Trending News

Kas notiek Itālijā?

Arī Itālijas premjers – globālists Mario Draghi grib obligāti nošpricēt visus. Vēl jo traģiskāk un ciniskāk tas ir tāpēc, ka Itālija nav nekāda ‘antivakseru’ zeme – tur jau tāpat ir ļoti augsts špricēšanas rādītājs, potes ir obligātas veselības aprūpē un izglītības sistēmā. Jau 70% Itālijas iedzīvotāju ir saņēmuši vismaz vienu šprici un 63% jau abas – sākot no 12 gadiem.

Taču Itālijas politiķi ar to nav apmierināti un paģēr uzstādīt obligātu špricēšanu visiem, ja līdz septembra beigām sašpricēti netiks vismaz 80% iedzīvotāju. Draghi savā preses konferencē nesen pavēstīja, ka viņš esot pārliecināts par to, ka valstī tomēr izdosies panākt tādu ciparu un ka viņš uzlūdz visus to darīt labprātīgi, jo tas esot rūpju akts pret sevi, solidaritāte pret  citiem un aizsardzība ģimenei.

Tai pašā laikā sabiedrībai tiek piedraudēts – ja nebūs sašpricēti 80%, tad tas būs jādara tik un tā, tikai obligāti. Par to paziņoja arī  publisko lietu ministrs Renato Brunetta.

Tas ir brīvības akts, cieņa pret Konstitūciju un sabiedrību. Kad esam nodrošinājuši valsti veselības ziņā, tad varēsim ķerties pie reformām, kas nodrošina arī ekonomiskos un sociālos jautājumus – paziņoja Brunetta. Viņš komentēja arī to, ka joprojām nešpricētie var nojaukt visu imunizācijas sistēmu.

Itālijā šobrīd ir vīrusa pase, kuru prasa daudzos tā saucamajos ‘nebūtiskajos pakalpojumos’ To dabū tas, kurš ir špricēts vismaz ar vienu dozu un tas dod 9 mēnešus piekļuves šīm iestādēm – ja cilvēks ir izslimojis, tas dod tikai 6 mēnešus. Vēl ir iespējams veikt ašo viltus testu un ja ta sir negatīvs, tad tiek piešķirta 48 stundu piekļuve.

Ar visu to atlikušo veselo cilvēku pretestība tomēr pieņemas spēkā un acīmredzot, ka tas tomēr satrauc varas iestādes. Lielākais Itālijas TV kanāls TG24 pat bija iesūtījis slepeno reportieri kādā no šiem pasākumiem un tur tika ierakstīts, ko viņi saka – švakcīnas ir bezjēdzīgas un to pierāda notiekošais citās valstīs – Spānija, Anglija un Izraēla ir ar vislielāko saslimšanu, par spīti masveida švakcinācijai.

Paralēli tam ir jau aprakstītie pētījumi par to, ka dabiskā imunitāte ir daudz jaudīgāka par mākslīgo – bet Izraēlā saslimšana un slimnīcu piepildīšanās ar špricētajiem tikai pieaug.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Itālijā ir arī politiskā opozīcija obligātām potēm – to vada Mateo Salvini, kurš visu laiku ir iestājies pret to. Viņa vadītā partija arī tagad cīnās pret Draghi šai jautājumā. Pie tam viņš pats ir sapotējies.

Taču šis neprātīgais spiediens nošpricēt 80-90 vai pat visus 100% populācijas ir kārtējais atgādinājums tam, ka globālisti nedrīkst pieļaut kontroles grupu ar veseliem cilvēkiem, kuri neslimo un kam nav blaknes, salīdzinot ar tiem, kuriem tas viss masveidā sākas pēc šprices.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
Comments
  • Laba ziņa ir tàda-ka homofobi zaudēs-to rāda kārtis-vienīgais-kad tas notiks!2009 gada cūku gripa arī izgāzās-kaut Eiropā sašpricēja pāri par 50 miljonus vientiešu..

    septembris 5, 2021

Leave A Comment