Trending News

Kenedijs: pandēmija nav, testi nav ticami, mērķis ir ieviest diktatūru

Roberts F. Kenedijs: Steidzamā kārtā gribu pievērst jūsu uzmanību vakcinēšanai pret COVID-19. Pirmo reizi vakcinēšanas vēsturē paredzēts, ka – tā saucamās jaunās paaudzes mRNS vakcīnas, iejauksies cilvēku gēnu darbībā. Šāda gēnu manipulācija pielīdzināma pretrunīgi vērtētajai  pārtikas produktu ģenētiskai modificēšanai.

Neskatoties, ka masu mediji un politiķi šobrīd trivializē problēmu un muļķīgi runā par jauna tipa vakcīnu, kura ļaus atgriezties pie ”jaunās normālības”, vakcīna ir problemātiska gan no veselības viedokļa, gan arī no morāles un ētikas viedokļa. Tā ir problemātiska arī no iespējamo ģenētisko bojājumu viedokļa, kas – atšķirīgi no pašreiz izmantotajām vakcīnām – radīs neatgriezeniskas ģenētiskas izmaiņas.

Pēc mRNS vakcīnas saņemšanas, vakcīnas izraisītās blaknes nebūs iespējams ārstēt iepriekšējā veidā. Ar organisma bojājumiem nāksies sadzīvot, jo to nebūs iespējams atveseļot, izvadot toksīnus no ķermeņa. Tas būs līdzīgi kā Dauna slimības slimniekiem, kā tiem, kuri slimo ar Klinefeltera sindromu, Tērnera sindromu, pārmantotām sirdsslimībām, hemofiliju, Reta sindromu, utt., jo gēnu bojājumi saglabāsies visa mūža garumā. Vienkārši sakot – ja pēc mRNS vakcīnas saņemšanas parādīsies nelabvēlīgi blakus simptomi, ārsts vairs nespēs palīdzēt, jo ģenētiski bojājumi nav atpakaļ pagriežami.

Uzskatu, ka šīs jaunās vakcīnas ir pasaules vēsturē vēl nebijis noziegums pret cilvēci. Pieredzējušais ārsts Volfgangs Vodargs saka, ka ”lielākās iedzīvotāju daļas vakcinēšana ar šādu ”brīnumvakcīnu” būtu jāaizliedz, jo tā ir iejaukšanās gēnu darbībā”.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Vakcīnu, kuras ieviešanu atbalsta Antonijs Fauči un finansē Bils Geits, izmanto eksperimentālu mRNS tehnoloģiju. Klīniskajos izmēģinājumos trijiem no 15 cilvēkiem – jūrascūciņām – tika novēroti ”nopietni neatgriezeniski bojājumi” (20%).

Atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem:

            –  Vai šī ir pandēmija?

            – Nē. Pasaules Veselības Organizācija īsi pirms COVID-19 parādīšanās izmainīja pandēmijas definīciju.

            –  Vai saslimušo un mirušo statistikai var ticēt?

            –  Nē. ASV noskaidrots, ka tikai 10% no šiem skaitļiem atbilst patiesībai. Testi nav ticami, jo sniedz kļūdaini pozitīvas atbildes, bet COVID-19 kā nāves cēloni pieraksta daudzu citu slimību gadījumos.

            –  Vai vīruss ir radīts?

            –  Jā, laboratorijā.

            –  Ar kādu nolūku?

            –  Lai iegūtu attaisnojumu cilvēku brīvību ierobežošanai, izmainītu esošo ekonomisko sistēmu uz daudz autoritatīvāku bezierunu pakļaušanu.

 mRNS vakcīnas ir ribonukleīnskābe, kura šūnas kodola DNS pārvada uz citoplazmas ribosomu, tas ir – izmaina kārtību, kā aminoskābes pievienojas proteīniem un nosaka šo proteīnu sintezēšanu. Vakcīnās kā palīgvielas izmanto lipīdus – šūnu membrānu struktūrkomponentes. Lipīdu nanodaļiņas aizsargā mRNS pret sadalīšanos un sekmē tā iekļūšanu šūnā. Šāds process izraisa imūnsistēmas pretreakciju – hiperiekaisuma uzliesmojumu. Testi uzrāda, ka MODERNA vakcīnas izmēģinājumos 10% brīvprātīgie pieredzēja nelabvēlīgas blaknes. D.Knaits no Lielbritānijas ziņo, ka koronavīrusu vakcīnās lietotās palīgvielas klīniskajos izmēģinājumos uzrāda vakcinēto sieviešu sterilizāciju 97% gadījumu.

Vai Tu atļausi sev injicēt Covid-19 vakcīnu, kad tādu ārsts ieteiks?

Roberts  Francis  Kenedijs Jr., amerikāņu jurists, vides aktīvists, bērnu tiesību aizstāvis, nogalinātā ASV prezidenta Džona F.Kenedija brāļadēls.

Tulkoja Juris Andersons   19.11.2020.

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment