Saturday, August 15, 2020
Trending News

Katoļu svētais 1983. gadā paredzēja, ka Tramps atvedīs Ameriku atpakaļ pie Dieva

Katoļu svētais Toms Zimmers (Tom Zimmer) 1983. gadā sacīja, ka “šobrīd Amerikas Savienotajās Valstīs ir kāds cilvēks, kuram ir Dieva roka … un Dievs to nākotnē izmantos kā lielu līderi … viņa vārds ir Donalds Tramps, viņš atvedīs Ameriku atpakaļ pie Dieva”.

Svētais turpināja, ka “…viņam ir ģēnija IQ un augsta līmeņa izglītība. Viss, kam viņš pieķeras, risinās ar augstu efektivitāti … viņa vārds ir Donalds Tramps. ”

Tom Zimmer, Loreto svētais, amerikāņu izcelsmes

Pirmā reakcija, bet viņš taču ir bagāts Ņujorkas pleibojs! Uz ko svētais atbildēja, “tici man, Tu redzēsi, kas notiks nākotnē.” viņš teica, “es tev saku, ka Dieva roka ir uz viņa, un Dievs viņu nākotnē izmantos.” Šodien šis pravietojums ieguvis pilnīgi citu nozīmi.

Kā tas ir iespējams, ka ir kāds, jau 80-to gadu sākumā paredzēja, ka Donalds Tramps atgriezīs Ameriku pie Dieva?

Šis pravietojums bija ietverts sociālajos tīklos esošā video jau pirms dažiem gadiem, kuru publicēja kāds katoļu priesteris. Šis video tika skatīts vairāk nekā pusmiljonu reižu – tas ir stāsts par ceļojumu pie šī svētā uz Loreto, Itālijā. Viņu dēvēja arī par “Loreto vientuļnieku”.

Paredzējumu par Trampu svētais pateica nevis priesterim, bet tieši priestera draugam – un viņš to pastāstīja savā video, kas skatāms augstāk.

Pēc arhibīskapa Carlo Maria Viganò vēsturiskās vēstules prezidentam Trampam un paša prezidenta pārpublicēšanas šim pareģojumiem ir piešķirta jauna nozīme.

Video Fr. Giacomo Capoverde runā par savu draugu Dr. Klodu Kurranu, kurš viņu iedrošināja, dodoties vizītē uz Romu, lai dotos uz Loreto, Itālijā un satiktu svētu cilvēku, kurš visu mūžu pavadīja lūgšanās baznīcās. Šis video tika publicēts 2017. gada 17. februārī.

Loreto dzīvojošajam amerikānis Bret Thoman, kurš strādā par gidu, saņēma daudzus e-pastus ar lūgumu pārbaudīt stāsta patiesumu. Bret Thoman, kurš vada Svētā Franciska svētceļojumus, sāka izpēti, jo viņš nekad nebija dzirdējis par tā saukto “svēto cilvēku” – kura vārds ir Toms Zimmers, Otrā pasaules kara veterānu.

Tūrisma gids, kaut arī dievbijīgs katoļticīgais, savu reakciju uz video raksturoja kā “kaut kur starp skepsi un aizdomām”.

Zinot draudzes, kuras vada baznīcu, kur Toms Zimmers gandrīz visu laiku pavadīja, Toms runāja ar vienu no draugiem, kas viņu atcerējās kā “L’Americano” (amerikāni). Thoman stāsta, ka cilvēki viņu uzskatīja par īpašu. Zimmers katru dienu apmeklēja četras vai piecas Mises, un atlikušo laiku pavadīja lūgšanā.

Bret Thomans savu izmeklēšanu par Tomu Zimmeru noslēdza šādi: “Man nav pamata šaubīties par Fr. Kapoverdi liecību, ka Tomass Zimmers paziņoja savam draugam, ka viņš ir saņēmis “paredzējumu”, ka Donalds Trumps “vedīs Ameriku atpakaļ pie Dieva” ”. Viņš sacīja, ka attiecībā uz Trampa pareģojuma precizitāti tas joprojām ir redzams.

Lai arī Klods Kurrans, kurš no Zimmera saņēma šo pareģojumu bija skeptisks, Zimmers viņam atbildēja “Klod, es esmu tik pārliecināts par to, ko es tev saku,” svētais turpināja, “ka esmu nopircis piemiņas akmeni Donaldam Trampam, es uz tā uzrakstīju viņa vārdu, un viņš tagad saņems svētību no visām misām un lūgšanām Vatikānā tik ilgi, kamēr šis ķieģelis paliks Svētajās durvīs.”

Melānija Trampa skaita lūgšanu

2017. gadā Fr. Kapoverde pat uzskatīja, ka Toma Zimmera pareģojums jau ir piepildījies, jo Melānija Trampa vadīja milzīgu publisku sapulci, skaitot Dieva lūgšanu.

Un pašu esenci nevar labāk aprakstīt kā to izdarīja bijušais apustuliskais nuncijs – tas ir, pāvesta pārstāvis Amerikas Savienotajās Valstīs – arhibīskaps Karlo Marija Viganoa

“Pirmoreiz Amerikas Savienotajās Valstīs jums ir prezidents, kurš drosmīgi aizstāv tiesības uz dzīvību… Nav pārsteidzoši, ka šie algotņi ir tumsas bērnu sabiedrotie un ienīst gaismas bērnus: tāpat kā ir Deep State, tāpat ir arī Deep Church, kas nodod savus pienākumus un atsakās no savām uzticētajām saistībām Dieva priekšā. Tādējādi pret Invisible Enemy cīnās godīgie valdnieki valsts pārvaldē, bet labie gani cīnās baznīcā. Tā ir garīga cīņa, par kuru es runāju…

…un es uzdrošinos ticēt, ka šajā cīņā abi esam vienā pusē, kaut arī cīnāmies ar dažādiem ieročiem.”

Faktiski Toma Zimmera 1983. gada pareģojuma piepildīšanos arhibīskapa vēstulē prezidentam Trampam var saskatīt vēl skaidrāk. Vairāk pat Trampa cīņu ar Deep State var uzzināt šeit.

Toms Zimmers bija īsts un svētais. Viņš patiešām izteica šo pravietojumu par prezidentu Trampu 1983. gadā un, jā, tas vismaz daļēji jau ir piepildījies, varbūt ar Toma aizlūgumu par Ameriku - viņa dzimteni - un par prezidentu Trampu, mēs redzēsim, ka prezidents darīs vēl vairāk, lai panāktu, ka Amerika nākotnē atgriezīsies pie Dieva.

Pazīstamais reperis Kanye West pirms dažām dienām – 4. jūlijā kādā derību saitā izteica savu prognozi par 2020. gada prezidenta vēlēšanām –

Tviterī reperis rakstīja: “Mums tagad jāīsteno Amerikas solījums, uzticoties Dievam, apvienojot mūsu redzējumu un veidojot mūsu nākotni. Es atbalstu Amerikas Savienoto Valstu prezidentu! # 2020VISION.” Uz ko Tesla dibinātājs Elon Musk atbildēja – “Tev ir pilns mans atbalsts!”

Pēc šī notikuma būtiski pieauga atbalsts Donaldam Trampam šajā derību vietnē.

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment