Trending News

Kanādas premjeru apmētā ar akmeņiem

Šobrīd Kanādā sākusies premjerministra vēlēšanu kampaņa. Tajā piedalās arī tagadējais premjers Džastins Trudo un viņš tajā piedzīvo aizvien graujošākas nedienas.

Katru reizi, kad viņš mēģina runāt ar pūli, tas viņu sagaida ar svilpieniem un nu jau sācis arī apmētāt ar akmeņiem. Tas notika pirmdien, vienā no kampaņas pieturas punktiem Londonā, kas ir Ontario provincē. Viņš vēlāk apstiprināja, ka ir saņēmis trāpījumu pa plecu, bet lidojošie objekti tika apzīmēti kā nelieli akmeņi. Video ir redzams, kā sargi stumj viņu autobusā, kad kārtējais lielais un ļoti dusmīgais pūlis viņu sagaidīja šajā kārtējā propafandas tūres pieturas vietā.

Tas ir saprotams, jo Kanādā tas tiešā veidā ir saistīts ar obligātajām potēm, kuras tiek uztieptas visās federālajās iestādēs strādājošiem, kā arī sabiedriskajā transportā vai komerclidojumos. Kaut arī nav ziņu par nopietniem ievainojumiem, vēl divi šajā autobusā ceļojošie ziņo par trāpījumiem.

Kā ziņo prese un arī britu BBC, Trudo pēdējā laikā regulāri sastopas ar šādiem dusmīgiem pūļiem, kas ir ārkārtīgi noskaitušies par Kanādas realizēto diskriminācijas politiku un lokdauniem. Un visa šī kampaņa šobrīd tiek izjaukta tieši tādā veidā – visur viņu sagaida šādi protesti un nedēļu atpakaļ viņš bija spiests atcelt vienu no šiem pasākumiem vispār, pat nepaspējis neko pateikt. Citi politiskie līderi nosoda šādu agresiju – taču kā var saukt par agresiju to, kas ir dabiska reakcija uz paša premjera neprātīgo fašisma politku attiecībā pret saviem pilsoņiem?

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Pagaidām nav bijuši aresti šai sakarā, bet Kanādas valdība šobrīd nodarbojas ar pilno federālās kroņa pases ieviešanu visiem ceļojumiem, kas pilnībā noteiks cilvēka iespējas atrasties sabiedrībā vai nē.

Tāda ir cilvēku attieksme šobrīd un šis premjers ir pats nepopulārākais visā Kanādas vēsturē. Taču ir kāda problēma – visticamāk, ka viņš vēlēšanās uzvarēs, ja tiks izmantoti tie paši triki, kas bija ASV, kā mēs to nesen varējām vērot. Šeit vairs nepastāv nekādi noteikumi vai kaut kāda godīga spēle.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
Comments
  • Nu gan jau ka sekos ne tikai tomaati,akmenji utt. Sarkanaas linijas jau ir paarkaaptas.

    septembris 8, 2021
  • Šodien uz ielas pie Zviedru sienas redzēju pretimnākošo JKP barvedi Bordānu. Noturējos un neizdauzīju viņam seju.
    Es esmu adekvāts un par taisnu tautas tiesu, pēc kuras sprieduma Brīvības bulvāris būs pilns ar karātavām.

    septembris 9, 2021

Leave A Comment