Trending News

Kas tas ir – alkoholisms?

Turpinot ieskatu, kādās problēmās mēdz iestigt cilvēki šajā iluziorajā pasaulē, kad to pieņem par īstenību, droši vien jāpiemin viena no postošākajām cilvēces nelaimēm – alkoholisms. Lai gan par to tiek runāts un rakstīts nemitīgi, cilvēki ar augstāku apziņas līmeni labi saprot, ko tas nodara organismam, aplūkosim šo problēmu no enerģētiskā viedokļa.

Protams, ka ir nožēlojami redzēt, kā masveidā tiek reklamēti alkohola izstrādājumi kā kaut kas stilīgs, pat nepieciešams, kompānijā, ar draugiem, šī ir daļa no tās pašas kontroles matrices, ko izmanto tumsas hierarhija, lai turētu pakļautībā un apdulluma stāvoklī cilvēkus, lai uzturētu zemo vibrāciju pasauli.

Līdz ar to ir skaidrs, ka masveida nodzirdīšanas kampaņa ir ļoti labs instruments, kā noturēt planētu šajās zemajās vibrācijās.Bet kas notiek enerģijās ar cilvēku, kurš tam pakļaujas?

Katram ir savs ceļš un īpatnībs, kā viņš nonācis līdz lielākai vai mazākai atkarībai, taču visi puslīdz noteikti var atcerēties, ka pirmā glāzīte parasti ir kompānijas spiediena ietekmē un garšo pretīgi, organisms to atgrūž, kamēr vēl nav piesūcināts ar šo indi. Tālāk jau rodas šī sildošā eiforija, atslābums un drosme, kā nu kuram, kādam tieši otrādi, parādās agresija.

Bet tas šai stāstā nav būtiski, jo to var izlasīt daudz kur citur, par alkohola kaitīgumu un tā tālāk, stāsts ir par to, ka visai drīz šādu iedzeršanu dēļ formējas būtība, astrālais parazīts, kurš pamazām top aizvien jaudīgāks un pārņem brīvās gribas centrus ( tie atrodas mugurkaula enerģētiskajā kanālā).

Tas, ko sauc par zaļo pūķi, patiešām ir ļoti jaudīga enerģijas forma, egregors, pie kā šāds cilvēks pats sevi pievieno un kas jaudīgi izsūc viņa dzīvības spēku, viņam kļūstot jau par hronisku alkoholiķi bez jelkāda mugurkaula (brīvā griba) un spējas atturēties. Ne velti bieži vien šādi cilvēki redz kaut ko zaļu savos delīrija murgos, tādā veidā zemākā astrālā pasaule tiem reizēm atklājas.

Tieši tāpēc praktiski visos gadījumos, kad pēc palīdzības šai sakarā vēršas pie dziednieka, to dara ne jau pats cilvēks, kurš bieži ir pat agresīvi noskaņots, ja mēģina runāt par šo problēmu, bet viņa tuvie cilvēki, kuriem tas sāp un kas no tā cieš. Un tieši šis aspekts visgrūtāk padodas dziedināšanai, jo enerģētiski var izņemt šo parazītu un atvienot no zaļā pūķa, bet ir nepieciešams arī ievērojams paša cilvēka gribasspēks, lai noturētos, kamēr tas viss iztīrās organismā.

Ja to iztur, tad vēlāk šī tieksme gluži dabiski izzūd, nav šo iekšējo mocību un vilkmes, kas tāpat paliek, ja iziet visādas psiholoģiskās apstrādes programmas, kuras gan arī reizēm palīdz.Vēl viens aspekts ir tas, ka pārmērīgai alkohola lietošanai būtībā ir dziļāki iemesli, vēlme aizbēgt no realitātes ir tiem, kas tajā nejūtas labi, neprot dabiski priecāties, baudīt dzīvi.

Tam savukārt par iemeslu bieži vien ir dvēseles skumjas, neapmierinātība, kas rodas no tā, ka tā nespēj izpausties, tiek apzagta enerģētiski – šādas situācijas vērojamas nemitīgi, un atkal mēs atgriežamies pie stāstītā par to, ka enerģiju mijiedarbības absolūtajā realitātē ir pavisam citādas, nekā to mēs redzam ar parastajiem maņu orgāniem.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Tas ir pamats visam, kas notiek fiziski.Daudzi ir izmantojuši tā sauktās kodēšanas metodes, hipnozi. Kas tad notiek tur, ja it kā tik efektīvi palīdz, vismaz uz laiku? Ja jūs saprotat, cik dziļi cēloņi bieži vien ir alkoholismam, jūs arī sapratīsiet, ka šāda kodēšana ir tikai vienas negatīvas programmas nobloķēšana ar vēl jaudīgāku jeb zombēšana.

Šāda astrālā parazīta bloķēšana to neizņem, tikai apspiež un tas rada vēl lielāku iekšējo spriedzi, veselības problēmas laika gaitā, piesaisti pie zemajām pasaulēm. Salīdziniet to ar strutojoša augoņa pūderēšanu un smaržošanu, kamēr tas uzbriest un saindē visu organismu tā vietā, lai iztīrītu ar sakni visu sāpju cēloni.

Taču tas ir pamatīgs darbs un prasa izpētīt patiesos iemeslus, kapēc cilvēks ir nelaimīgs, kaut arī ar prātu viņš pat to nesaprot, tāpēc izvēlas bēgšanu apreibuma ilūzijā un ja cilvēks pats nevēlas no tā izlausties un izprast sevi, tad rezultāts diemžēl parasti ir nekāds. Reizēm tikai kaut kāds spēcīgs satricinājums dzīvē palīdz sapurināties un aizdomāties.

Tomēr vislabākās zāles ir dabisks dzīvesprieks un harmonija.

A.Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment