Trending News

Kanādas valdība plāno veidot COVID izolācijas nometnes

Ontārio politiķis ceļ trauksmi par Kanādas premjerministra Trudeau liberālās valdības plānu paplašināt COVID izolācijas / karantīnas objektus visā Kanādas teritorijā. Video redzams neatkarīgais Ontario provinces deputāts Rendijs Hiljērs, kurš pauda bažas par “federālās karantīnas / izolācijas nometnēm”. Šie plāni tiek slēptie no iedzīvotājiem, bet deputātam, kurš uzdod jautājumus tiek atslēgts runas laikā mikrofons.

Viņš vaicāja Ongārijas Dagas Fordas valdībai, vai viņi zina,

“cik šīs nometnes tiks uzceltas un cik daudz cilvēku šī valdība paredz aizturēt”.

Viņš norādīja, kā dokumentācija rāda, ka “federālās karantīnas / izolācijas vietas” var izmantot “citiem mērķiem”, ne COVID-19.

“Tātad jūsu valdībā šobrīd notiek sarunas un jums jāzina šie plāni, lai potenciāli aizturētu un izolētu mūsu valsts un mūsu provinces pilsoņus un iedzīvotājus, parlementa spīker, premjerministr –

kur šīs nometnes tiks uzceltas, cik cilvēku tiks aizturēti un kādu iemeslu dēļ cilvēkus var turēt šajās izolācijas nometnēs, un es gribētu, lai premjerministrs to pastāsta Ontārio iedzīvotājiem … ”

sacīja Hiljērs, kura mikrofons tika izslēgts, pirms viņš bija beidzis savu runu.

E-pastā, ko deputāts Hiljērs nosūtīja saviem sekotājiem, viņš detalizētāk izklāstīja savas savus apsvērumus.

“Premjerministrs ir aktīvi izvairījies no maniem jautājumiem kopš jūlija. Šodien tas bija tikai vēl viens piemērs jaunajam status quo parlamentā, nekādu atbilžu. Pēc šīs sapulces es pat neesmu pārliecināts, vai premjerministrs un viņa kabinets zina, kas notiek saistībā ar valdības plāniem izvietot izolācijas / karantīnas nometnes visā Kanādas teritorijā,” pagājušajā ceturtdien izsūtītajā e-pastā rakstīja deputāts Hilljērs.

“Izolācijas / karantīnas nometņu ierīkošana Kanādā rada bažas, un valdībai par to ir jāzina, tad kāpēc viņiem to nepastāstīt visiem Ontario iedzīvotājiem?”

Kanādas valdība (GoC) pašlaik pieprasa atsauksmes un informāciju no nozares pakalpojumu sniedzējiem par papildu “federālās karantīnas / izolācijas nometnēm”, kuras, ja tās tiks uzceltas, tās varētu izmantot “citām prasībām”, ne tikai COVID-19 noteiktās karantīnas.

Par šādu nometņu celšanu ir izsludināts iepirkums valdības vietnē Buyandsell.gc.ca.

Izolācijas nometņu celtniecībai 19. oktobris ir norādīts kā piedāvājumu iesniegšanas beigu datums. Saskaņā ar datiem pašreizējās vietnes “tiek izmantotas, lai izpildītu prasības starptautiskajiem ceļotājiem, kuriem nav piemērotas vietas izolācijai”.

Federālo karantīnas / izolācijas vietu izmantošanu var “uz laiku pārtraukt, līdz Kanādas valdība to atkal pieprasa”, bet to var izmantot arī “citām prasībām”, gaidot “iespējamu pastāvīgu vajadzību pēc karantīnas vietās nākamo 1–2 gadu laikā, ņemot vērā COVID 19 pandēmiju.”

Deputāts īpaši uzsvēra, ka runa nav tikai par Covid-19, bet nometnes ir paredzētas arī citiem mērķiem!

Valdības vietnē Buyandsell.gc.ca ir norādītas visas Kanādas provinces un teritorijas, kā potenciāls reģions “federālās karantīnas / izolācijas vietņu” izveidei.

Kanādas premjers Justin Trudeau

Valdības mērķis “federālajām karantīnas / izolācijas vietām” ir piesaistīt “ārpakalpojumu sniedzējus, kas nodrošinātu cilvēku izmitināšanu un kopšanu sabiedrības veselības un citu saistīto federālo prasību dēļ saistībā ar COVID-19 pandēmiju. ”

“Valdība lūdz atsauksmes no pašreizējiem pakalpojumu sniedzējiem par iespējamām iespējām pārvaldīt visus ar šīm nometnēm saistītos pakalpojumus. Šī informācijas pieprasījuma mērķis esot meklēt atsauksmes no potenciālajiem pakalpojumu sniedzējiem, lai turpmāk izstrādātu stratēģiju šo vietņu iespējamai turpmākai pārvaldībai.

Valdības iepirkumā teikts, ka tai “nepieciešami produkti un pakalpojumi, lai atbalstītu Kanādas reakciju uz COVID-19”, un tā ir “izpētījusi visas iespējas nodrošināt COVID-19 pandēmijas apkarošanai nepieciešamo aprīkojumu un piederumus”.

Toronto konstitucionālo tiesību eksperts, juristus Rocco Galati tika lūgts komentēt valdības plānus par “karantīnas / izolācijas nometnēm”.

Galati atbildot atsaucās uz 2020. gada 17. marta tvītu, kuru viņš uzrakstīja neilgi pēc tam, kad Ontario provinces valdība pieņēma COVID-19 ārkārtas rīkojumus –

Covid19 neprāts. Kā globāls totalitārs valsis uz jauno pasaules kārtību. Parlamenta slēgšana, tiesas slēgšana, karavīru atlaišana. Banku / korporatīvo iestāžu glābšana. Fakti / zinātne nav svarīgi. Bojāgājušo skaits, vecāka gadagājuma cilvēki un cietēji ar novājinātu imunitāti, nekādas atšķirības no gripas ” 17.martā savā Twitter profilā rakstīja Galati.

Valdības vietnē Buyandsell.gc.ca ir arī Nacionālās aizsardzības departamenta (DND) 15. septembra pieprasījums iepirkumam masu nekārtību novēršanas aģentam “Asaru gāze”.

RFP “Asaru gāze” ir pieprasīti 36 000 baloniņu, kas nepieciešami. Uzvarējušajam piegādātājam tie līdz 2021. gada 31. martam ir jānogādā Kanādas spēku munīcijas noliktavā (CFAD) Dundurnā, Saskačevanas štatā.

Lai gan asaru gāzes izmantošana kā pūļa kontroles metode Kanādā nav jauna, “Asaru gāzes” iepirkums piesaistīja Galati uzmanību, kurš sociālajos tīklos aicināja uz diskusiju, kāpēc tik liels pasūtījums ir nepieciešams 2021. gada pavasarim?

Ķīmisko ieroču konvencija parakstītājvalstīm, kuru vidū ir arī Kanāda, aizliedz izmantot “nemieru apkarošanas aģentus kā kara metodi”, taču tas neattiecas uz “vietējo nemieru kontroli”.

Šādas nometnes bija gan fašistiskajā Vācijā, gan Staļina totalitārajā režīmā. Pasaules sabiedrībai ir jāatpazīst totalitārisma iedīgļi un tie jānovērš jau pašā saknē. Tādēļ ir svarīga aktīva cilvēku nesadarbošanās ar esošajiem Covid-19 vīrusa afēras anti-konstitucionālajiem brīvības ierobežojumiem.
Kas jādara, lai totalitārismu nepieļautu Latvijā?
Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment