Tuesday, July 7, 2020
Trending News

Ķīnā atklāts jauns cūku gripas paveids, kas spējot inficēt cilvēkus

Pētnieki Ķīnā ir atklājuši pavisam jaunu cūku gripas veidu, kas spējot inficēt cilvēkus.

Kādas ir detaļas?

Jauns pētījums, kas tika publicēts pirmdien ASV Nacionālās Zinātņu akadēmijas zinātniskajā žurnālā Proceedings, atklāja, ka jaunā mutācija var izraisīt jaunu pandēmiju. Pētnieki tomēr apgalvo, ka vīruss nerada tūlītēju risku pasaules sabiedrības veselībai.

Vīruss, ko dēvē par G4 vīrusu, ir H1N1 cūku gripas celms, un tam ir "visas būtiskās iespējamās pandēmijas vīrusa kandidāta pazīmes".

Cūkas tiekot uzskatītas par nozīmīgiem “sajaukšanas traukiem” pandēmiskās gripas vīrusu ģenerēšanai. Cūku gripas vīrusu sistemātiska uzraudzība ir būtiska, lai laikus brīdinātu un sagatavotos nākamajai potenciālajai pandēmijai. Cilvēku gripas vakcīnu celmu zemā antigēna krusteniskā reaktivitāte ar G4 atkārtotu EA H1N1 vīrusu norāda, ka pastāvošā iedzīvotāju imunitāte nenodrošina aizsardzību pret G4 vīrusiem.

Statistika: 10,4% (35/338) cūku ceha darbinieku bija pozitīvs G4 EA H1N1 vīruss, īpaši dalībniekiem vecumā no 18 līdz 35 gadiem, kuriem bija 20,5% (9/44) seropozitīvi rādītāji, norādot ka dominējošais G4 EA H1N1 vīruss ir ieguvis paaugstinātu cilvēku inficētspēju. Šie apstākļi ievērojami palielina vīrusu adaptācijas iespēju cilvēkiem un rada bažas par iespējamu pandēmisko vīrusu paaudzi.

Jau iepriekš ziņojām, ka Bils Geits jau sāka runāt par pandēmiju Nr.2, un biedēja ar bioterorisma draudiem, stāstot, ka esot svarīgi tam sagatavoties.

Satraucošs ir fakts, ka Deep State medijs CNN arī stāsta par šo jaunatklāto vīrusu –

Share With:
Rate This Article

Leave A Comment