Trending News

Kanādas ārsts: Koronavīrusa histērija ir lielākā sabiedrības mānīšana

“Pastāv pilnīgi nepamatota sabiedrības histērija, ko bīda mediji un politiķi,” sacīja doktors Rodžers Hodkinsons, paskaidrojot: “Maskas ir pilnīgi bezjēdzīgas. Nav nekādas pierādījumu bāzes par to efektivitāti. Papīra maskas un auduma maskas ir vienkārši paklausības apliecinājums.”

EDMONTONA, Alberta, 2020. gada 19. novembris – slavens un sabiedrībā atzīts kanādiešu ārsts ar pagājušajā nedēļā atklātā pilsētas sanāksmē Kanādas rietumos izteicās ļoti tieši, uzspridzinot valdības noteiktos COVID-19 pasākumus, nosaucot maskas par “pilnīgi bezjēdzīgām” un sakot ka vīruss nav “Ebolas vīruss”.

“Es esmu medicīnas speciālists patoloģijā, kas ietver virusoloģiju. Es mācījos Kembridžas universitātē Lielbritānijā … secinājums ir vienkārši šāds: pastāv pilnīgi nepamatota sabiedrības histērija, ko vada mediji un politiķi. Tas ir nežēlīgi. Šobrīd notiek vislielākā mānīšana, kāda jebkad vērsta pret sabiedrību. Šī vīrusa ierobežošanai praksē neko nevar darīt, ”sacīja doktors Rodžers Hodkinsons Edmontonā, Albertas pilsētas domes Sabiedrisko pakalpojumu un sabiedrisko pakalpojumu komitejas sanāksmē, kas notika 13. novembrī (plkst. 8:25:58).

“Būtu jāaizsargā vecāki, mazāk izsargāti cilvēki, kas notiek nav nekas cits kā slikta gripas sezona. Šī nav Ebola. Tas nav SARS. Tā ir politika, kas slēpjas aiz medicīnas, un tā ir ļoti bīstama spēle. ”

Savā komentārā komitejai doktors Hodkinsons pilnībā noraidīja masku valkāšanu, sakot, ka tās ir ne tikai neefektīvas, bet arī maskas nelieto pareizi “lemingi” (susļiks), kas tās uzliek.

“Maskas ir pilnīgi bezjēdzīgas. Nav nekādas pierādījumu bāzes par to efektivitāti. Papīra maskas un auduma maskas ir vienkārši paklausības apliecinājums. Lielāko daļu laika maskas pat netiek pareizi valkātas,” sacīja Hodkinsons.

“Tas ir pilnīgi smieklīgi. Redzot šos neveiksmīgos, neizglītotos cilvēkus – redzot, kā šie cilvēki staigā apkārt kā susļiki, pakļaujas bez jebkādas zināšanu bāzes, lai uzliktu masku uz sejas.”

Hodkinsons ieguvis medicīnisko grādu Kembridžas universitātē Lielbritānijā un bijis arī Kanādas Karaliskās ārstu koledžas eksaminācijas komitejas un patoloģijas priekšsēdētājs Otavā, Ontario.t.

Pašlaik viņš ir Western Medical Assessments izpilddirektors Edmontonā, ir Karaliskās koledžas sertificēts patologs Kanādā, strādājis Albertas universitātē un vada Ziemeļkarolīnas molekulārās diagnostikas uzņēmumu ar nosaukumu MutantDx.

Hodkinsona komentārā tika pieminēta arī Lielā Baringtonas deklarācija, kuru līdz šim ir parakstījuši vairāk nekā 12 000 medicīnas speciālistu, kuriem ir bažas par “valdošās COVID-19 politikas kaitīgo ietekmi uz fizisko un garīgo veselību”.

Hodkinsons tā saukto sociālo distancēšanos atspēkoja kā “bezjēdzīgu”, jo, pēc viņa teiktā,

“COVID izplatās aerosola veidā, kas pirms nokrišanas uz zemes pārvietojas apmēram 30 metrus”.

“Lokdauni ir izraisījuši tik briesmīgas neparedzētas sekas. Rīt būtu jāatver visur, kā arī tika teikts Lielās Baringtonas deklarācijā, kuru es izplatīju pirms šīs sanāksmes, ”sacīja Hodkinsons.

Hodkinsons sacīja, tas, kas pašlaik būtu nepieciešams, lai apturētu COVID-19, ir lai cilvēki paliktu mājās, ja viņiem ir slikta dūša, apēd kādu “vistas nūdeļu zupu” un pārliecinietos, ka neaizsargātajiem tiek ievadīts D vitamīns.

“Nav nepieciešama cita veida darbības, izņemot to, ko parasti cilvēki dara, kad viņi jutās slikti. Mēs palikām mājās, paņēmām vistas nūdeļu zupu, neapmeklējām vecmāmiņu un izlēmām paši, kad atgriezīsimies darbā. Mums nevajadzēja, lai kāds mums to saka,” sacīja Hodkinsons.

“Viss, kas būtu jādara, ir aizsargāt gados vecākos un dot viņiem visos pansionātos 3000 līdz 5000 D vitamīna vienības, kas ir pierādījis, ka tas radikāli samazina infekcijas iespējamību.”

Nobeigumā Hodkinsons nosodīja pārmērīgo COVID-19 testēšanu, kas, pēc viņa teiktā ir “bizness”, sakot, ka pozitīvs rezultāts nenozīmē “infekciozitāti”.

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment