Trending News

Kas notiek Eiropas pilsētās pēc #Black Lives Matter demonstrācijām?

Jana Paegle

Vardarbība. Veikalu demolēšana. Uzbrukumi mierīgajiem iedzīvotājiem un policistiem.

Briselē oficiālajos kanālos demonstrācijas tiek parādītas šādi:

Lūdzu pievērs uzmanību, ka šeit nav noteikti un netiek kontrolēti pulcēšanās un distancēšanās ierobežojumi!

Briselē pēc oficiālās demonstrācijas izkatās šādi: https://twitter.com/deutsch365/status/1269756785138728965

Par Briseles demolēšanu gan pagaidām klusē masu mēdiji.

Šeit nežēlīgas ainas no dažādām pilsētām, kurā demonstrācijas dalībnieki nežēlīgi piekauj cilvēkus tikai tāpec, ka viņiem ir balta ādas krāsa vai arī iznīcina priekšmetus tikai tāpēc, ka tos ir saražojuši baltie. Šī tendence izplatās par visu pasauli: https://19vierundachtzig.com/2020/06/07/neue-videos-hetzjagten-auf-weisse-gehen-weltweit-weiter/

No dažādām pusēm ienāk ļoti daudz pilnīgi pretējas informācijas, tāpēc svarīgi ir uzdot jautājumus par visu to, ko redzam un dzirdam.

Latvijā gan pārsvarā visu redzam un dzirdam caur masu mēdijiem un sociālajiem tīkliem. Automātiskie procesi zemapaziņā tic visam, ko redz un dzird, tā nešķiro to, ka kārtējā demonstrācija vai covid19 statisktika tiek pārraidīta tikai caur televīzijas vai datora ekrānu.

Pasaulē katru dienu un katru minūti mirst kāds cilvēks.

Kā var būt, ka pēkšņi viena kriminālnoziedzinieka vardarbīga nāve tiek ļoti rūpīgi nofilmēta, pēc tam tiek sarīkotas bēres ar zelta zārku un vienā mirklī tiek saorganizētas milzu protesta akcijas visā pasaulē? Pat Latvija mēģināja pīkstēt, ka šeit ir rasisma porblēmas.

Kā var būt, ka Vācijas mierīgo iedzīvotāju tā saucamajām “Higiēnas demonstrācijām” tiek noteikti cilvēku skaita ierobežojumi un ar policiju tiek kontrolēta distancēšanās, bet black life matter demonstrācijās bez distancēšanās un pulcēšanās ierobežojumiem drīkst sapulcēties apm. 20 000 protestētāju?

Kā var būt, ka pēc demonstrācijām regulāri notiek uzbrukumi policistiem un iedzīvotājiem un notiek pilsētu un veikalu demolēšana?

Tendence, ka iezīmējas šajos notikumos ir mēģinājumi šķelt, sanaidot un iebaidīt sabiedrību. Skaidri ir manāma procesu globāla un organizēta vadība. Iezīmējās arī Eiropas demokrātijas jēdzina un kultūras vērtību apdraudējums.

Tomēr, ja mēs runājam par rasismu, tad no svara ir katra cilvēka dzīvība! Katra! Jau iepriekš informējām, ka ir pieejami vairāki pierādījumi, ka šāda veida akcijas ir apmaksātas un tātad centralizēti organizētas.

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment