Kāpēc pret Vācijā populāru grāmatu autoru un uzņēmēju agresīvi vēršas masu mēdiji? VIDEO.

Jana Paegle

Šobrīd pasaulē procesi daudzās vietās notiek ļoti līdzīgi. To vislabāk var novērot, sekojot līdzi dažādu valstu ziņām un notikumiem.

Tas ļauj ieraudzīt lietu kopsakarību. Ja vienādi bezjēdzīgi un pretlikumiski lēmumi tiek pieņemti vienādā kārtībā un apmēram vienā laika posmā, tad ir skaidrs, ka tas nav tikai individuāls Viņķeles vai Kariņa lēmumus, bet gan, ka viss notiek pēc noteikta globālā plāna.

Tieši tāpēc, es Tevi aicinu ieklauīsīties intervijā, ko veidojusi Vācijas privātā un alternatīvā televīzija Schrang TV. Šī konkrētā intervija tika izņemta no visiem sociālajiem mēdijiem.

No Youtube jau tiešraides laikā. Pēdējās nedēļas ir parādījušas, ka visos dzēstajos materiālos ir noderīga informācija, kas attiecas uz mums, parastajiem iedzīvotājiem. Šis bija arī mans nopietnākais impulss uzlikt šim video subtitrus.

Intervijā piedalās Attila Hildmann. Attila ir slavens vegānās un veselīgās pavārmākslas pavārs, populārs grāmatu autors, kurš pārdevis vairāk kā 1,7 miljonu grāmatas, veiksmīga uzņēmuma īpašnieks, kas radījis veselīgas alternatīvas tādiem dzērieniem un ēdieniem, kā enerģijas dzēriens un burgeri.

Viņa produkti bija 50 000 veikalos Vācijā līdz brīdim, kamēr viņš sāka publiski uzdot neērtus jautājumus. Šobrīd viņš ir viens no atmodas kustības Vācijā autoritātēm.

Šeit intervijas fragmenta tulkojums. Tā kā šis video tika izņemts no visām platformā, vienīgā vieta, kur tam var tikt klāt oriģinālā ir šeit: https://www.bitchute.com/video/nWMdAVxL5rG4/. Intervijas veidotāji acina dalīties ar šo video.

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment