Tuesday, September 22, 2020
Trending News

Kas ir QAnon?

QAnon (jeb “Q”) ir pseidonīms kādai anonīmai militārās izlūkošanas personai vai grupai, kura, domājams, atrodas prezidenta Trampa iekšējā padomnieku lokā. Q ir augstākais ASV izlūkošanas līmenis. Q mērķis ir izmantot Sokrāta metodi – nevis sniegt gatavas atbildes, bet uzdot jautājumus. Tas veicina cilvēkus domāt pašiem tādējādi mazinot mainstream mediju neobjektivitāti. Anon – nozīmē Anonymous jeb anonīms.

Liela daļa informācijā tiek speciāli pasniegta kodēti vai līdzībās. Šīs informācijas mērķis ir arī sagatavot plašāku sabiedrību skarbajai patiesībai par īsto cilvēku tirdzniecības izplatību, kā arī augsti stāvošu pasaules elites saistību ar pedofiliju un adrenohromu. Ir runa 55 000 apsūdzībām, pie kurām strādā ASV Jūtas štata prokurors John Huber. Hubers un viņa komanda, kurā ietilpst vairāk nekā 470 Tiesību departamenta juristi vienā brīdī publicēs šīs apsūdzības. Apsūdzēto vidū ir augsti stāvošas personas, kuri savu pienākumu pildīšanas laikā ir pārkāpuši likumus. Tas, visticamāk, ir liels apdraudējums īpaši bijušajām amatpersonām Baraka Obamas administrācijā.

Izcelsme

Q sāka ievietot informāciju 2017. gada oktobrī 8-Chan ziņojumu lapā dziļajā tīmeklī (deep web). Šobrīd Q ir pārgājis uz 4-Chan, lai publicēto informāciju nevarētu izdzēst. Ievietotā informācija tiek atspoguļota vairākās tīmekļa vietnēs, īpaši http: /www.qmap.pub, YouTube un citās vietnēs ir daudzi Q ziņu tulku un skaidrojumu. Starp YouTube labākajiem ir JustInformedTalk un PrayingMedic. PrayingMedic bieži atsaucas uz Obamagate.

Vai Q ir sazvērestības teorija?

Deep State cenšas sabiedrības acīs kompromitēt Q un apsaukāt to par sazvērestības teoriju, jo ASV prezidenta uzņemtais kurss draud tūkstošiem Deep State politiskajiem vadītājiem tikt apsūdzētiem, tiesātiem un ieslodzītiem. Tādēļ viņiem nav pilnīgi nekāda cita risinājuma kā šo kustību to maksimāli kompromitēt un padarīt par izsmieklu sabiedrības acīs. Šo stratēģiju plaši sāka izmantot pēc Džona Kenedija slepkavības, jo sabiedrība neticēja oficiālajai notikušā versijai un bija nepieciešamas papildus pūles , lai ietekmētu sabiedrības viedokli.

Žurnāls “Time” 2018. gada 28. jūnijā, ierindoja Q starp 25 visietekmīgākajiem avotiem internetā.

Vai esi gatavs iziet ielās, ja Tev liks nēsāt masku?

Q ierakstu autors ir Q+, varbūt tas ir pats Tramps. Q komandas foto (viens no Trampa juridiskās komandas sastāviem, uz kuru Q-anon un viņa lasītāji ir vērsuši uzmanību, lai viņu aizsargātu).

ASV prezidents komentē Qanon kustību

Q un Džons Kenedijs juniors

Starp Q sekotājiem ir aktuālā versija, ka Džona F. Kenedija dēls Džons Kenedijs Juniors, varētu būt imitējis savu 1999. gada lidmašīnas avāriju.

Šeit iespējams noskatīties nelielu fragmentu:

Attēlā redzams John Kenedy Jr. kapsēta, kura no gaisa izskatās pēc milzīga Q, kas ir diezgan neticami, lai būtu sagadīšanās.

Kenedijs Jr. bija arī žurnāla George redaktors, un 1997. gada žurnālā ir aprakstīti temati, piemēram, ‘Izdzīvošanas ceļvedis nākotnei’, Geitss par pasaules dominanci u.c., kas ir ļoti atbilstoši šobrīd pasaulē notiekošajam. 2. Attēlā redzams John Kenedy Jr un atvērums no žurnāla kur ir rakstīts, Platforma 2020. Žurnāls raksta – Kāda ir nākotne: jauns pasaules solījums vai apokalipse? Mēs uzsākām izmeklēšanas misiju par nākamo gada tūkstoti, lai uzzinātu, kas atrodas otrā pusē. Tāpēc piesprādzējiet zoda siksnu un turieties, George dosies laika šķērslīnijā un atkal parādīsies 2020. gadā.

Attēlā redzams ir atvērums no šī žurnāla un pats John Kenedy Jr. kur ir rakstīts, Platforma 2020.

Daži QAnon sekotāji uzskata, ka Džons Kenedijs Jr. ir jau šobrīd sastopams starp Trampa atbalstītājiem. Šeit ir redzama sejas līniju analīze gan viņam, gan viņa sievai Karolīnai, kura arī atradās lidmašīnā traģiskajā dienā 1999.gadā.

Avots

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment