Trending News

Pandēmijas nav. Buklets par PCR TESTU

Ja PCR testu ciklu skaits tiktu samazināts līdz Ct 20, pandēmijas nebūtu! Pasaules Covid-19 statistikas un ierobežojumu pamatā ir kļūdainais PCR tests.

Šeit pieejami faili lejuplādei, visa informācija, kā arī zemāk visas atsauces.

Fakts #1: Izmantotais ciklu skaits Covid-19 PCR testā rada viltus pozitīvus rezultātus

T.s. Covid-19 PCR tests ir process, kurā notiek DNS vai RNS fragmentu pavairošana, izmantojot noteiktu ciklu slieksni jeb skaitu - Ct (cycle threshold)..

Covid-19 PCR testos tiek veikta ciklēšana tik ilgi, kamēr tiek “konstatēts” vīruss. Pasaules Veselības Organizācija ziņo: “Jo mazāks ciklu skaits nepieciešams, lai konstatētu vīrusa daļiņu, jo lielāka iespēja, ka pozitīvs tests nozīmē inficēšanos ar dzīvu vīrusu.”(23, 29)

Latvijā izmanto ap Ct 40 (14,15). Pasaules Veselības Organizācija iesaka izmantot 45 ciklus. (16,17,18) FDA*, CDC* un citi iesaka ciklēt 40 reizes. (19,20,22)

Ir pierādīts, ka pietiek ar 17 cikliem, lai konstatētu infeciozitāti, un ciklu skaits virs Ct=25 palielina viltus pozitīva rezultāta iespēju:

Ja tu veic Covid-19 testu, un saņem “pozitīvu” rezultātu – jautā, pie kāda ciklēšanas skaita rezultāts iegūts. Ja Ct bijis augstāks par 25 – ir ļoti maza varbūtība, ka patiešām esi infekciozs!!

Ņemot vērā šos zinātniskos slēdzienus, kā tas ir iespējams, ka valdības joprojām pieņem lēmumus un būtiskus ierobežojumus balstoties uz rezultātiem, kas iegūti ar neatbilstošu ciklēšanas skaitu Ct 35 un vairāk?

 Kas izgudroja RT-PCR testu un kādiem nolūkiem? PCR metodes autors Karijs Mulliss (Kary B. Mullis) to izgudroja pagājušā gadsimta 80.jos gados. Metodes mērķis ir audu paraugā, kurš satur DNS vai RNS fragmentus, veikt šo fragmentu kopiju pavairošanu miljardiem reižu, lai labāk to izpētītu. PCR ir neaizstājama tehnika ar plašu pielietojumu, īpaši molekulārajā bioloģijā, tāpēc autoram 1993. gadā piešķīra Nobela prēmiju. Mullis bija izteicies, ka “PCR nekad nedrīkst izmantot kā instrumentu infekcijas slimību diagnostikā” (4), jo PCR tests neatrod pašu vīrusu paraugā, bet tikai tā ģenētisko materiālu. (5,6)

Visā pasaulē notiekošā Covid-19 testēšana, rezultāti un ar tiem saistītie ierobežojumi ir balstīti uz 2020. gada 25. janvārī zinātniskajā žurnālā Eurosurveillance publicēto Corman-Drosten rakstu. (6) Ir svarīgi zināt, ka šo rakstu apstrīd 22 zinātnieki – nozares eksperti, iesniedzot zinātnisku pārskatu par 10 rupjām kļūdām Corman-Drosten rakstā un prasību to atsaukt no zinātniskās literatūras.(5,6)

Vācu advokāti ir uzsākuši tiesvedību pret minētā pētījuma autoriem, kā arī pret PVO saistībā ar kļūdām, interešu konfliktu un krāpniecību.(7)

Fakts #2: Tiesvedības procesi pasaulē sauc PCR testus par krāpnieciskiem

Valdību lēmumi visā pasaulē par pandēmijas situāciju un attiecīgajiem ierobežojumiem tiek balstīti tikai uz PCR testu rezultātiem! – Kā iepriekš noskaidrojām, tad testu rezultāti ir ļoti apšaubāmi.

Slavenais vācu advokāts Rainers Filmihs iesūdzējis tiesā Pasaules Veselības Organizāciju, kā arī profesoru, vācu virologu Kristiānu Drostenu, kurš ir izstrādājis Covid-19 testu, balstot to uz PCR metodes..(6a,7) Norit tiesas procesi saistībā ar PCR testu krāpniecību vairākās pasaules valstīs: Vācijā, Portugālē, ASV (Ņujorkā). (36,37,38)

Tiesvedības procesi apliecina, ka ir nopietns pamats uzskatīt PCR testu lietošanu un interpretāciju, uz kā balstās vispasaules pandēmija ar visiem ierobežojumiem, par KRĀPŠANU.

Fakts #3: Pozitīvs PCR tests nespēj noteikt saslimšanu ar Covid-19.

RAKUS Covid references laboratorijas vadītājs Sergejs Ņikišins apliecina: “

Pozitīvs PCR tests nenozīmē, ka persona ir infekcioza, bet ir tikai atrasts vīrusa ģenētiskais materiāls.”(10)

Zinātniskie pētījumi to apstiprina:

 “Pozitīvs PCR  tests neapstiprina inficēt spējīga (“dzīva”) vīrusa klātbūtni paraugā.” (11,21)

– “PCR tests nespēj atšķirt SARS-CoV-2 no citiem SARS vīrusiem.” (12)

– “Pozitīvs PCR tests neizslēdz citu bakteriālu vai virālu infekciju.” (13)

– “Pozitīvs PCR tests izolēti neapstiprina SARS-CoV-2 kā klīnisko simptomu cēloni.” (11)

“NEAPSTIPRINA vīrusa klātbūtni!” “NESPĒJ ATŠĶIRT no citiem vīrusiem!” “NEIZSLĒDZ citas infekcijas!” “NEAPSTIPRINA Covid-19!” “UZRĀDA GRIPU kā Covid-19!”

2020./2021.g. gripas sezonā Latvijas slimnīcās stacionēti 2 (divi!) gripas slimnieki, kamēr iepriekšējās divās sezonās stacionēti attiecīgi 1 249 un 1 669 pacienti ar diagnozi ‘gripa’, kā arī 239 un 707 pacienti ar diagnozi ‘gripas izraisīta pneimonija’. (39) Vai gripas “pazušana” nav aizdomīga?

Fakts #4: Jāņem vērā tipiskie Covid-19 simptomi un citas saslimšanas

PCR tests tiek reklamēts kā “ārkārtīgi precīza, starptautiski atzīta testēšanas metode”(30), “Zelta Standarts” (14), bet tiek aizmirsts, ka testa rezultāti ir jāinterpretē kopā ar klīniskajiem simptomiem un epidemioloģisko anamnēzi t.i. vai ir tipiski simptomi + kontakts ar saslimušo+plaušu datortomogrāfija, kas apstiprina saslimšanu!(31) Paši simptomi Covid-19 gadījumā nav specifiski – tādi paši ir arī citām infekcijām. Jau 2020. gada 11. septembrī izdotajās norādēs Pasaules Veselības Organizācija uzsvēra: “Nepieciešamība veikt testu jābalsta uz klīniskajiem un epidemioloģiskajiem faktoriem.” (32) 14.12.2020. un atkārtoti 20.01.2021. Pasaules Veselības Organizācija izdeva ziņojumu, ka “Pozitīvi testa rezultāti jāinterpretē kopā ar klīniskajiem novērojumiem un izvēloties atbilstošu ciklu skaitu.”(33) Arī FDA norāda, ka PCR testu ar mērķi konstatēt Covid-19 iesaka veikt tikai personām, kam ir saslimšanas simptomi”.(35)

Tātad personu drīkst saukt par inficējušos ar Covid-19 tikai tad, ja ir gan tipiski Covid-19 simptomi un saslimšanu apstiprinoša plaušu datortomogrāfija, gan izslēgtas citas saslimšanas!

Iespējams, šāds oficiāls ziņojums tika publicēts dēļ ļoti liela viltus pozitīvu testu skaita visā pasaulē. Tai pašā laikā PVO vēl aizvien izvairās nosaukt precīzu Ct.   

Paši simptomi – iesnas, kakla sāpes un klepus, drudzis, sāpes ķermenī, galvas sāpes un apgrūtināta elpošana, nespēks – nav specifiski tikai Covid-19 – tādi paši ir arī citām slimībām, tādām, kā saaukstēšanās, gripa un plaušu karsonis. Gripa, starp citu, gadu no gada ar simptomiem atšķiras. Ārstiem būtu, pirmkārt, jāizslēdz gripas varbūtība.  Vai tas tiek darīts?

Fakts #5: Cilvēki BEZ SIMPTOMIEM ir veseli.

2020. gadā tika veikts pētījums ar 10 miljoniem Uhaņas iedzīvotāju Ķīnā. Šajā pētījumā 407 pozitīvi testētie bija bez jebkādiem saslimšanas simptomiem, kā arī nenotika vīrusa tālāka transmisija divu nedēļu periodā.(8)

Mūsu ķermeņos un apkārtējā vidē visu laiku ir simtiem vīrusu, ar lielāko daļu no tiem mūsu organisms tiek galā, mums to nemaz nemanot.  Ideja, ka vīrusi ķermenī var nekontrolēti vairoties, cilvēkam to nepamanot, to padarot infekciozu un izraisot saslimšanu, ir IMUNOLOĢISKI NEIEDOMĀJAMA! (9) Cilvēki bez simptomiem ir veseli un nevar inficēt citus!

Pēdējos mēnešos medijos pasniedz jaunus datus, kas apgalvo, ka galvenie vaininieki Covid-19 infekcijas izplatībā esot bezsimptomu nēsātāji, tāpēc visi ierobežojumi ir jāsaglabā! Turpretī vakcinētie, kuriem ir pozitīvs tests, bet nav simptomu – neesot infekciozi.. Tādas strauji svārstīgas pretrunas, kas netipiskas līdzšinējiem zinātniskajiem pētījumiem!

SECINĀJUMS: Covid-19 pandēmija balstās uz nekorektiem PCR testiem

Globālā Covid-19 pandēmija, ar to saistītie lēmumi, brīvību un cilvēktiesību ierobežojumi balstās uz nekorektiem PCR testiem.

Ja PCR testu ciklu skaits tiktu samazināts līdz Ct 20, pandēmijas nebūtu!

PCR testu pielietojuma norādes aizstāv un valdībām izplata Pasaules Veselības Organizācija un daži ar šo organizāciju saistīti “eksperti”. Pārējā pasaules medicīnas sistēma uzticas un pakļaujas šīm norādēm. Var teikt, ka PCR testa izmantošana ir pamatā ekonomikas, izglītības sistēmas graušanai visā pasaulē, kā arī tādu likumu pieņemšanai, kas ierobežo cilvēktiesības un brīvību. 

Vai šāda testa pielietošana ir nejauša un neapzināta kļūda vai tomēr pamats kādiem nopietnākiem, tālejošiem procesiem?

Tekstā izmantotie apzīmējumi:
PCR un RT-PCR tests- reversās transkriptāzes polimerāzes ķēdes reakcijas tests. metode, lai strauji radītu miljoniem DNS vai RNS kopiju. Tas ļauj pētniekiem paņemt tikai nelielu daļu no parauga un pavairot to tādā daudzumā, lai detalizēti izpētītu.(1,2)
RNS, DNS - Nukleīnskābes nodrošina ģenētiskās informācijas glabāšanu, ekspresiju un nodošanu nākamajām šūnu paaudzēm ar replikācijas, transkripcijas un translācijas mehānismu palīdzību. Šūnās ir trīs tipu RNS (ribonukleīnskābe), kas ir vienas DNS (dezoksiribonukleīnskābe) spirāles atsevišķu posmu komplementāri nospiedumi. (3)
FDA – ASV Pārtikas un zāļu pārvalde (Federal Drug Administration)
CDC – ASV Slimību Kontroles un Profilakses Centrs (Centers for Disease Control and Prevention)

CITI INFORMĀCIJA par PCR testiem:

PCR tests – kovidafēras šova pamats.

Video par PCR testiem, .

One number could reveal how infectious Covid-19 patient is.

Labs can manipulate cases of Covid-19.

Coronavirus PCR testing.

Deadly danger of false positives.

PCR metode nav paredzēta infekciju noteikšanai.

Vīruss nav izolēts, oficiāls CDC dokuments.

Covid-19 pa pēdām.

Izskaidrots, kādēļ 97% testu ir viltus pozitīvi.

