Trending News

Kārtējais pārsteigums Astra injicētiem – viņus nelaiž koncertā

Ja nesen šīs potes saņēmējus sagaidīja pārsteigums Īrijā, kur 400 tūkstošiem ar pirmo dozu sapotētajiem aizliegts izceļot no valsts, tad vēl liekāku realitātes devu piedzīvoja ASV iedzīvotāji.

Konkrēti runājot, tie ir Brūsa Springstīna fani. Viņam ir paredzēts 5 dienu koncertu pasākums St James teātrī Ņujorkā, kas sākas 26.jūnijā. Biļetes sāka tirgot 10.jūnijā. Protams, ka arī viņa mājas lapā tika atzīmēts, ka pasākums ir paredzēts tikai pilnībā sapotētajiem un ne jau tas bija pārsteigums. Tas ir aparteīds, kas tagad sāk notikt daudzviet pasaulē. Pilnībā sapotēts, tas nozīmē 14 dienas pēc otrās dozas saņemšanas Pfizer un Moderna, vai pēc vienīgās Johnson injekcijas.

Pārsteigums bija kas cits. Tālāka informācija norāda, ka pasākumam atbilst visas šīs injekcijas, bet ne Astra Zeneka. Un tas ir tāpēc, ka FDA to nemaz nav apstiprinājusi, jo tā prasa datus no liela apjoma klīniskajiem testiem, kas vēl nav piegādāti. Bet Kanādā Zeneku saņēmuši 1.7 miljoni, taču Springstīna kanādiešu fani pasākumu nevar apmeklēt. Par to ziņo arī Yahoo.

Toronto Star šīs situācijas aprakstu noslēdz sekojošu frāzi:

Šovam jāturpinās. Bet ja jums ir Astra Zeneka vakcīna, tad jūs neesat uz to ielūgts.

Kā redzam, tad kovidšova absurds neaprobežojas tikai špricēto/nešpricēto kategorijās un aparteīdā. Izrādās, ka tagad parādījies vēl viens iekšējais špricēto aparteīds, jo veidojas situācija, kad arī tos vēl jādala pēc injekcijas veida. Tagad, kad Astra Zeneka dažās valstīs jau ir aizliegta, FDA to var arī neapstiprināt un tad tie sašpricētie paliek tādā pašā situācijā, kā nešpricētie, tikai ar veselības problēmām trombu veidā.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Vārdu sakot, jautrība pieņemas spēkā. Būs par ko padomāt arī mūsu valsts naivajiem iedzīvotājiem.

A.Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment