Trending News

Kaspars Pudniks par LV Eirovīzijas dziesmu – tā ir LGBT propaganda

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai un latviešu tautas gadsimtos koptajām tradicionālajām vērtībām! Pirms dalos ar savu sāpi vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā un viņas sasniegumus. Vēlu viņai veiksmi! Taču vienmēr kaut kur ir robeža, kuru pārkāpt nedrīkst. Diemžēl, tas ir noticis. Ceru, ka Samanta Tīna attapsies un sapratīs – nedrīkst vienos svara kausos ielikt savu vēlmi uzvarēt konkursā un otros tautas goda un cieņas apziņu.

Runa ir par Samantas Eirovīzijas dziesmas “The Moon Is Rising” videoklipā redzamo vēstījumu sabiedrībai, kurā Samanta, manuprāt, atklāti propagandē LGBT vērtības. Man tas nav pieņemams. Videoklipu pievienošu zemāk, lai paši varat noskatīties un spriest par tā morāli ētisko pusi. Iespējams, ka daudzi no Jums tajā neko sliktu nesaskatīs, taču atceraties, ka velns slēpjas sīkumos, lai cik tie nebūtu skaisti iesaiņoti un gardi pasniegti. Un tik tiešām – joprojām neesmu nevienu viedokli publiskajā telpā dzirdējis no baznīcu svētajiem mācītājiem, no tiesībsarga Jansona, no valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas, no mūsu kultūras inteliģences pārstāvjiem utt. Es joprojām to gaidu, jo tas nav normāli!

Ir jāsāk beidzot par to runāt un jāpieliek tam trekns punkts uz visiem laikiem. Cik var ņirgāties par tautu, par ģimenēm, par mūsu bērniem, par mums…. Man nav pieņemams, ka videoklipā propagandē lesbiešu, geju, transseksuāļu un transvestītu kopienu idejas un politiku. Man nav pieņemams, ka videoklipā publiski skūpstās divas sieviešu dzimuma pārstāves. Man nav pieņemams, ka to redz bērni. Man nav ne jausmas, kas notiek Samantas Tīnas galvā un kādi ir viņas mērķi, taču dusmīgāks es esmu uz Latvijas Televīziju, ka viņi ko tādu atbalsta un raida.

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šo konkrēto dziesmu pārstāvēt Latviju Eirovīzijas konkursā. Mēs par to neesam balsojuši.

Šķiet, ka nav nemazāko šaubu – ja Latviešu tautai būtu jābalso par šo dziesmu noskatoties video klipu – Samanta nekur nebrauktu. Mēs balsojām pagājušajā gadā par citu dziesmu! Šogad mums netika dota iespēja iebalsot šo konkrēto dziesmu, lai tā pārstāvētu Latvijas vārdu pasaulē. Šķiet, ka tas tika darīts apzināti. Ceru, ka nē, bet ja tā ir, tad tas ir kā duncis mugurā. Es nevēlos, lai pasaulē domātu, ka Latvijā tiek gaidīti visi pasaules LGBT locekļi.

Šī dziesma ir bez Latvijas tautas mandāta! Kāds teiks, nav ko te ņemties…. nu lai jau māca bērniem jaunos tikumus… lai Janīna ir Jānis… lai degradē sabiedrības morāli ētisko sirdsapziņu… lai jau spļauj dvēselē… ne pirmā, ne pēdējā…. ko mēs varam izdarīt… esi iejūtīgs, tolerants… neesi homofobs… neaizskar viņu tiesības…. Bet kādēļ viņi var atļauties aizskart manas tiesības? Es Jums teikšu tā – man nav vienalga. Un nebūs! Un ceru, ka vairākums sabiedrības mani atbalstīs un iesaistīsies šajā cīņā. Nevēlos, ka Latvijas Televīzija par nodokļu maksātāju naudu sāks nodarboties ar LGBT propagandu un pasniegt to kā latviešu tautas izvēli un vēlmi.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Atceraties, kā policija nevarēja neko izdarīt ar narkotisko vielu ‘spaisa’ legālo tirdzniecību!? Paši vecāki gāja ielās un dežūrēja pie veikaliem… ar lielu sabiedrības spiedienu izdevās aizliegt šo vielu legālo tirdzniecību. Nav šausmīgi nomirt no Covid…. Šausmīgi ir nomirt ar kauna sajūtu sirdī, nespējot ielūkoties acīs ne sev, ne vecākiem, ne saviem bērniem… Tādēļ pieprasu izgriezt no video klipa seksuāla un amorāla rakstura kadrus un tos vairs nedemonstrēt publiskajā telpā. Un aicinu Latvijas Televīziju aizdomāties, kam un ko viņi rāda.

Attiecīga vēstule ar lūgumu pārbaudīt, vai Samanta Tīna, viņas kompānija un LTV-1 nav pārkāpusi Administratīvā pārkāpumu kodeksa 173.2 pantu, izplatot publiskajā ēterā morāli apšaubāmu saturu, nosūtīta NEPLP, LR tiesībsargam un Valsts Policijai.

p.s. Lūdzu Jūs komentāros izteikt savu viedokli!

Ar cieņu, Kaspars Pudniks

Pārpublicēts no Kaspara profila, saskaņā ar viņa aicinājumu par šo tēmu runāt.

Paturpinot tēmu, tad šajā darbā ir manāms ne tikai LGBT – tur ir arī visai atklāti sātanisma elementi, gan dziesmas vārdos, gan pašā klipā. Jaunais normālais un baidenisms pamazām zogas arī pie mums.

A.Vasiļevskis

Vai Tu saskati klipā LGBT propagandu?
 • Raksti savu atbildi!
Share With:
Rate This Article
Comments
 • IESNIEGUMUS pieņēma un apstiprināja:
  – NEPLP
  – Bērnu Tiesību Aizsardzības Inspekcija
  – Tiesībsarga Birojs,
  taču par izbrīnu Valsts Policija pat neatbildēja dienas laikā.
  Nosūtīju atkārtoti iesniegumu – gaidu!

  p.s.
  Prese pilnīgi noignorēja, Latvijas televīzija arī neko neatbild.
  Tad jau informēšu….

  Atbilde no KM – “Labdien! Kultūras ministrija kā mediju politikas veidotāja Latvijā nevar iejaukties ne sabiedrisko, ne komercmediju satura veidošanas / pārraidīšanas jautājumos. Jūs jau esat vērsies LTV un NEPLP.”

  marts 15, 2021
 • Ļoti lielā mērā LGBT, transgenderu un arī Austrumu reliģiju motīvi.
  Euroviizija jau ir pamata izpatīkosa LGBT. Iespējams, Samanta gribeja but “pieņemta” un iet”lidzi laikam”.
  Bet patiesi – tā nav Latvijas un lielākās daļas tautas izvēle.
  Paldies par vēstulēm, ko sūtāt.

  marts 17, 2021
 • where to buy ivermectin – cost of ivermectin ivermectin tablets

  maijs 8, 2021
 • ivermectin 12mg – ivermectin 6mg ivermectin price uk

  maijs 10, 2021
 • can i buy clopidogrel over the counter – plavixheart.com clopidogrel buy online

  maijs 13, 2021
 • best pill for ed – reviews of vitality ed pills black pill for ed

  maijs 17, 2021
 • how much is bactrim 800 mg – discount bactrim how to get bactrim

  maijs 23, 2021
 • cymbalta brand coupon – cymbalta rx coupon purchase duloxetine

  maijs 29, 2021
 • 100 mg levothyroxine buy – synthroid 0.05 synthroid rx coupon

  maijs 31, 2021
 • online prescription – canadian online pharmacy no prescription prescription drugs from canada

  jūnijs 7, 2021

Leave A Comment