Trending News

Kādēļ ASV cietumniekus atbrīvo, bet māti bērnu laukumā arestē?

Atnāca jauna īsziņa, un Treisija Ferenbaha to lasot kļuva dusmīga. Apgabaltiesa paziņoja, ka no Sentluisas cietuma tiek atbrīvots vīrietis, kurš apsūdzēts par viņas meitas nogalināšanu. San Hosē policijas priekšnieks redzot notiekošo absurdu pauž savu sašutumu par to, ka viņam jāskatās saviem līdzcilvēkiem acīs, jo ir pienākuši laiki, kad tiek izlaisti no cietumiem nopietni recidīvisti bez nekādas drošības naudas un vienlaicīgi viņiem jāvēršas pret iedzīvotājiem, kuri stāv ar plakātu vai rīko dzimšanas dienas ballīti.

Es nesaprotu kā man skatīties cilvēkiem acīs un to paskaidrot,

neizpratnē par Covid-19 likumiem ir San Hose policijas priekšnieks Edijs Garcia.

Dienu vēlāk Entonijs Kromvels Sr. saņēma telefona zvanu no kāda, ko kādu laiku nebija dzirdējis. “Čau, tēti,” sacīja viņa dēls, kuram bija izvirzītas apsūdzības, bet viņš bija atbrīvots no ieslodzījuma, lai pasargātu ieslodzītos no koronavīrusa. “Laimīgs, laimīgs,” sacīja vecākais misters Kromvels, raksturodams savu reakciju.

Apsūdzētais, Entonijs Kromvels Jr., bija viens no tūkstošiem ieslodzīto, kas tika atbrīvoti visā valstī, cenšoties palēnināt koronavīrusa izplatīšanos. Veselības eksperti mudināja aizsardzības amatpersonas rīkoties, jo vīrusa izraisītā slimība tika novērota tādas vietās kā Rikersa sala Ņujorkā un Kuka apgabala cietums Čikāgā, un advokāti ir iesnieguši tiesas prāvas, lai, uzliesmojumam turpinoties, tiktu atbrīvoti vēl daudzi ieslodzītie.

Tiesībsargājošās iestādes Masačūsetsā pauda bažas, ka štata augstākā tiesa ir rīkojusi slēgtu tiesas sēdi, lemjot jautājumus par ieslodzīto atbrīvošanu. Vašingtonas štatā policijas amatpersonas kritizēja gubernatora plānus pirmstermiņa atbrīvot gandrīz 1000 ieslodzītos, kas izadarījuši uzbrukumus un seksuālos noziegumus.

Es redzu, ka šo papildu likumpārkāpēju atbrīvošana ir liels risks sabiedrības drošībai –

saka šerifs Roberts Snaza no Lewis apgabala.
Kritizētā prokurore Kim Gardner

Satraukumu rada arī Floridā notiekošais, kur kāds Tampas iedzīvotājs tika apsūdzēts par šaušanu un nogalināšanu un jau nākamajā dienā viņš un vairāk nekā 160 citi ieslodzītie tika atbrīvoti no Hillsborough apgabala cietuma.

Ieslodzīto atbrīvotāji argumentē ar sabiedrības veselību – ‘Ieslodzīto atbrīvošana nes riskus,’ atzina Miriama Kriņska, kādas prokuroru biedrības vadītāja. “Bet lietu atstāšana, kā tās ir, nodarītu vēl lielāku ļaunumu,” viņa teica. Vairāki ieslodzītie un darbinieki tiks inficēti pārpildītās telpās, un, ņemot vērā augsto saskarsmes līmeni vietējos cietumos, slimība nonāks sabiedrībā.

Šīs nedēļas sākumā Marionas Ohaio cietums kļuva par lielāko zināmo koronavīrusa gadījumu avotu valstī, un vairāk nekā 1800 ieslodzītie — aptuveni trīs ceturtdaļas tās iemītnieku — uzrādīja pozitīvas analīzes. Bojā gājuši divi ieslodzītie un viens darbinieks.

Štata ģenerālprokurors Ēriks Šmits (Eric Schmitt), rakstīja prokurorei Kimai Gārdnerei (Kim Gardner), kura atbalstīja noziedznieku atbrīvošanu. “Ņemot vērā sabiedrības bažas, šis nav īstais brīdis mierīgām sarunām par bīstamu noziedznieku atbrīvošanu,” teica misters Šmits.

Kima Gārdnere apsūdzēja ģenerālprokuroru par baiļu radīšanu un apgalvoja, ka viņas vadītā iestāde esot iebildusi pret to, ka starp atbrīvotajiem ir ļoti bīstami noziedznieki,

“Mans pienākums aizsargāt sabiedrības drošību ir arī nodrošināt aiz restēm esošo cilvēku veselību un drošību,” intervijā sacīja Gārdneres kundze. — “Viņi nav izmetami civēki. Viņiem ir arī ģimenes. Mums jāsargā visi,” viņa teica. “Mums ir nederīga tiesību sistēm, kas mijas ar mūsu brūkošo veselības aprūpes sistēmu.”

Lielas aizdomas rada tik liberāla nostāja pret likumpārkāpējiem. Kā redzams no Eric Schmitt Tvitera ziņas, tad visus grautiņus izraisījušos pārkāpējus dāsnā prokurore Kima Gārdnere atbrīvoja uzreiz. Šāda rīcība, protams, rada nesodāmības sajūtu un tikai veicina grautiņu un vandālisma turpināšanos. Kima Gārdnere ir demokrātu partikas pārstāve.

Bažas par cietumnieku atbrīvošanu ir saistītas ar Deep State plāniem "aizdedzināt" pasauli, radot liela mēroga nekārtības un destabilizāciju. Par to jau rakstījām vairāk šajā rakstā: Vīrusa afēra izgāzusies, vai “pasaules aizdedzinšana” ir plāns B? 

Video redzams, kā divu bērnu māte tiek aizturēta bērnu laukumā par vīrusa ierobežojumu šķietamu neievērošanu.

Apkārt notiekošie absurdie noteikumi un vienlaicīgi tolerance pret atsevišķu organizāciju brutālu vardarbību, vandālismu, grautiņiem, kā arī rasisma problēmas pēkšņā aktualizēšana visā pasaulē liek domājošajai pasaules sabiedrības daļai uzdot jautājumus.

Ir daudz pierādījumi, ka šīs grautiņu kustības nav gluži dabiski veidojušās, bet gan mērķtiecīgi finansētas un atkal aizdomu ēnā nonāk neviens cits kā labi pazīstamais personāžs – Džordžs Soross, kurš finansējis gan Antifa, gan Black Lives Matter organizācijas.

Informācijas avots – NY Times.

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment