Kādu Tu gribētu redzēt sevi, savu Latviju un tās cilvēkus?

Ar mums nevar notikt nekas tāds, ko mēs neesam pirms tam iedomājušies. Var notikt tikai tas, kam esam devuši savu piekrišanu, neapzināti vai apzināti.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Neskatoties uz to, ka aizejošais gads ir bijis pilns ar mums visiem zināmiem notikumiem, iespējams esi viens no tiem, kas, atskatoties uz to, var teikt – kā par brīnumu, mājās, pašizaugsmes, darba vai labklājības jomā šis tomēr ir bijis labs gads. Varbūt kādam šis ir bijis vislabākais gads dzīvē! Tomēr, tā kā daudziem šis gads ir sanācis ne tik pozitīvs, kā arī ņemot vērā vispārēju nelabvēlību no aizgājēju sistēmas un valdībām, vēlos pastāstīt par dažādu realitāšu esamību.

Ar savu apziņu un zemapziņu mēs veidojam katrs savu realitāti. Turklāt ar visu planētas iedzīvotāju kopējo apziņu veidojam kopīgo realitāti. Jo vairāk cilvēku apziņā pastāv jauna, skaista cilvēcei labvēlīga nākotne, jo lielāka ir iespēja tajā nonākt.”

Viens no galvenajiem instrumentiem ir – saglabāt drošības sajūtu. Pat, ja kāds uzbrūk, nedot savu piekrišanu nedrosmei vai nelabvēlībai. Nekas, kam tu nedod savu piekrišanu, ar Tevi nevar notikt. Tāpēc arī aizgājusī sistēma ir centusies iedvest cilvēkiem pretējo drošībai.

Ir jātrenē smadzenes. Jāmācās domāt. Izmanto savu prātu kā rīku, ko Tu pilnībā pārvaldi.”

Vīriešiem ir jātur savs fokus uz rezultātu. Sievietēm jāveido labvēlīgi apstākļi ar savu ķermeni un jādzīvo labestībā. Tāpēc, ka tāda ir Vīra un Sievas būtība. Viss izdodas labāk, kad darbojamies harmonijā ar savu būtību un dabas likumiem.

Prātā nāk dažādas domas, arī neaicinātas. Ļauj tām ienākt, pabūt prātā un aiziet. 

Uzbur domu mākoni – kādu Tu gribētu redzēt sevi, savu laimīgo Latviju un tās cilvēkus.

Dievs, visums, enerģijas avots – vienalga, kā vēlies to saukt – zina, kā izdarīt visu. Tev vajag zināt, vizualizēt, ko Tu vēlies. Paļaujies uz “radīšanas likumu”: viss, ko Tu radi domformās vai vārdos, pie Tevis atnāk.

Vīri – iedomājieties mērķi! Sievas – atrodiet sevī savu dzīvības enerģiju un uzburiet domu mākoņus ar domām par to, kādu labu, gaišu, jaunu, skaistu nākotni vēlaties redzēt. Tagad ir īstais laiks to darīt.  

Lai būtu jautrāk, sanāciet kopā ar draugiem un ģimeni, iekārtojieties ērti un domājiet, radiet kopā. Kādu jaunu nākotni jūs vēlētos? Ar katru labo domu, vārdu, darbu rodas pavairošanas process. Labais vairojas.

Jo vairāk cilvēku apziņā ir jauna, skaista, cilvēcei labvēlīga nākotne, jo lielāka ir iespēja tajā nonākt. Dariet to pat tad, ja Jūs tam īsti neticat. Ja šķietami nevar uzreiz saredzēt gaismu – Iepriecini daudz cilvēku un Tev atnāks daudz pozitīvās enerģijas.

Šis ir radīšanas laiks. Mēs – cilvēki – esam šeit, lai dotu. Iesapņo Latvijas pasaku. Būvējam to kopā.

Šajā video Dimantra no Dzīves Mākslas Akadēmijas stāsta par Radīšanas likumu svētku sajūtās.

24.12.2020.

Share With:
Rate This Article
Comments
 • 👍🏻

  decembris 27, 2020
 • 👍🏻👍🏻👍🏻

  decembris 27, 2020
 • http://bio-catalyst.com/ – vantin for sale
  order tinidazole
  [url=http://bio-catalyst.com/]suprax price[/url] order amoxil online

  februāris 16, 2021

Leave A Comment