Trending News

Kāpēc pirms Antifa demonstrācijām uz ielām tiek sagatavotas akmeņu kaudzes?

Jana Paegle

Šajā video ir redzams Potsdamas laukums Berlīnē naktī no 5. uz 6. jūniju. Pie ķieģeļu krāvumiem pulcējas cilvēki maskās un policija. 6. jūnijā plkst. 14:00 ir pieteiktas organizācijas Antifa demonstrācijas šādās Vācijas pilsētās: Berlīne, Hamburga, Frankfurte, Mannheima, Mainca, Štutgarte, Minhene, Diseldorfa, Karlsrūe, Vīsbādeene, Ķelne. Un visās šajās pilsētās uz laukumiem un vietām, kur ir pieteikti protesti tiek gatavotas ķieģeļu kaudzes.

Jautājums! Kāpēc policija sargā akmeņu krāvumus, ar kuriem nākamajā dienā tiks demolēta pilsēta, veikali, mašīnas un ielas?

Atšķirībā no mierīgo iedzīvotāju pieteiktajām demonstrācijām par Vācijas pamatlikuma tiesību prettiesisku atcelšanu, Antifa demonstrācijām nav noteikti cilvēku skaita ierobežojumi.

Kad Vācijā un pasaulē uz ielām izgāja iedzīvotāji, lai mierīgā ceļā iestātos par savām pamata tiesībām, Latvijas mēdiji to savās ziņās neatspoguļoja, bet čakli turpināja baidīt iedzīvotājus ar vīrusa statistiku.

Kāpēc mums ir interesanti, kā notikumi attīstās Vācijā? Mēs kā maza ES valstiņa esam vienā Eiropas laivā. Līdz šim visi politiskie lēmumi ar pāris dienu vai nedēļu atšķirību ir tikuši īstenoti arī Latvijā.

Interesanti, kādā gaismā Antifas demonstrācijas attēlos masu mēdiji Latvijā?

Vai Latvijas mēdiji ziņos, ka labējie radikāļi demolē pilsētas, uzbrūk žurnālistiem un policijai?

Jau iepriekš šeit tika publicēta informācija par to, ka Antifas demonstrācijām ASV rīko un atbalsta Sorosa sponsorētās valdības un tām uzticīgie mēdiji. https://mainampasauli.news/antifa-soross-kur-ir-musu-nauda/

Šobrīd mērķis ir radīt haosu un sēt bailes, kā arī mierīgo iedzīvotāju demonstrācijām pierakstīt pilsētu demolēšanu un vardarbību. Un visdrīzāk šis viss tiek darīts, lai pēc tam paziņotu, ka ir nepieciešama viena pasaules kārtība, globāla pasaules kārtība, jauna pasaules kārtība.

Kas ir Antifa? https://mainampasauli.news/jaunakais-asv-protestos/

Share With:
Rate This Article
Tags
Comments

Leave A Comment