisks par to, kas šajā sakarā notiek šodien. Tagad šī Pandoras lāde ir atvērta un režīma rīcībā nodotie ķermeņi tiks izmantoti visām tālākām rīcībām, ko vien tas uzskatīs par vajadzīgu, jo šis bija tas līgums, tā iniciācija, rituāls un paraksts, ar ko cilvēks sevi nodod ‘sabiedrības labumam’, bet patiesībā tas ir līgums ar pašu nelabo.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Un vēl vairāk – visa šī vakcīnu sāga no paša sākuma ir bijis ilgstoša un gandrīz pusotru gadsimtu plānota afēra, lai tagad izdarītu tieši to, ko vajadzēja panākt – pārņemt kontroli pār cilvēka ķermeni. Agrākos laikos tā bija citāda, skaidri saprotama verdzība, kad vergus pirka un pārdeva, feodālismā bija dzimtcilvēki kā īpašums. Tagad ir tas pats, tikai izsmalcināti un filigrāni nostrādāts caur medicīnas sistēmu, panākot to, ka cilvēks lēnām tiek virzīts uz šādu aktu, obligāto švakcīnu un tālākais jau ir tehnikas jautājums, ko režīms prasīs darīt tālāk, cilvēkam tur nekādas teikšanas pār sevi vairs nav – komforta zonas saglabāšana prasīs aizvien vairāk pakļaušanās dažādām prasībām.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
Comments
  • Šausmas. Kā naktīs iespējams gulēt? Pilnmēness un dārgas zāles. Kur visi komentētāji?

    septembris 20, 2021

Leave A Comment