Wednesday, January 27, 2021
Trending News

Kamēr citas valstis norobežojas no PVO, Viņķele paraksta jaunu sadarbības līgumu

12. jūnijā veselības ministre Ilze Viņķele un Pasaules Veselības organizācijas (PVO) Eiropas Reģionālā biroja direktors Hanss Klūge parakstīja divgades sadarbības līgumu, kura mērķis ir turpināt līdzšinējo sadarbību ar PVO Eiropas Reģionālo biroju un noteikt sadarbības prioritātes veselības jomā nākamajam periodam, 2020.-2021. gadam. 

Veselības ministre Ilze Viņķele sarunas laikā ar PVO Eiropas reģiona direktoru Hansu Klūgi norādīja, ka Latvija atzinīgi novērtē PVO ekspertīzi un sniegto atbalstu, īstenojot vēl pirms COVID-19 iesāktās reformas veselības aprūpē.

Tāpat ministre pateicās PVO Eiropas reģiona direktoram par pausto, ka Latvijas izvēle lēmumu pieņemšanā iesaistīt ekspertus, ir nesusi veiksmīgus rezultātus. “COVID-19 apliecina veselības aprūpes nozīmīgumu un to, ka stabila veselības aprūpes sistēma nepieciešama nacionālā un globālā mērogā,” pauda ministre, piebilstot, ka veselības aprūpei nepieciešams arī atvēlēt atbilstošu finansējumu.   

Nākamajos divos gados mūsu sadarbības prioritātes ir psihiskā veselība, integrētās veselības aprūpes attīstība, veselības aprūpes sistēmas stiprināšana,  veselības sistēmas gatavības pilnveide, kā arī cilvēkresursu piesaiste veselības nozarei un citu jautājumi.   Jau ziņots, ka ik pēc diviem gadiem Veselības ministrija un PVO Eiropas Reģionālais birojs noslēdz divgades sadarbības līgumu, nosakot attiecīgās divgades prioritātes, kas ir vienlīdz svarīgas Latvijai, kā arī pašam PVO Eiropas reģionam. Sadarbības ietvaros PVO sniedz konsultantu pakalpojumus, ekspertīzi par konkrētām veselības jomām, atbalsta semināru un apmācību organizēšanu u.c.

Saprātīgākas valstis norobežojas no PVO, nevis slēdz sadarbības līgumus

Brazīlijas prezidents Jair Bolsonaro otrdien paziņoja, ka apsvērs iespēju izslēgt valsti no Pasaules Veselības organizācijas, kad būs pagājusi koronavīrusa pandēmija. Runājot ar CNN Brasil, Bolsonaro sacīja, ka PVO nav rīkojusies atbildīgi un ir zaudējusi lielu uzticamību, atkārtojot neseno kritiku par to, ko viņš pagājušajā nedēļā apgalvoja, ka tā ir “partizānu politiska organizācija”.

Jau ziņojām iepriekš arī ASV prezidens Donalds Tramps paziņoja, ka aptur finansējumu PVO. Tādejādi par tās lielāko finansētāju kļuva Bils Geits un vakcīnu fonds Gavi. Uzreiz pēc tam mūsu ārlietu ministrs un valdība nostājās krasā opozīcijā ASV, solot nosūtīt PVO 100’000 EUR.

Tātad varam izdarīt secinājumu, ka Latvija nav oficiālās Amerikas Savienoto valstu atbalstītājs, Latvija faktiski atbalsta ASV esošo Deep State, kurai ir starptautiska ietkme, ne tikai vienas valsts robežās. Ne velti ASV prezidents Deep State dēvēja par Neredzamo ienaidnieku (Invisible Enemy).

Arī bijusī PVO darbiniece Dr. Olga Šīana norādīja, ka PVO nemaz nepilda tos mērķus, kas nosprausti statūtos, bet kalpo savtīgām biznesa interesēm, kuru mērķis nav sabiedrības veselība.

Jau ziņojām, ka arī Krievija dažas dienas atapakaļ ir sertificējusi zāles pret Covid19, nevis vakcīnu.

Arī Madagaskaras prezidents ir aicinājis iedzīvotājus pasargāties no jaunā koronavīrusa, lietojot dabiskus līdzekļus – organisko augu toniku, kas pēc viņa domām varētu novērst vai izārstēt vīrusu. Toniks tika izmēģināts uz 20 cilvēkiem trīs nedēļu laikā, prezidenta palīgs sacīja BBC, kad produkts pirmo reizi tika laists tirgū pagājušajā mēnesī – kas neatbilst PVO vadlīnijām par klīniskajiem pētījumiem.

Līdz vakcīnas atrašanai PVO saka, ka labākais veids vīrusa ierobežošanai ir kontrole un cilvēku izsekošana.

PVO viedoklis pilnīgi sakrīt ar tās galvenā finansētāja Bila Geitsa viedokli un interesēm. Neskatoties uz efektivitātes bažām, vairākas Āfrikas valstis, tostarp Nigērija, Gvineja-Bisava, Ekvatoriālā Gvineja un Libērija, jau ir pasūtījušas Covid-Organics, ko ražo no artemisia auga – malārijas ārstēšanā izmantotās sastāvdaļas avota – un citus Madagaskajas augus.

Šajā brīdī arī spilgti iezīmējās PVO divkosība - 5G ir iespējams ieviest bez doršības testiem, bet nekaitīgu dzērienu, kurš, ja arī nav ļoti efektīvs, tad vismaz nevar nodarīt nekādu ļaunumu - nedrīkst! Vakcīnu PVO pasludzinājusi par vienīgo glābiņu.
Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment