KAS TEV JĀZINA PAR COVID-19 TESTIEM

Esam īsi un konkrēti apkopojuši faktus par PCR testiem – viss pamatots ar zinātniskiem avotiem, atsaucēm. Patreiz top buklets ar šo informāciju, ko varēsim katrs izplatīt sabiedrībā.

Tekstā izmantotie apzīmējumi:
PCR un RT-PCR tests- reversās transkriptāzes polimerāzes ķēdes reakcijas tests. metode, lai strauji radītu miljoniem DNS vai RNS kopiju. Tas ļauj pētniekiem paņemt tikai nelielu daļu no parauga un pavairot to tādā daudzumā, lai detalizēti izpētītu.(1,2)
RNS, DNS - Nukleīnskābes nodrošina ģenētiskās informācijas glabāšanu, ekspresiju un nodošanu nākamajām šūnu paaudzēm ar replikācijas, transkripcijas un translācijas mehānismu palīdzību. Šūnās ir trīs tipu RNS (ribonukleīnskābe), kas ir vienas DNS (dezoksiribonukleīnskābe) spirāles atsevišķu posmu komplementāri nospiedumi. (3)
PVO – Pasaules Veselības Organizācija
FDA – ASV Pārtikas un zāļu pārvalde (Federal Drug Administration)
CDC – ASV Slimību Kontroles un Profilakses Centrs (Centers for Disease Control and Prevention)

Kas izgudroja RT-PCR testu un kādiem nolūkiem?

PCR metodes autors Karijs Mulliss (Kary B. Mullis) to izgudroja pagājušā gadsimta 80.jos gados. Metodes mērķis ir audu paraugā, kurš satur DNS vai RNS fragmentus, veikt šo fragmentu kopiju pavairošanu miljardiem reižu, lai labāk to izpētītu. PCR ir neaizstājama tehnika ar plašu pielietojumu, īpaši molekulārajā bioloģijā, tāpēc autoram 1993. gadā piešķīra Nobela prēmiju. Mullis bija izteicies, ka “PCR nekad nedrīkst izmantot kā instrumentu infekcijas slimību diagnostikā” (4), jo PCR tests neatrod pašu vīrusu paraugā, bet tikai tā ģenētisko materiālu. (5,6)

Visā pasaulē notiekošā Covid-19 testēšana, rezultāti un ar tiem saistītie ierobežojumi ir balstīti uz 2020. gada 25. janvārī zinātniskajā žurnālā Eurosurveillance publicēto Corman-Drosten rakstu. (6) Ir svarīgi zināt, ka šo rakstu apstrīd 22 zinātnieki – nozares eksperti, iesniedzot zinātnisku pārskatu par 10 rupjām kļūdām Corman-Drosten rakstā un prasību to atsaukt no zinātniskās literatūras.(5,6) Vācu advokāti ir uzsākuši tiesvedību pret minētā pētījuma autoriem, kā arī pret PVO saistībā ar kļūdām, interešu konfliktu un krāpniecību.(7)

Fakts #1: Cilvēki BEZ SIMPTOMIEM ir veseli.

2020. gadā tika veikts pētījums ar 10 miljoniem Uhaņas iedzīvotāju Ķīnā. Šajā pētījumā 407 pozitīvi testētie bija bez jebkādiem saslimšanas simptomiem, kā arī nenotika vīrusa tālāka transmisija divu nedēļu periodā.(8)

Ideja, ka vīrusi ķermenī var nekontrolēti vairoties, cilvēkam to nepamanot, to padarot infekciozu un izraisot saslimšanu, ir imunoloģiski neiedomājama.(9)

Pēdējos mēnešos medijos pasniedz jaunus datus, kuri apgalvo, ka galvenie vaininieki Covid-19 infekcijas izplatībā esot bezsimptomu nēsātāji, tāpēc visi ierobežojumi ir jāsaglabā! Tādas strauji svārstīgas pretrunas ir netipiskas līdzšinējiem zinātniskajiem pētījumiem. !!!!

Fakts #2: Pozitīvs PCR tests nenosaka pacienta infekciozitāti.

RAKUS Covid references laboratorijas vadītājs Sergejs Ņikišins apliecina: “Pozitīvs PCR tests nenozīmē, ka persona ir infekcioza, bet ir tikai atrasts vīrusa ģenētiskais materiāls.”(10)

Zinātniskie pētījumi to apstiprina:

 “Pozitīvs PCR  tests neapstiprina inficēt spējīga (“dzīva”) vīrusa klātbūtni paraugā.” (11,21)

– “PCR tests nespēj atšķirt SARS-CoV-2 no citiem SARS vīrusiem.” (12)

– “Pozitīvs PCR tests neizslēdz citu bakteriālu vai virālu infekciju.” (13)

– “Pozitīvs PCR tests izolēti neapstiprina SARS-CoV-2 kā klīnisko simptomu cēloni.” (11)

Fakts #3: Tests netiek veikts un interpretēts atbilstoši

PCR tests ir sarežģīts, daudzpakāpju process. Notiek DNS vai RNS fragmentu amplifikācija jeb pavairošana, izmantojot noteiktu ciklu skaitu – Ct (cycle threshold)..

 • Latvijā izmanto līdz un pat virs 40 cikliem. (14,15)
 • PVO iesaka izmantot 45 ciklus. (16,17,18)
 • FDA, CDC un citi iesaka ciklēt 40 reizes. (19,20,22)
Jo mazāks ciklu skaits nepieciešams, lai konstatētu vīrusa daļiņu, jo lielāka iespēja, ka pozitīvs tests nozīmē inficēšanos ar dzīvu vīrusu. (23,29). Ja PCR testa sistēmā jāveic vairāk kā 25–35 ciklu, tad vīruss sākotnējā paraugā nav bijis pietiekamā daudzumā, lai spētu izraisīt slimības simptomus. 

Ja tu veic Covid-19 testu, jautā – kāds ir tev veiktā PCR testa ciklēšanas skaits. Ja tas augstāks par Ct 25 ir ļoti zema iespēja, ka pozitīva testa gadījumā esi infekciozs.

Ir pierādīts ka:

 • Pie 17 cikliem – līdz pat 100 % no pozitīvajiem PCR testiem pacienti ir infekciozi (24)
 • Pie 25 cikliem – vairākos pētījumos vairs nav iegūstams dzīvs vīruss un personas nav infekciozas.(25,26) Bet citos pētījumos uzsver, ka 70% no pozitīvajiem testiem var būt infekciozi(28)
 • Pie 30 cikliem – tikai 20% var būt infekciozi (28)
 • Pie 35 cikliem – mazāk par 3% var būt infekciozi (5,24,28,28a)

Ņemot vērā šos zinātniskos slēdzienus, kā tas ir iespējams, ka valdības joprojām pieņem lēmumus un būtiskus ierobežojumus balstoties uz rezultātiem, kas iegūti ar neatbilstošu ciklēšanas skaitu Ct 40 un vairāk?

Atceries! Pozitīvs Covid-19 tests nenozīmē, ka esi infekciozs vai ka vari citus aplipināt!

Fakts #4: Neņem vērā slimības simptomu neesamību un citas saslimšanas

PCR tests tiek reklamēts kā “ārkārtīgi precīza, starptautiski atzīta testēšanas metode”(30), “Zelta Standarts” (14), bet tiek aizmirsts, ka testa rezultāti ir jāinterpretē kopā ar klīniskajiem simptomiem un epidemioloģisko anamnēzi t.i. vai ir tipiski simptomi + kontakts ar saslimušo+plaušu datortomogrāfija, kas apstiprina saslimšanu!(31) Paši simptomi Covid-19 gadījumā nav specifiski – tādi paši ir arī citām infekcijām.

Jau 2020.gada 11. septembrī izdotajās norādēs PVO uzsvēra: “Nepieciešamība veikt testu jābalsta uz klīniskajiem un epidemioloģiskajiem faktoriem.” (32)

14.12.2020. un atkārtoti šā gada janvārī PVO izdeva ziņojumu, ka “Pozitīvi testa rezultāti jāinterpretē kopā ar klīniskajiem novērojumiem un izvēloties atbilstošu ciklu skaitu.”(33)

Arī FDA norāda, ka PCR testu ar mērķi konstatēt Covid-19 iesaka veikt tikai personām, kam ir saslimšanas simptomi”.(35)

Iespējams, šāds oficiāls ziņojums tika publicēts dēļ ļoti liela viltus pozitīvu testu skaita visā pasaulē. Tai pašā laikā PVO vēl aizvien izvairās nosaukt precīzu Ct. !!!!

Fakts #5: Daudzviet pasaulē ir uzsākta tiesvedība saistībā ar PCR testu lietošanu!

Valdību lēmumi visā pasaulē par pandēmijas situāciju un attiecīgajiem ierobežojumiem tiek balstīti tikai uz PCR testu rezultātiem! – Kā iepriekš noskaidrojām, tad testu rezultāti ir ļoti apšaubāmi.

Arī “Covid-19 nāvju” statistika balstās uz to, ka attiecīgajām personām pēdējo 28 dienu laikā pirms nāves bija pozitīvs PCR tests!

Tiesvedības procesi apliecina, ka ir nopietns pamats uzskatīt PCR testu lietošanu un interpretāciju, uz kā balstās vispasaules pandēmija ar visiem ierobežojumiem, par krāpšanu.

Covid PCR testa izstrādātāju Vācijas pilsoni Kristiānu Drostenu un PVO iesūdzējis tiesā slavenais vācu advokāts Rainers Filmihs.(6a,7)

Norit tiesas procesi saistībā ar PCR testu krāpniecību vairākās citās pasaules valstīs: Ekvadorā, Portugālē,, ASV (Ņujorkā). (36,37,38)

CITI AVOTI par PCR testiem:

https://www.sciencemag.org/news/2020/09/one-number-could-help-reveal-how-infectious-covid-19-patient-should-test-results

http://blog.banditobooks.com/labs-can-manipulate-how-many-cases-of-covid-19-their-country-has/

https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/01/13/coronavirus-pcr-testing.aspx

ATSAUCES:

 (1) Kas ir RT-PCR tests: https://en.wikipedia.org/wiki/Polymerase_chain_reaction

(2) What is PCR test: https://www.khanacademy.org/science/ap-biology/gene-expression-and-regulation/biotechnology/a/polymerase-chain-reaction-pcr

(3) Kas ir DNS un RNS jeb nukleīnskābes: https://lv.wikipedia.org/wiki/Nukle%C4%ABnsk%C4%81bes

(4) Šajā video vairāki eksperti, tai skaitā Karijs Mullis, atklāti kritizē PCR testu lietošanu infekciju, t.sk. Covid-19 diagnozei: https://www.youtube.com/watch?v=6ny9nNFHQsY&feature=youtu.be

 (5) “The test cannot discriminate between the whole virus and viral fragments”: https://cormandrostenreview.com/report/

(6) Corman-Drosten report: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6988269/

(6a)Dr. Filmiha apsūdzība Drostenam un uzskaitītās kļūdas: https://drive.google.com/file/d/17X4GmMXn_m-vDwqEy9vMhbNqzodAEW3b/view

(7) Vācijas advokāti uzsāk kolektīvu tiesas procesu saistībā ar koronavīrusu: https://mainampasauli.news/vacijas-advokati-uzsak-kolektivu-tiesas-procesu-saistiba-ar-koronavirusu/ Un krievu valodā: https://zen.yandex.ru/media/id/5bd6bcf3844db800aa5b6ac0/nemcy-podali-v-sud-na-drostena-iz-sharite-i-zachinscikov-pandemii-5fa254c85dc59845dd229b50?fbclid=IwAR1LLi3EK5s_89mpLQ5Lu_ZxDarZCJ3KLjn2mWw1vDw_mxQMZF0vlaM0u-o

(8) “407 individuals who had tested positive – no live virus was found in any of them”: https://www.nature.com/articles/s41467-020-19802-w  

(9) “the idea that viruses can multiply uncontrollably in the human body without the individual noticing this is immunologically unthinkable.” https://drive.google.com/file/d/17X4GmMXn_m-vDwqEy9vMhbNqzodAEW3b/view

(10) Telefonsaruna ar RAKUS Covid references laboratorijas vadītāju Sergeju Ņikišinu:  https://www.bitchute.com/video/C5C0rFxHhECH/

 (11) “Detection of viral RNA may not indicate the presence of infectious virus or that 2019-nCoV is the causative agent for clinical symptoms.”:  https://www.fda.gov/media/134922/download

 (12) Cormana-Drostena RT-PCR testā izmantotais E gēns ir raksturīgs ne tikai SARS-CoV-2, bet arī citiem Āzijas vīrusiem, kam ir saistība ar sikspārņu izcelsmi. “The assays can detect other bat-associated SARS-related viruses”:  https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6988269/

(12a) Diagnostic detection of Wuhan coronavirus 2019 by real-time RTPCR,  “all Asian viruses are likely to be detected.” https://www.who.int/docs/default-source/coronaviruse/wuhan-virus-assay-v1991527e5122341d99287a1b17c111902.pdf

(13) “This test cannot rule out diseases caused by other bacterial or viral pathogens.”:  https://www.fda.gov/media/134922/download

 (14) “Visas metodes ir akreditētas, Eiropā reģistrētas,” Latvijas Biomedicīnas pētījumu centra pētniece Monta Ustinova saka. “Pēc viņas pieredzes tiek skatīti vismaz 40 cikli.” “PCR tests akadēmiskajā literatūrā raksturots kā “zelta standarts” Covid-19 testēšanai.”: https://rebaltica.lv/2020/10/pcr-tests-ir-piemerots-covid-19-noteiksanai/

(15) TV24 Raidījums “Uz līnijas” – 18.01.2021, Stella Lapiņa, SIA “Centrālā laboratorija” valdes priekšsēdētāja:  https://xtv.lv/rigatv24/video/4OW7qxBzNvY-18_01_2021_uz_linijas

 (16) “All Asian viruses are likely to be detected.” Par ciklu skaitu meklēt “45”: https://www.who.int/docs/default-source/coronaviruse/wuhan-virus-assay-v1991527e5122341d99287a1b17c111902.pdf

(17) Par ciklu skaitu meklēt “45”: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6988269/

(18) Par ciklu skaitu meklēt “45”: https://www.who.int/docs/default-source/coronaviruse/protocol-v2-1.pdf?sfvrsn=a9ef618c_2

(19) “DO NOT cross the threshold line within 40.00 cycles (< 40.00 Ct)”: https://www.fda.gov/media/134922/download

(20) “PCR commonly uses 40 cycles of amplification”: https://medicine.yale.edu/labmed/sections/virology/COVID-19%20Ct%20values_YNHH%20Aug.%202020%20_395430_36854_v1.pdf

(21) “PCR does not distinguish between viable virus and non-infectious RNA”: https://www.hpsc.ie/a- z/respiratory/coronavirus/novelcoronavirus/guidance/outbreakmanagementguidance/PCR%20weak%20results%20guidance.pdf

(22) “In general standard PCR assays run for 40 cycles”: https://www.hpsc.ie/a-z/respiratory/coronavirus/novelcoronavirus/guidance/outbreakmanagementguidance/PCR%20weak%20results%20guidance.pdf

(23) “In general terms the lower the Ct value, the more viral RNA that is present in the clinical specimen”: https://www.hpsc.ie/a-z/respiratory/coronavirus/novelcoronavirus/guidance/outbreakmanagementguidance/PCR%20weak%20results%20guidance.pdf

(24) “Samples with Ct values of 13–17 all led to positive culture.” “No culture was obtained from samples with Ct > 34.”: https://link.springer.com/article/10.1007/s10096-020-03913-9

 (25) “There was no [viral] growth in samples with a Ct > 24.” “infectivity was only observed for RT-PCR Ct < 24.”: https://academic.oup.com/cid/article/71/10/2663/5842165  

(26) “patients with Ct above 33–34 using our RT-PCR system are not contagious”: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7185831/

(27) Apkopoti 29 pētījumu dati. Pieci no apskatītajiem pētījumiem neidentificēja dzīvus vīrusus situācijās, kad izmantais Ct bija virs 24: https://academic.oup.com/cid/advance-article/doi/10.1093/cid/ciaa1764/6018217

(28) “It can be observed that at Ct = 25, up to 70% of patients remain positive in culture and that at Ct = 30 this value drops to 20%. At Ct = 35, the value we used to report a positive result for PCR, <3% of cultures are positive.” https://academic.oup.com/cid/advance-article/doi/10.1093/cid/ciaa1491/5912603

(28a) “There are very few reports of viable SARS-CoV-2 virus being retrieved in culture from clinical specimens with a Ct value of >34”: https://www.hpsc.ie/a- z/respiratory/coronavirus/novelcoronavirus/guidance/outbreakmanagementguidance/PCR%20weak%20results%20guidance.pdf

(29) “The cycle threshold (Ct) needed to detect virus is inversely proportional to the patient’s viral load.”:  https://www.who.int/news/item/20-01-2021-who-information-notice-for-ivd-users-2020-05

(30) “Covid-19 testu, kas veikts pēc starptautiski atzītas precīzākās metodes – polimerāzes ķēdes reakcijas (PĶR) tests.”  https://www.riga-airport.com/covid-19-biezak-uzdotie-jautajumi

(31) “Combine results of SARS-CoV-2 RT-PCR infection with: a) Clinical and epidemiologic evidence (probability of exposure, signs, symptoms, negative diagnostic tests especially for other respiratory illnesses) b) Chest computed tomography”:  https://www.degruyter.com/document/doi/10.1515/cclm-2020-0285/html

(32) “The decision to test should be based on both clinical and epidemiological factors.”:  https://www.who.int/publications/i/item/diagnostic-testing-for-sars-cov-2

(33) “Health care providers must consider any result in combination with timing of sampling, specimen type, assay specifics, clinical observations, patient history, confirmed status of any contacts, and epidemiological information.”: https://www.who.int/news/item/20-01-2021-who-information-notice-for-ivd-users-2020-05

(35) “[…] (for) individuals who meet the COVID-19 clinical and/or epidemiological criteria for testing.” “Laboratory test results should always be considered in the context of clinical observations and epidemiological data in making a final diagnosis and patient management decisions.”: https://www.fda.gov/media/135662/download

(36) 2021. gada 2. janvārī Ekvadoras Konstitucionālā tiesa paziņoja, ka pieņemtie ierobežojumi ir balstīti uz pieņēmumiem, nevis reāliem faktiem. https://ec.usembassy.gov/covid-19-information-ecu-2/

 (37) Portugāles apelācijas tiesa atzina, ka PCR testi nevar noteikt infekciju, kur nu vēl slimību. https://mainampasauli.news/portugales-tiesa-nolemj-ka-pcr-testi-ir-neuzticami-un-cilvektiesibu-ierobezosana-uz-to-pamata-ir-pretlikumiga/  un https://mainampasauli.news/versas-pret-portugales-tiesnesiem-kuri-atzina-pcr-testus-par-neuzticamiem/

 (38) 2020. gada 16. decembrī juristi, strādājot kopā ar Robertu Kenediju Jr., iesniedza Ņujorkas tiesā prasību saistībā ar PCR testu. (Jāpapildina!)

Share With:
Rate This Article
Comments
 • Latvijā 2020. gada pavasarī arī izmantoja 40 ciklus testēšanā? Vai arī tad bija mazāk ciklēšanas?

  februāris 25, 2021
 • [url=https://awcialis.com/]cialis experiences[/url] cialis hap etkisi

  februāris 26, 2021
 • [url=https://awcialis.com/]original cialis india[/url] cialis 5 mg ultrafarma

  februāris 26, 2021
 • [url=https://awcialis.com/]levitra vs cialis effectiveness[/url] cialis vikipedi

  februāris 26, 2021
 • [url=https://awcialis.com/]cialis pill half[/url] cialis effects on premature ejaculation

  februāris 26, 2021
 • [url=https://awcialis.com/]best place purchase cialis[/url] cialis winnipeg

  februāris 26, 2021
 • [url=https://awcialis.com/]cialis soft tablets[/url] cialis generics

  februāris 26, 2021
 • [url=https://awcialis.com/]discounts for cialis[/url] cialis generico lilly

  februāris 27, 2021
 • [url=https://awcialis.com/]cialis c20[/url] cialis envio urgente

  februāris 27, 2021
 • [url=https://awcialis.com/]cialis post ejaculation[/url] best prices on cialis generic

  februāris 27, 2021
 • [url=https://awcialis.com/]cialis experiences[/url] cialis in ungarn

  februāris 27, 2021
 • [url=https://awcialis.com/]cialis english[/url] does medical insurance cover cialis

  februāris 27, 2021
 • [url=https://awcialis.com/]tadalafil sublingual[/url] cialis puolikas

  februāris 27, 2021
 • [url=https://awcialis.com/]what is in cialis[/url] cialis medicaments generiques

  februāris 27, 2021
 • [url=https://awcialis.com/]cialis by pfizer[/url] costo cialis in francia

  februāris 28, 2021
 • [url=https://awcialis.com/]directions for cialis[/url] best results using cialis

  februāris 28, 2021
 • [url=https://awcialis.com/]cheapest genuine cialis online[/url] hoe werkt cialis het beste

  februāris 28, 2021
 • [url=https://awcialis.com/]tadalafil cheapest[/url] viagra cialis impotenza

  februāris 28, 2021
 • [url=https://awcialis.com/]cialis by mail[/url] diferencias viagra cialis levitra

  februāris 28, 2021
 • [url=https://awcialis.com/]cialis online en france[/url] cialis puerto vallarta

  februāris 28, 2021
 • [url=https://awcialis.com/]buy brand cialis online[/url] recreational cialis dose

  februāris 28, 2021
 • [url=https://awcialis.com/]online pharmacy cialis[/url] cialis hepsiburada

  februāris 28, 2021
 • [url=https://awcialis.com/]cialis levitra cialis[/url] cialis viagra generico

  februāris 28, 2021
 • [url=https://awcialis.com/]best cialis uk[/url] cialis poste restante

  februāris 28, 2021
 • [url=https://awcialis.com/]cialis exercise[/url] cialis cures ed

  februāris 28, 2021
 • [url=https://awcialis.com/]buy cialis in england[/url] generic cialis florida

  februāris 28, 2021
 • [url=https://awcialis.com/]cialis how many hours[/url] cialis cosa provoca

  februāris 28, 2021
 • [url=https://awcialis.com/]cialis produce impotencia[/url] cialis euphoric mood

  februāris 28, 2021
 • [url=https://awcialis.com/]online pharmacy cialis[/url] cialis for pulmonary fibrosis

  februāris 28, 2021
 • [url=https://awcialis.com/]cialis c20[/url] buy cialis online us pharmacy

  marts 1, 2021
 • [url=https://awcialis.com/]tadalafil indian brands[/url] cialis controindicazioni ipertensione

  marts 1, 2021
 • [url=https://awcialis.com/]dose certa cialis[/url] best price cialis professional

  marts 1, 2021
 • [url=https://awcialis.com/]brand cialis online pharmacy[/url] cialis moins cher pharmacie marseille

  marts 1, 2021
 • [url=https://awcialis.com/]generic cialis australia[/url] bahan baku cialis

  marts 1, 2021
 • [url=https://awcialis.com/]what is in cialis[/url] cialis flushing

  marts 1, 2021
 • [url=https://awcialis.com/]cialis price[/url] cialis migliora erezione

  marts 1, 2021
 • [url=https://awcialis.com/]cialis professional overnight[/url] pillole viagra cialis

  marts 1, 2021
 • [url=https://ocialiss.com/]tadalafil price per pill[/url] viagra levitra cialis difference [url=https://pxciali.com/]cialis cost in canada[/url]

  marts 1, 2021
 • [url=https://ocialiss.com/]tadalafil price per pill[/url] cialis vaikutusaika [url=https://pxciali.com/]cialis ie[/url]

  marts 1, 2021
 • [url=https://ocialiss.com/]tadalafil retail price[/url] prices for cialis 5mg [url=https://pxciali.com/]cialis wikipedia[/url]

  marts 1, 2021
 • [url=https://ocialiss.com/]tadalafil 20mg uk[/url] cialis us customs [url=https://pxciali.com/]buy generic cialis[/url]

  marts 1, 2021
 • [url=https://ocialiss.com/]tadalafil generic[/url] recreational use of viagra cialis [url=https://pxciali.com/]buy cialis online paypal[/url]

  marts 1, 2021
 • [url=https://ocialiss.com/]tadalafil generic no prescription[/url] costo cialis italia [url=https://pxciali.com/]generic cialis mexican[/url]

  marts 1, 2021
 • [url=https://ocialiss.com/]tadalafil drug interactions[/url] cialis originale online consegna rapida [url=https://pxciali.com/]cialis 100mg dosage[/url]

  marts 1, 2021
 • [url=https://ocialiss.com/]order tadalafil without a prescription[/url] cialis generika indien [url=https://pxciali.com/]cialis ie[/url]

  marts 1, 2021
 • [url=https://ocialiss.com/]generic tadalafil pharmacy[/url] will cialis cure ed [url=https://pxciali.com/]rite aid cialis price[/url]

  marts 1, 2021
 • [url=https://ocialiss.com/]what does generic tadalafil look like[/url] cialis cura impotenza [url=https://pxciali.com/]cialis europe[/url]

  marts 1, 2021
 • [url=https://ocialiss.com/]tadalafil without prescription overnight[/url] is generic cialis good [url=https://pxciali.com/]cialis walmart price[/url]

  marts 1, 2021
 • [url=https://ocialiss.com/]cheap generic tadalafil online[/url] cialis hautprobleme [url=https://pxciali.com/]mexico cialis[/url]

  marts 1, 2021
 • [url=https://ocialiss.com/]tadalafil next day delivery[/url] cialis mg doses [url=https://pxciali.com/]generic super cialis[/url]

  marts 2, 2021
 • [url=https://ocialiss.com/]generic tadalafil for sale[/url] cialis 5 et prostate [url=https://pxciali.com/]cialis espanol[/url]

  marts 2, 2021
 • [url=https://ocialiss.com/]buying generic tadalafil online[/url] cialis increase girth [url=https://pxciali.com/]why does cialis use bathtubs[/url]

  marts 2, 2021
 • [url=https://ocialiss.com/]tadalafil how long does it last[/url] cialis coaprovel [url=https://pxciali.com/]cialis paypal[/url]

  marts 2, 2021
 • [url=https://ocialiss.com/]buying generic tadalafil online[/url] cialis generika zollprobleme [url=https://pxciali.com/]cialis benefits[/url]

  marts 2, 2021
 • [url=https://ocialiss.com/]tadalafil questions[/url] cialis etkilimi [url=https://pxciali.com/]mexico cialis[/url]

  marts 2, 2021
 • [url=https://ocialiss.com/]buy tadalafil in australia[/url] cialis lekarna [url=https://pxciali.com/]discount cialis canada[/url]

  marts 2, 2021

Leave A Comment