Trending News

Kādēļ ASV prokurori neierosina lietas pret nemierniekiem un vandāļiem?

Lieciet kopā šos faktus:
1. Daudzi prokurori ASV ir atteikušies no apsūdzībām pret nemierniekiem, kaut arī viņi iznīcina mantu, apdraudējuši dzīvības un ievainojuši policistus.
2. Soros kopš 2015. gada finansē prokuroru vēlēšanas ASV
3. Ir radīta jauna kampaņa – samazināt policijai finansējumu, to padarot vājāku kārtības uzturēšanā.
4. Noziedznieki tiek izlaisti no cietumiem.
5. Lielās korporācijas piešķir 1,7 miljardus Black Lives Matter un citām rasu naidu veicinošajām organizācijām.

Vai visas šīs darbības gadījumā nav saskaņoti vērstas uz haosa radīšanu?

Soross finansē prokurorus

Žurnālists Glenn Black savā video atklāj, ka Soross jau kopš 2015. gada daudzos štatos finansē prokuroru vēlēšanas. Tas arī izskaidro, cik organizēti revolucionāri ir pārņēmuši Džordža Floida protestus, lai izmanotu tos saviem mērķiem. Uzradušies Antifa protestētāji, kuri ir labi apmācīti varas graušanā. Arī Antifa finansē Soross.

Kamēr citi Amerikas polittehnologi iepludina savus miljonus prezidenta un kongresa vēlēšanās, demokrātu mega sponsors Džordžs Soross ir novirzījis savu bagātību, lai realizētu vienu no progresīvo kustības pamatmērķiem – pārveidot Amerikas tieslietu sistēmu.

Miljardieris finansists jau 2016. gadā novirzījia vairāk nekā $3 miljonus septiņām vietējo prokuroru vēlēšanu kampaņām sešos štatos. Soros iztērējis summu, kas pat pārsniedz to, ko citi biji iztērējuši 2016. gada prezidenta kampaņai.

Šiem ietekmīgajiem amatiem viņš finansē afroamerikāņu un spāņu kandidātus, kuri visi atbalsta Sorosa definētos mērķus, piemēram, rasu atšķirību samazināšana soda noteikšanā un dažu narkotiku likumpārkāpēju virzīšana uz labošanas programmām, nevis uz tiesu. Tā ir līdz šim reālākā rīcība progresīvā virzienā, lai atrastu, sagatavotu un finansētu kriminālās tiesvedības reformu.

Prokurors sistēmā izmanto vislielāko rīcības brīvību un varu. Tas ir tik svarīgi,

sacīja Andrea Dew Steele, Demokrātisko sieviešu kandidātu apmācības organizācijas Emerge America prezidente.

Soross ir finansējis prokuroru vēlēšanu kampaņas – Floridā, Ilinoisā, Luiziānā, Misisipi, Ņūmeksikā un Teksasā, izmantojot dažādas bufera organizācijas. Saskaņā ar valsts štatu un federālo finanšu dokumentiem katra organizācija lielāko daļu savas naudas saņēma tieši no Sorosa, lai gan dažas grupas ziedojumus saņēma arī no bezpeļņas organizācijām, piemēram, Pilsoniskās līdzdalības rīcības fonda, kas deva drošības un tiesiskuma grupai Ilinoisā.

Deivids Aiks skaidro Sorosa mērķus, ko viņš dara un kādēļ?

Finansējuma samazināšana policijai ASV

Politisko notikumu komentētājs Bils Mahers uzsvēra, ka kopš Džordža Floida nāves daudzi progresīvie uzsākuši kustību policijas budžeta samazināšanai. Mahers raksturoja policijas finansējuma samazināšanu kā “briesmīgu ideju”.
Policijas finansējuma samazināšana apdraud reālas un likumīgas policijas reformas, kuras kopš Džordža Floida nāves pieprasa abas politiskās partijas.
Mahers minēja Mineapolisas mēru Jēkabu Freiju (D), kurš tika izmests no Black Lives Matter protesta, jo viņš teica, ka viņš nelikvidēs pilsētas policijas spēkus.

Vēlāk šovā Mahers norādīja, ka tikai trešdaļa melnādaino amerikāņu atbalsta finansējuma samazināšanu policijai.

Soross un citi ultra bagātie, kuri stāv aiz šīs afēras nebaidās par finansējuma samazināšanu, jo viņiem visiem ir savas privātās apsardzes un viņi nav atkarīgi tiešā veidā atkarīgi no policijas pretstatā ierindas pilsoņiem.

Tādejādi pēc vīrusa afēras izgāšanās, tiek realizēt plāns “B”, kuru Kisindžers dēvēja kā “pasaules aizdedzinšanu”.

Noziedznieku atbrīvošana

Šajā video San Hose policijas priekšnieks Edijs Garcia neizpratnē komentē nopietnu noziedznieku atbrīvošanu no cietumiem:

“Es nesaprotu kā man skatīties cilvēkiem acīs un to paskaidrot”, neizpratnē par Covid-19 likumiem ir San Hose policijas priekšnieks Edijs Garcia.

Kā jau rakstījām iepriekš pasaules lielākās korporācijas ir saskaņoti vienojušās turpināt finansēt Black Lives Matter un citas rasu nesaskaņas izraisošās organizācijas, tam novirzot $1,7 miljardus.

Visas šīs destruktīvās darbības tiek veiktas, lai 1% varētu turpināt palikt bagātāki un palielinātu ietekmi, bet 99% pārējos sanaidotu savā starpā. Kā jau ziņojām Bila Geitsa bagātībā kopš 23. marta ir palielinājusies Latvijas budžeta apmērā.

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment