Trending News

Kāpēc Mātes sirdsbalsi uzskata par terorismu

Mātes dabisko vēlmi glābt sava bērna dzīvību, dodot viņam visu labāko attīstībai, varas iestādes pieskaita pie draudiem valsts nacionālajai drošībai.

Sveiki biedri ekstrēmisti!

Lūdzu, nedomājiet, ka es jokoju, viss notiek reālajā laikā tieši mūsu acu priekšā: Amerikas Savienoto Valstu un Lielbritānijas izlūkdienesti cilvēkus, kuri šaubās par vakcīnu izstrādes stadijā iegādāto vakcīnu drošību, sauc par ekstrēmismu un milzīgu nacionālo apdraudējumu. patiesību meklējošos apvainojot par saistību ar ārvalstu aģentiem, un ir izsludinājuši kiberkaru pret visiem tiem, kas netic vakcīnai. Un mātes, kas vēlas pasargāt savus bērnus no nāves vai nopietna kaitējuma veselībai, tiek nosauktas par neuzticamu teroristu grupu, kas jebkurā brīdī spējīga kļūt vardarbīga.

Labas gribas cilvēki visā pasaulē vienmēr ir runājuši par vārda brīvību, taču Lielbritānijas izlūkošanas aģentūrai GCHQ, kas atbild par elektroniskās izlūkošanas veikšanu, kā arī valdības un militārās izlūkošanas aizsardzību, tika dots uzdevums interneta vidē un sociālajos tīklos “novākt” koronavīrusu vakcinācijas pretiniekus. Ir metodes, kuras viņi ir izmantojuši teroristu propagandas izsekošanai un pārtveršanai.

Šo centienu ietvaros GCHQ strādās arī, lai sazinātos ar citām “Five Eyes” alianses valstīm, proti, ASV, Austrāliju, Jaunzēlandi un Kanādu, brīdinot viņu partneru aģentūras šajās valstīs vērsties pret to teritorijā esošajā “propagandas informāciju” izplatošajām vietnēm.

 Kiberkarā GCHQ cīnīsies ne tikai pret vakcīnu propagandu, bet arī centīsies “pārtraukt atbildīgo kibernoziedznieku darbību, tostarp šifrēt viņu datus, lai viņi nevarētu tiem piekļūt, kā arī bloķēt viņu savstarpējos saziņas rīkus”.

Šāda vakcīnu reklāma ir sākusies arī Latvijas medijos:

Tas būs vispasaules tīkls.

Egils Levits, kurš 2019. gadā piedalījās Pasaules Ekonomikas Forumā Davosā, intervijā Aizsardzības ministrijas portālam Sargs.lv sacīja:

Šī noteikti ir daļa no hibrīdkara. Pretmasku kustība noteikti vājina Latvijas valsti, izraisot haosu un ekonomisko lejupslīdi. Ja jūs vēlaties vājināt pretinieku, šī ir ļoti laba metode. Šī ir viena no hibrīdā uzbrukuma izpausmēm. Ir ļoti svarīgi, lai cilvēki to saprastu. ”

Acīmredzot viņš domāja tos 5 000 Latvijas māšu un tēvu, kas šī gada 12. decembrī stāvēja par savu bērnu aizsardzību 11. novembra krastmalā un pie Brīvības pieminekļa, un tos vairāk nekā 27 000 iedzīvotāju, kuri parakstīja iniciatīvu atcelt valdības lēmumu, ar kuru no 2020.gada janvāra sākumskolas skolēniem skolās būs jāvelk aizsargmaskas, kā arī tos simtiem tūkstošus komentētāju sociālajos tīklos, kuri vēl nepāriet no vārdiem pie darbiem, tomēr asi nosoda obligātās vakcinācijas un masku valkāšanu tiem, kuri nav pakļauti riskam.

Nav šaubu, ka vakcinācijas plāni ir apjomīgi: ir publicēts Veselības ministrijas vakcinācijas plāns.

Acīmredzot pašreizējās valdības cilvēka pamattiesības, tai skaitā, mūsu brīvību izvēlēties zāles, uzskata par draudiem valsts drošībai … cik mīļi …

Levits ir labs izpildītājs. Saskaņā ar Imrana Ahmeda, Digitālā naida apkarošanas centra izpilddirektora teikto,

cilvēki, kas iebilst pret obligāto vakcināciju, ir ekstrēmistu grupa, kas rada draudus valsts drošībai, jo, kad kāds ir iesaistīts viena veida sazvērestībā, viņu ir viegli aizvest… pa tādu ceļu, kurā viņi pieņem radikālākus pasaules uzskatus – tādus, kas var izraisīt vardarbīgu ekstrēmismu. “

Mīļās mātes, tagad jūs visu esat redzējušas …

Pfizer ražotā vakcīna Covid-19 jau ir apstiprināta, un operācija Warp Speed, GCHQ ASV sadarbības partneris, kopā ar “uzticamiem kurjeriem” plašsaziņas līdzekļos ir nonākusi komunikācijas stratēģijas otrajā posmā. Tiks likvidētas tās ziņu organizācijas un žurnālisti, kuriem ir pamatotas bažas par Warp Speed, lai tā vietā dotu vietu propagandas ziņojumiem plašsaziņas līdzekļos, kā mēs jau tagad to varam novērot Latvijā.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Shēma tam, kā oligarhi nodod informāciju cilvēkiem, ir ļoti vienkārša: dotācijas universitātēm, priekšapmaksas pētījumi, sponsorēti plašsaziņas līdzekļi, valdībām piedāvātie aizdevumi. Tas ir pasaules tīkls.

Priecājos, ka PASAULES ĀRSTU ALIANSE ir gatava radīt alternatīvas Pasaules Veselības organizācijai, Apvienoto Nāciju Organizācijai un tiek veidots starptautisks tribunāls.

Neveiksmīgā BIla projekta mērķi – simtiem miljonu COVID-19 vakcīnas devu izstrāde, ražošana un izplatīšana līdz 2020. gada beigām – tiek kritizēti kā nereāli, pamatojoties uz gadu pieredzi vakcīnu izstrādē pret vīrusu infekcijām, kuru nodrošināšanai parasti nepieciešami gadi vai gadu desmiti. nodrošinot, ka izvēlētā vakcīna nebūs toksiska un tai būs 99% efektivitāte.

Lielākajai daļai pasaules vīrusu vakcīnas nav pieejamas tādēļ, ka vakcīnu izstrāde apstājas klīnisko pētījumu sākumposmā. Tā kā daudzas vakcīnas izraisa tādas blakusparādības kā sāpes injekcijas vietā, galvassāpes un gripas simptomus, ģīboni, sieviešu un vīriešu neauglību, neatgriezeniskas DNS izmaiņas, u.c. simptomus, vakcīnu drošības pārbaude prasa daudzu gadu klīnisko izpēti ar tūkstošiem dalībnieku.

Vietējās varas iestādes ir tuvredzīgas, nesaprot, kas patiesībā notiek. Oligarhi negrasās viņus ievēlēt, jo elites mērķis ir viena pasaules valdība visām valstīm – Agenda 2030.

Izvēle ir mūsu. Cilvēki, ir pienācis laiks ķerties pie lietas. Pievienojies komandai tūlīt! [email protected]

Miermīlīgā Tauta.

26.12.2020.

Vai Tu atļausi sev injicēt Covid-19 vakcīnu, kad tādu ārsts ieteiks?
Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment