Thursday, September 24, 2020
Trending News

Kenedijs: no demokrātijas mūs cenšas ielikt medicīniskajā fašismā

Vakardien Roberts Kenedijs savā Instagram publicēja šādu ierakstu –

“Ielu māksla – Austrālijas anonīmais brīvības kustības mākslinieks @Lushsux šomēnes uzgleznoja šo Bila Geitsa ģimetni uz kādas sienas Austrālijas galvaspilsētā Melburnā.

Ruperta Mērdoka ziņu un vakcīnu impērija ir saskaņojusies ar Bila Geitsa starptautiskās veselības aģentūras karteli, lai padarītu Austrāliju par pierādījumu pamatu viņu “lielajam restartam”; globālā decentralizācija no demokrātijas uz medicīnas fašismu.

Atsaucoties uz biodrošību, Austrālijas tehnokrāti ir noteikuši rupju cenzūru, cilvēku izsekošanu, valūtas digitalizāciju, stingru sociālo kontroli, tostarp nomācošu lokdaunu un obligātu masku nēsāšanu. Varas iestādes neņem vērā ne iedzīvotāju viedokli noteikumu sastādīšanā, izvairās no publiskām debatēm vai kādiem citiem tradicionālajiem sabiedrības līdzdalības pasākumiem.

Lai saglabātu kontroli un paklausību, diktatoriskie režīmi izmanto bailes, lai attaisnotu kultūras, pašizpausmes un personisko brīvību iznīcināšanu. Piemēram, autoritāras teokrātijas liek sievietēm valkāt kapuces, maskas, lai iznīcinātu pašizpausmi un apliecinātu pakļaušanos un pilnīgu paklausību. Jaunie biodrošības noteikumi vēlas visu iedzīvotājus iesprostot.

Maska neatlaidīgi atgādina par bailēm no saslimšanas un signalizē par paklausību un atbilstību. Tā kā bioloģiskās drošības apspiešana sākas ar maskošanās izskaušanu, mākslas mūzika un humors tagad ir kritiski revolucionāri akti. Paldies #Lushsux par to, ka esat iemūžinājis šo saucienu pēc brīvības.”

View this post on Instagram

Street art from the belly of the beast; Australia’s anonymous Resistance artist, @Lushsux, painted this mural of Bill Gates in Melbourne, this month. Rupert Murdoch’s News and Vaccine empire have aligned with Bill Gates’s international health agency cartel to make Australia the proving grounds for their “Great Reset;” the global devolution from democracy to medical fascism. Citing biosecurity, Australian technocrats have imposed harsh censorship, wall to wall surveillance, the digitalization of currency and rigid social controls including oppressive lockdowns and compulsory masking-all without notice and comment rule making, public hearings, debate or any of the traditional safeguards of participatory democracy. To maintain control and obedience, dictatorial regimes use fear to justify the obliteration of culture, self expression and personal freedoms. Authoritarian theocracies, commonly for example, force women to wear hoods, masks or burkhas to trample self expression and signify submission and obedience. The emerging biosecurity states are compelling the burkazation of entire populations. The mask is persistent reminder of the fear of contagion and a signal of obedience and conformity. Because the bio security oppression begins with this eradication of facial expression, art music and humor are now critical revolutionary acts. Thanks to #Lushsux for striking this blow for freedom Down Under.

A post shared by Robert F. Kennedy Jr. (@robertfkennedyjr) on

Roberts Fransiss Kenedijs jaunākais (dzimis 1954. gada 17. janvārī) ir amerikāņu vides jurists un aktīvists, autors. Kenedijs ir Roberta F. Kenedija dēls un bijušā prezidenta Džona F. Kenedija brāļadēls. Viņš ir bezpeļņas vides aizsardzības grupas Waterkeeper Alliance valdes priekšsēdētājs, kuru viņš līdzdibināja 1999. gadā.

Vai Tu atļausi sev injicēt Covid-19 vakcīnu, kad tādu ārsts ieteiks?
Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment