Trending News

Kādēļ Baidens baida, ka tuvojas Dark Winter? Kas tas ir?

Izrādās Dark Winter nav nejauši izvēlēta frāze, bet tas ir īpašas militāras simulācijas nosaukums, kas tika veikts jau 2001. gadā un paredz scenāriju, kad bīstams infekciozs vīruss tiek palaists dēļ teroristu uzbrukuma. Tas sakrīt ar Geitsa paredzēto 2020. gada jūnijā, viņš nākamo posmu plandēmijai arī paredz tieši bioteroristu uzbrukumu. Kā mēs redzam no Covid plandēmijas, tad tie paši, kas vīrusu palaiž arī to plāno un vēlāk braši prognozē. Interesanti, ka šos visus teroristiskos plānus jeb simulācijas izstrādā tie paši (Džona Hopkinsa centrs) , kas veidoja arī koronavīrusa simulāciju Event 201 tikai vienu mēnesi pirms vīrusa palaišanas Vuhaņā.

2001. gada 22. jūnijā grupa pazīstamu ASV amatpersonu un politikas veidotāju pulcējās Endrjūsas gaisa spēku bāzē Merilendā uz augsta līmeņa mācībām, kas imitēja bioloģisko ieroču uzbrukumu – nāvējošu infekciju slimības – baku uzliesmojumu ASV. Šīs simulācijas izspēles nosaukums bija “Dark Winter”. To Izstrādāja Džona Hopkinsa Civilās biodrošības stratēģiju centrs (tagad saukts par Veselības drošības centru) un Vašingtonā bāzētais Stratēģisko un starptautisko pētījumu centrs (CSIS), pusotru dienu ilga “Dark Winter” simulāciju veica, lai novērtētu, kā vecākie līderi reaģētu uz šādu uzbrukumu, un tajā piedalījās tādi augsta līmeņa dalībnieki kā senators Sems Nunns (kurš spēlēja prezidentu), bijušais Baltā nama padomnieks Deivids Gergens (nacionālās drošības padomnieks) un pensionētais karjeras diplomāts Frenks Visners (valsts sekretārs). Bet Dark Winter kopš tā laika ir kļuvusi leģendāra Vašingtonas politikas aprindās cita iemesla dēļ: tās dizaineri un dalībnieki to regulāri min kā visspilgtāko spirālveida stresa un iespējamā sociālā sabrukuma scenāriju, ko varētu izraisīt sabiedrības veselības krīze. Šāda scenārija realizēšana dzīvē globālistiem ir nepieciešama, lai ieviestu Lielo restartu un vienu kopēju pasaules valdību, kas jau sen ir pasludināti par centrālajiem globālistu genocīda mērķiem.

Dark Winter paredz baku infekcijas bioloģisko terorismu.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Tumšās ziemas vingrinājums beidzās simulācijas otrajā dienā pēc trim garām sesijām – un tīši bez atrisinājuma. Tas būšot liels pārbaudījums Amerikas demokrātijai, demokrātiskās institūcijas tiek nopietni apdraudētas.

Dark Winter bija vingrinājums, kas paredzēts, lai panāktu sistēmas izgāšanos, lai uzzinātu par tās ievainojamību,” sacīja Dienvidkalifornijas universitātes socioloģijas profesors Endrjū Lakofs, kurš pētīja Dark Winter un tās ietekmi.

Dark Winter mācība ietekmēja bioloģiskās sagatavotības politiku nākamajiem 10 gadiem, taču vienmēr ir grūti nodrošināt gatavības saglabāšanu laika gaitā.”

Diemžēl šādi draudi par teroristu uzbrukumiem nenāk tikai no Baidena, bet arī no Bila Geitsa, kurš to 2020. gada jūnijā teica ļoti atklāti –

https://www.youtube.com/watch?v=1m0t55jdhgc

Jautājums galu galā ir dziļi politisks – kā parādīja Dark Winter – uz spēles ir ne tikai dzīvības, bet arī demokrātija un cilvēku brīvības.

Prof. Lakofa teiktajā nav pārliecības, ka šāda krīze ļautu saglabāt demokrātiju –

“Pēdējā gadsimta laikā mēs esam izstrādājuši krīzes situāciju pārvaldīšanas sistēmu, kas ārkārtas situācijās ir glābusi mūs no krišanas diktatūrā. Mēs esam parādījuši, ka demokrātija ārkārtas situācijās var reaģēt tikpat labi kā diktatūra. Bet nez vai mūsu sistēma izturēs pašreizējās krīzes apstākļos. Es uz to ceru. ”

Tātad šis šādas mākslīgas inscinētas krīzes ir vislabākais aizsegs diktatūras ieviešanai.

Pret Baidena Dark Winter plāniem nosodoši izteicās ASV prezidents Donalds Tramps –

Vai 2030. gadā paredzēts ieviest tehnisko totalitārismu un sociālismu?
Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment