Trending News

Kalifornijas tiesa atceļ gubernatora aizliegumus baznīcām un liek maksāt 1.35m dolāru izdevumus

Pamazām sāk parādīties pirmās tiesvedību uzvaras pret vīrusa afēristiem. Turklāt šis gadījums noticis Kalifornijā, kur aizliegumi bija vieni no nesaprātīgākajiem visās ASV. Tajā skaitā tur bija aizliegti arī dievkalpojumi. Ar to nebija mierā baznīcas un uzsāka tiesvedību. Un uzvarēja.

Šeit tiesa piespriedusi Kalifornijas gubernatoram Gavinam Ņūsomam samaksāt 1.35 miljonus dolāru par tiesvedības un advokātu pakalpojumiem kādai baznīcai. Harvest Rock Church baznīca iesūdzēja tiesā šo demokrātu gubernatoru par to, ka tas aizliedza veikt pasākumus – dievkalpojumus iekštelpās. Bet šis spriedums ir vēl kas vairāk. Ar to tiek aizliegta jebkāda līdzīga reliģisko ceremoniju veikšanas diskriminācija visās baznīcās un visā štatā.

Kalifornija vairs nekad nedrīkst ieviest diskriminējošus ierobežojumus baznīcām un reliģisko rituālu veikšanas vietām – par šo spriedumu izsakās Mats Savers, Liberty Counsel organizācijas dibinātājs, kura arī uzvarēja šo tiesas prāvu Harvest Rock baznīcas labā.

Šis spriedums nosaka, ka štatā vairs nedrīkst būt kovid ierobežojumi attiecībā uz baznīcu apmeklējumu, ja vien netiek sasniegti specifiski augstas saslimšanas un hospitalizācijas rādītāji štatā. Un tādi tiek sasniegti, tad uz baznīcām var attiecināt tikai vispārējos ierobežojumus, kādi tie ir uz pārējiem objektiem.

Šis spriedums ir ASV vēsturē pirmais šāds spriedums pret kādu senatoru. Vēl tāda pati tiesvedība ir pret Ņujorkas gubernatoru Kuomo, ko uzsākusi Bruklinas katoļu diacēze.

Šīs tiesu lietas ir par to, ka īpaši Kalifornijā tika aizliegts apmeklēt baznīcas, bet tajā pašā laikā bija atvērtas citas vietas, kurās notika tā saucamie ‘nepieciešamie pakalpojumi’ Un absurdākais šeit ir tas, ka pie tādiem pakalpojumiem tika pieskaitīti arī striptīza klubi. Pagājušā gada novembrī kāds Kalifornijas tiesnesis lēma, ka gubernators nedrīkst ierobežot šos klubus, jo šāda izklaide esot Konstitūcijā aizstāvētas tiesības. Nu tā ir Kalifornija.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Ar šo spriedumu tiek atcelts arī gubernatora 10 mēnešus iepriekš uzliktais aizliegums dziedāt dievkalpojumos. Tur bija pat tāds –kā tad tas ietekmē vīrusa izplatību, to būtu jāprasa politiķiem, bet var arī neprasīt, ja saprot visas afēras patieso būtību. Atņemt visu cilvēcisko un aizliegt visu to, kas jebkādā veidā veicina pozitīvas emocijas.

Tāpēc šī ir vēl viena neliela, bet nozīmīga uzvara brīvo ļaužu cīņā ar kovid fašistiem.

Share With:
Rate This Article
Comments
 • Thanks for picking out the time to discuss this, I feel great about it and love studying more on this topic. It is extremely helpful for me. Thanks for such a valuable help again. brutal force supplement

  jūnijs 11, 2021
 • This is another testimony on how Chief Dr Lucky cured my HIV disease. Do you need a cure for your HIV disease? Do you want to be cured from your cancer disease? Or you want to be free from any type of disease. Kindly visit his website https://chiefdrluckyherbaltherapy.wordpress.com/ . He just cured my HIV disease and I’m very grateful to him, he is the only herbalist that can cure you.  
  WhatsApp number : +2348132777335 
  Via Email : [email protected]
  Thank you all for reading,
  God bless”

  jūnijs 14, 2021
 • Thanks for posting this info. I just want to let you know that I just check out your site and I find it very interesting and informative. I can’t wait to read lots of your posts. 에볼루션게임

  jūnijs 17, 2021
 • I would like to say that this blog really convinced me to do it! Thanks, very good post.

  jūnijs 18, 2021

Leave A Comment