Trending News

Kanādas ārstu vēstījums nepotētiem

OCLA jeb Ontario Pilsoņu aizsardzības asociācijas biedrs Dr. Denis Rancourt un vairāki citi Kanādas akadēmiķi uzrakstījuši atklātu vēstuli visiem, kuri atsakās injicēties pret Ķīnas vīrusu.

Šī ir viena no ārstu grupām, kura pastāv uz brīvu izvēli attiecībā uz šo medicīnas līdzekli, kā arī uz to, ka tai jābūt pilnībā informētai, kā arī jābalstās uz individuālu risku-ieguvumu analīzi. Viņi iestājas pret spiedienu, ko veic oficiālās varas iestādes, veselības dienesti un mediji.

Jūs neesat vieni! Uz 28.jūliju 29% Kanādas iedzīvotāju nav saņēmuši kovidpoti un vēl ir 14%, kam ir tikai viena doza. ASV un ES sapotējušies mazāk kā puse un pat Izraēlā, kas skaitās ‘pasaules laboratorija’ saskaņā ar Pfizer izteikumiem, joprojām ir 1/3 nepotēto.

Politiķi un mediji ieņēmuši konkrētu pozīciju, vainojot nepotētos visā tajā, kas noticis pēdējos 18 mēnešos, kad tika sētas bailes, kad bija lokdauni.

Taču tas ir pilnīgi saprātīgi un juridiski korekti pateikt nē šīm nepietiekoši testētām ‘vakcīnām’, kur nav uzticamas zinātnes. Jums ir tiesības sargāt savu ķermeni un atteikties no medicīnas pakalpojuma, ja Jūs tā jūtat. Jums ir tiesības pateikt nē un aizliegt iejaukties savā organismā. Tas ir Jūsu un tā ir brīva izvēle, tāpat kā cīnīties pret bērnu masveida potēšanu skolās. Jums ir tiesības uzdot jautājumus par to, vao brīva un informēta izvēle vispār ir iespējama šajos apstākļos. Nav zināmi ilgtermiņa efekti, ne tas, kas notiek ar nākamām paaudzēm. Nodarītais posts nav aptverams, jo dažādas ziņošanas sistēmas darbojas ar kavējumiem, tās ir nepilnīgas.

Jums uzbrūk oficiālie mediji, valdības un sociālās inženierijas kampaņas, netaisnīgi noteikumi un politika, darba devēji, kas sadarbojas ar to un soctīklu troļļi. Viņi jums stāsta, ka esat problēma un ka pasaule nevar atgriezties pie normālas dzīves, ja Jūs neesat sašpricēts. Propaganda taisa Jūs par grēka āžiem un spiediens ir no visām pusēm, taču atcerieties – ar jums viss ir kārtībā.

Jūs tiekat nepatiesi apsūdzēti tajā, ka esat jauno vīrusa variantu fabrikas, kaut gan saskaņā ar īsto zinātni Jūsu dabiskā imūnsistēma ģenerē aizsardzību pret dažādiem vīrusu komponentiem. Tas nodrošina aizsardzību pret plašu variantu spektru. Jums ir tiesības prasīt neatkarīgu ekspertu slēdzienus, kurus neapmaksā lielā Farma. Visas līdzšinējie īslaicīgās drošības pētījumi ir tikuši organizēti tieši šo kompāniju interesēs. Un dati netiek atklāti tiem, kuri uz tām nestrādā.

Jums ir tiesības jautāt par šo vakcīnu klīnisko testu rezultātiem. Viņu izsludinātā augstā drošība un efektivitāte balstās uz ļoti nelielu skaitu paredzētām infekcijām un testi nebija arī aizklāti, jo potētāji paši zināja vai varēja nojaust, kam viņi potē īstu substanci un kas saņem placebo. Tas viss nav zinātniska metode.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Jums ir tiesības pieprasīt vairāk dažādības un zinātnisko viedokļu un interpretāciju. Mums šobrīd tādu nav. Un Jums ir tiesības vaicāt, kas notiek tālāk, kad mēs atdodam savu ķermeni varas iestādēm?

Neļaujiet sevi aizskart. Jūs demonstrējat noturību un Jūs sanākat kopā savās komūnās, plānojat kā palīdzēt viens otram un turpināt iestāties par vārda brīvību un zinātnisko atbildību, kas ir nepieciešama jebkurai sabiedrībai, lai tā attīstās. Mēs esam vieni no daudziem, kas ir kopā ar Jums.

Angela Durante, PhD
Denis Rancourt, PhD
Claus Rinner, PhD
Laurent Leduc, PhD
Donald Welsh, PhD
John Zwaagstra, PhD
Jan Vrbik, PhD
Valentina Capurri, PhD

Vēstules oriģināls.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
Comments
 • Kad es lasu, ka “ES sapotējušies mazāk, nekā puse…” 🤣
  Pirms dažām dienām es skatījos Eiropas Slimību Kontroles Centra (ECDC) mājas lapā: lielākajā daļā Eiropas valstu ir sapotējušies 50-89% cilvēku.
  Tad kam man ticēt Aivim vai ECDC statistikai?
  Visus datus vajag pārbaudīt, pirms rakstīt. Visus datus vajag pārbaudīt, pirms tiem noticēt. Arī tad, kad to raksta it kā domubiedri, ir jāpārbauda.

  augusts 8, 2021
  • Jums, Dace, nav jātic Aivim.

   Šī ir vēstule, kuru parakstījuši:
   Angela Durante, PhD
   Denis Rancourt, PhD
   Claus Rinner, PhD
   Laurent Leduc, PhD
   Donald Welsh, PhD
   John Zwaagstra, PhD
   Jan Vrbik, PhD
   Valentina Capurri, PhD

   Un salīdziniet datus uz vēstules parakstīšanas brīdi, ne patraiz. Arī ECDC statistika savureiz var kļūdīties. Precedenti ir.

   augusts 13, 2021

Leave A Comment