ATSAUCES:

 (1) Kas ir RT-PCR tests: https://en.wikipedia.org/wiki/Polymerase_chain_reaction

(2) What is PCR test: https://www.khanacademy.org/science/ap-biology/gene-expression-and-regulation/biotechnology/a/polymerase-chain-reaction-pcr

(3) Kas ir DNS un RNS jeb nukleīnskābes: https://lv.wikipedia.org/wiki/Nukle%C4%ABnsk%C4%81bes

(4) Šajā video vairāki eksperti, tai skaitā Karijs Mullis, atklāti kritizē PCR testu lietošanu infekciju, t.sk. Covid-19 diagnozei: https://www.youtube.com/watch?v=6ny9nNFHQsY&feature=youtu.be

 (5) “The test cannot discriminate between the whole virus and viral fragments”: https://cormandrostenreview.com/report/

(6) Corman-Drosten report: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6988269/

(6a)Dr. Filmiha apsūdzība Drostenam un uzskaitītās kļūdas: https://drive.google.com/file/d/17X4GmMXn_m-vDwqEy9vMhbNqzodAEW3b/view

(7) Vācijas advokāti uzsāk kolektīvu tiesas procesu saistībā ar koronavīrusu: https://mainampasauli.news/vacijas-advokati-uzsak-kolektivu-tiesas-procesu-saistiba-ar-koronavirusu/ Un krievu valodā: https://zen.yandex.ru/media/id/5bd6bcf3844db800aa5b6ac0/nemcy-podali-v-sud-na-drostena-iz-sharite-i-zachinscikov-pandemii-5fa254c85dc59845dd229b50?fbclid=IwAR1LLi3EK5s_89mpLQ5Lu_ZxDarZCJ3KLjn2mWw1vDw_mxQMZF0vlaM0u-o

(8) “407 individuals who had tested positive – no live virus was found in any of them”: https://www.nature.com/articles/s41467-020-19802-w  

(9) “the idea that viruses can multiply uncontrollably in the human body without the individual noticing this is immunologically unthinkable.” https://drive.google.com/file/d/17X4GmMXn_m-vDwqEy9vMhbNqzodAEW3b/view

(10) Telefonsaruna ar RAKUS Covid references laboratorijas vadītāju Sergeju Ņikišinu:  https://www.bitchute.com/video/C5C0rFxHhECH/

 (11) “Detection of viral RNA may not indicate the presence of infectious virus or that 2019-nCoV is the causative agent for clinical symptoms.”:  https://www.fda.gov/media/134922/download

 (12) Cormana-Drostena RT-PCR testā izmantotais E gēns ir raksturīgs ne tikai SARS-CoV-2, bet arī citiem Āzijas vīrusiem, kam ir saistība ar sikspārņu izcelsmi. “The assays can detect other bat-associated SARS-related viruses”:  https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6988269/

(12a) Diagnostic detection of Wuhan coronavirus 2019 by real-time RTPCR,  “all Asian viruses are likely to be detected.” https://www.who.int/docs/default-source/coronaviruse/wuhan-virus-assay-v1991527e5122341d99287a1b17c111902.pdf

(13) “This test cannot rule out diseases caused by other bacterial or viral pathogens.”:  https://www.fda.gov/media/134922/download

 (14) “Visas metodes ir akreditētas, Eiropā reģistrētas,” Latvijas Biomedicīnas pētījumu centra pētniece Monta Ustinova saka. “Pēc viņas pieredzes tiek skatīti vismaz 40 cikli.” “PCR tests akadēmiskajā literatūrā raksturots kā “zelta standarts” Covid-19 testēšanai.”: https://rebaltica.lv/2020/10/pcr-tests-ir-piemerots-covid-19-noteiksanai/

(15) TV24 Raidījums “Uz līnijas” – 18.01.2021, Stella Lapiņa, SIA “Centrālā laboratorija” valdes priekšsēdētāja:  https://xtv.lv/rigatv24/video/4OW7qxBzNvY-18_01_2021_uz_linijas

 (16) “All Asian viruses are likely to be detected.” Par ciklu skaitu meklēt “45”: https://www.who.int/docs/default-source/coronaviruse/wuhan-virus-assay-v1991527e5122341d99287a1b17c111902.pdf

(17) Par ciklu skaitu meklēt “45”: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6988269/

(18) Par ciklu skaitu meklēt “45”: https://www.who.int/docs/default-source/coronaviruse/protocol-v2-1.pdf?sfvrsn=a9ef618c_2

(19) “DO NOT cross the threshold line within 40.00 cycles (< 40.00 Ct)”: https://www.fda.gov/media/134922/download

(20) “PCR commonly uses 40 cycles of amplification”: https://medicine.yale.edu/labmed/sections/virology/COVID-19%20Ct%20values_YNHH%20Aug.%202020%20_395430_36854_v1.pdf

(21) “PCR does not distinguish between viable virus and non-infectious RNA”: https://www.hpsc.ie/a- z/respiratory/coronavirus/novelcoronavirus/guidance/outbreakmanagementguidance/PCR%20weak%20results%20guidance.pdf

(22) “In general standard PCR assays run for 40 cycles”: https://www.hpsc.ie/a-z/respiratory/coronavirus/novelcoronavirus/guidance/outbreakmanagementguidance/PCR%20weak%20results%20guidance.pdf

(23) “In general terms the lower the Ct value, the more viral RNA that is present in the clinical specimen”: https://www.hpsc.ie/a-z/respiratory/coronavirus/novelcoronavirus/guidance/outbreakmanagementguidance/PCR%20weak%20results%20guidance.pdf

(24) “Samples with Ct values of 13–17 all led to positive culture.” “No culture was obtained from samples with Ct > 34.”: https://link.springer.com/article/10.1007/s10096-020-03913-9

 (25) “There was no [viral] growth in samples with a Ct > 24.” “infectivity was only observed for RT-PCR Ct < 24.”: https://academic.oup.com/cid/article/71/10/2663/5842165  

(26) “patients with Ct above 33–34 using our RT-PCR system are not contagious”: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7185831/

(27) Apkopoti 29 pētījumu dati. Pieci no apskatītajiem pētījumiem neidentificēja dzīvus vīrusus situācijās, kad izmantais Ct bija virs 24: https://academic.oup.com/cid/advance-article/doi/10.1093/cid/ciaa1764/6018217

(28) “It can be observed that at Ct = 25, up to 70% of patients remain positive in culture and that at Ct = 30 this value drops to 20%. At Ct = 35, the value we used to report a positive result for PCR, <3% of cultures are positive.” https://academic.oup.com/cid/advance-article/doi/10.1093/cid/ciaa1491/5912603

(28a) “There are very few reports of viable SARS-CoV-2 virus being retrieved in culture from clinical specimens with a Ct value of >34”: https://www.hpsc.ie/a- z/respiratory/coronavirus/novelcoronavirus/guidance/outbreakmanagementguidance/PCR%20weak%20results%20guidance.pdf

(29) “The cycle threshold (Ct) needed to detect virus is inversely proportional to the patient’s viral load.”:  https://www.who.int/news/item/20-01-2021-who-information-notice-for-ivd-users-2020-05

(30) “Covid-19 testu, kas veikts pēc starptautiski atzītas precīzākās metodes – polimerāzes ķēdes reakcijas (PĶR) tests.”  https://www.riga-airport.com/covid-19-biezak-uzdotie-jautajumi

(31) “Combine results of SARS-CoV-2 RT-PCR infection with: a) Clinical and epidemiologic evidence (probability of exposure, signs, symptoms, negative diagnostic tests especially for other respiratory illnesses) b) Chest computed tomography”:  https://www.degruyter.com/document/doi/10.1515/cclm-2020-0285/html

(32) “The decision to test should be based on both clinical and epidemiological factors.”:  https://www.who.int/publications/i/item/diagnostic-testing-for-sars-cov-2

(33) “Health care providers must consider any result in combination with timing of sampling, specimen type, assay specifics, clinical observations, patient history, confirmed status of any contacts, and epidemiological information.”: https://www.who.int/news/item/20-01-2021-who-information-notice-for-ivd-users-2020-05

(35) “[…] (for) individuals who meet the COVID-19 clinical and/or epidemiological criteria for testing.” “Laboratory test results should always be considered in the context of clinical observations and epidemiological data in making a final diagnosis and patient management decisions.”: https://www.fda.gov/media/135662/download

(36) 2021. gada 2. janvārī Ekvadoras Konstitucionālā tiesa paziņoja, ka pieņemtie ierobežojumi ir balstīti uz pieņēmumiem, nevis reāliem faktiem. https://ec.usembassy.gov/covid-19-information-ecu-2/

 (37) Portugāles apelācijas tiesa atzina, ka PCR testi nevar noteikt infekciju, kur nu vēl slimību. https://mainampasauli.news/portugales-tiesa-nolemj-ka-pcr-testi-ir-neuzticami-un-cilvektiesibu-ierobezosana-uz-to-pamata-ir-pretlikumiga/  un https://mainampasauli.news/versas-pret-portugales-tiesnesiem-kuri-atzina-pcr-testus-par-neuzticamiem/

 (38) 2020. gada 16. decembrī juristi, strādājot kopā ar Robertu Kenediju Jr., iesniedza Ņujorkas tiesā prasību saistībā ar PCR testu. (Jāpapildina!)

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment