Kanāda nosūta $790 miljonus privātam Bila Geitsa fondam pasaules vakcinācijai

Bila & Melindas Geitsu fonds saņems 600 miljonus USD tūlītēju maksājumu.

Kanāda sūta 790 miljonus dolāru Bila un Melindas Geitsu fondam, kas cieši sadarbojas ar Pasaules Veselības organizāciju, lai vakcīnas padarītu pieejamas visā pasaulē.

Tajā pašā laikā, kad ASV prezidents Donalds Trumps ir iesaldējis finansējumu Pasaules Veselības organizācijai, Kanāda rīkojas pretēji – sūta gandrīz 800 miljonus dolāru Gavi, Vakcīnu aliansei, Geitsu fondam, kas sadarbojas ar PVO, lai nodrošinātu pasaules vakcināciju.

Saskaņā ar Kanādas Starptautiskās attīstības ministres Karinas Gouldas biroja paziņojumu presei nauda tiks iemaksāta vienā maksājumā 600 miljonu dolāru apmērā, kam sekos apsolītie 47,5 miljoni dolāru nākamajos četros gados.

Starptautiskās attīstības ministre Karina Gould šodien paziņoja par jaunu atbalstu Gavi, Vakcīnu aliansei un Globālās poliomielīta izskaušanas iniciatīvas stratēģijai, lai nodrošinātu regulāru ikdienas imunizāciju simtiem miljonu bērnu visā pasaulē. Ministre izteica šo paziņojumu, uzsākot Solidaritātes draugu grupas globālai veselības drošībai virtuālo sanāksmi, kuru viņa piedalījās kopā ar kolēģiem no Dānijas, Kataras, Korejas Republikas un Sjerraleones.

Šis papildus finansējums ļaus Gavi veikt daudz vakcinācijas, īpaši apzinot iespējas seksuālās un reproduktīvās veselības jomā. Tas ļaus uzlabot sadarbību ar kopienām un vietējām organizācijām. Paredzams finansējums ļaus Gavi glābt 7 līdz 8 miljonus cilvēku dzīvības. Lai gan Indija, kur Geitsa fonda darbību rezultātā bija paralizēti tūkstošiem bērnu, maz ticams, ka ir sajūsmā par šādiem plāniem.

Gavi pašlaik palīdz valstīm ar zemiem ienākumiem reaģēt uz COVID-19 uzliesmojumiem, tostarp piešķirot papildu finansējumu veselības sistēmu stiprināšanai. Kad tiks izstrādāta vakcīna COVID-19, Gavi būs gatavībā, lai nodrošinātu jaunu vakcīnu ražošanas, piekļuves un piešķiršanas apjoma palielināšanu, kā arī savlaicīgu piegādi neaizsargātajās valstīs.

Gavi dibināja Bila un Melindas Geitsu fonds jau 2000. gadā, un GAVI cieši sadarbojās arī ar Pasaules Veselības organizāciju, UNICEF un Pasaules Banku.

Globālā poliomielīta izskaušanas iniciatīva tika izveidota 1980. gados kā Pasaules veselības asamblejas projekts.

Kanāda sūta šīs lielās naudas summas, neskatoties uz to, ka PVO atsakās sadarboties ar Kanādu par Taivānas iekļaušanu Pasaules veselības asamblejā. PVO starptautiskā mērogā tiek pārmesta atteikšanās ļaut neatkarīgajai Taivānas valstij piedalīties Pasaules veselības asamblejā, neskatoties uz to, ka valstī ir mazāk nekā 10 nāves gadījumu koronavīrusa dēļ. Daudzi uzskata, ka PVO atteikšanos atzīt Taivānu motivē Ķīnas lobēšana, jo Ķīna atsakās atzīt Taivānas neatkarību un uzskata to par komunistiskās valsts provinci. Arī ASV prezidents kritizēja PVO par pārā lielu izdabāšanu Ķīnai un atņēma tai ASV finansējuma daļu. Kopš tā brīža par PVO lielāko donoru kļuva Geitsu ģimenes fonds. Tātad faktiski vienai ģimenei ir milzīga ietekme par visas pasaules vakcinācijas un veselības jautājumiem.

Geits ir saskāries ar asu kritiku par viņa centieniem saglabāt ekonomikas slēgšanu, līdz var tikt izstrādāta vakcīna pret koronavīrusu, kā arī par viņa daudzajiem finansiālajiem sakariem ar Dr. Entoniju Fauci un Dr Deborah Birx, kuri ir vadījuši ASV oficiālo darba grupu pandēmijas ierobežošanai.

Pavisam nesen Geitss izrādījās darbojas kopā ar Džordžu Sorosu pie Covid19 cilvēku izsekošanas iniciatīvas, kuras valdē ir Čelsija Klintone.

Raksta avots apskatāms šeit.

Šeit apskatāms valstis, kur savas darbības izvērš GAVI:

Jāatzīmē, ka visu šo informāciju jāanalizē kopā ar pamatotām bažām, ka Kanādas premjers J.Trudo (Justin Trudeau) ir cieši saistīts ar pedofiliju un Deep State.

Analizējiet 2 lietas:

  1. FBI dokumentu, kur identificēta un aprakstīta pedofilu simbolika
  2. Trudo fonda gada pārskatu, kur FBI aprakstītais simbols “boy lover” aizņem veselu lapu.

Šeit vēl papildus informācija par šo saistību no citiem avotiem.

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment