Trending News

Kāds ir Zviedrijas noslēpums?

Visu šo laiku pasaulē bija dažas valstis, kurām tika pievērsta pasaules uzmanība kovidšova laikā, jo tās rīkojās citādi, nekā lielais vairums. Vislielākā interese bija par to, kas notiek tepat Eiropā, jo šeit ir tāda valsts kā Zviedrija, kura no paša sākuma izvēlējās citu ceļu, kā lielais vairums Eiropas valstu, kurās jau pagājušā gadā tika ieviesti lokdauni, tad uzpurņi, distances un šobrīd jau notiek atklāti draudi ar piespiedu potēm.

Savukārt Zviedrijā ierobežojumi visu šo laiku bija minimāli, maskas nebija obligātas un  arī par īpašu spiedienu uz potēm un kovid sertifikātiem tur pagaidām nedzird. Varētu domāt, ka tādā gadījumā šis taču ir brīnišķīgas demokrātijas piemērs un cilvēki tur var brīvi un mierīgi dzīvot?  Kāds tad ir Zviedrijas noslēpums, ja viņus tā nespiež ar plāndēmiju?

Viss ir ļoti vienkārši – ir tikai jāsaprot tas, kas tad ir visas afēras galvenais mērķis – kas ir jaunā paredzētā pasaules kārtība. Pirmām kārtām tā ir digitālā sistēmā saslēgtu cilvēku sabiedrība – galvenais ir nevis pati pote, bet cilvēka pieslēgums globālajai verdzības sistēmai un  ‘zvēra zīmes’ jeb QR koda piešķiršana, kas kalpo kā ieejas biļete jaunajā pasaulē. Un protams, tā ir sistēma, kurā nav skaidras naudas, lai jebkura transakcija ir pilnīgā valdības kontrolē.

Tad lūk – vīrusa afēra, histērija un potniecība vienkārši ir tas efektīvākais veids, kā salauzt cilvēkus un iedzīt viņus šajā sistēmā. Bet tas jau nav vienīgais veids, kā to var izdarīt. Šeit arī slēpjas Zviedrijas noslēpums – jau pagājušā gada decembra beigās bija raksts par to, ka šī valsts būs pasaulē pirmā, kura pāriet uz bezskaidras naudas norēķiniem un tas notiks jau 2023. gadā un ir pat nozīmēts konkrēts datums – 24.marts. Tā būs diena, kad Zviedrijā oficiāli vairs netiek pieņemta skaidra nauda. Citiem vārdiem sakot – tā ir diena, kad šajā valstī izbeidzas cilvēka brīvība.

Šis process tur notiek jau sen, skaidra nauda Zviedrijā ir diezgan maz lietota pēdējos gados, uz to strādā pietiekoši ilgi un ir pat likumi, kas ļauj pārdevējiem prasīt elektronisku samaksu jau tagad, kaut arī vēl dažus gadus skaidra nauda it kā skaitās maksāšanas līdzeklis.

Tas ir patiesais un šausminošais Zviedrijas noslēpums, kas patiesībā nav nekāds noslēpums – nosacītā brīvība saistībā ar vīrusa afēru ir tikai ilūzija. Viņus vienkārši nav īpaši ar to jālauž, jo Zviedrijas ceļš uz totalitāru Orvela distopiju ir cits – augstās tehnoloģijas, minoritāšu propaganda, absolūta liberastija un multikulturālisms. Tur visi šie elementi darbojas pilnā jaudā un arī brīvprātīgā čipošana tur notiek jau krietni sen. Tas ir darbinieku ‘ērtībām’. Jau pēc dažiem gadiem īsta nauda tur būs tikai kolekcionāru krājumos un muzejos.

Zviedrija vēsturiski vienmēr ir bijusi tāds kā globālistu demo modelis viņu pasaules kārtības mainīšanai. Tā bija pirmā Eiropas valsts, kas 1661.gadā ieviesa banknotes. Tur tika uzstādīta viens no pasaules pirmajiem bankomātiem  – 1967. gadā, tikai nedēļu pēc tam, kad pašu pirmo uzstādīja Londonā.

Nu un tagad zviedri paziņojuši, ka 2023.gadā kļūst par pirmo pasaules bezskaidras naudas valsti, kuras ekonomika kļūst 100% digitāla. Tā kā zviedri ir pietiekoši paklausīga un gadu desmitiem izdresēta nācija, kur no kādreizējā vikingu gara nav palicis absolūti nekas, tad viņiem kovidšovs risinās salīdzinoši mierīgi – viņi taču var staigāt bez maskām un apmeklēt kafejnīcas. Arī piespiedu potes tur nav nepieciešamas, jo lielākā daļa sašpricēsies paši un tas pats būs ar čipošanos.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Savukārt pārējā Eiropā un pasaulē, kur skaidra nauda joprojām tiek uzskatīta par brīvības un cilvēktiesību simbolu, par to notiek cīņa un tāpēc mums būs vilnis aiz viļņa, potnieku uzmācība, lokdauni un vēlreiz cikls aiz cikla, kamēr vai nu salūzīs pietiekoši liels skaits cilvēku, vai arī salūzīs sistēma, kas mums to visu uzspiež.

Vai ir vajadzīga skaidra nauda?

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
Comments
  • Nevis skaidra nauda, bet decentralizēta, neizsekojama nauda nepieciešama, jo valdību naudu var saprintēt cik vien vēlas, bet ir valūtas Monero un Pirate chain, kur saprintēt nav iespējams un neviens nevar tavus pārskaitījumus atcelt vai nobloķēt, vai vēl sliktāk, reketēt(aplikt ar nodokļiem)

    jūlijs 9, 2021

Leave A Comment