Thursday, September 24, 2020
Trending News

Ķīniešu ārsti ierosina nogalināt nedzimušus dvīņus un trīnīšus ar mikroviļņiem

2020. gada 13. augustā Ķīnas ārstu grupa ir publicējusi priekšlikumu par nevēlamu nedzimušu dvīņu vai trīnīšu nogalināšanu, tos apstarojot ar mikroviļņiem. Lai arī mikroviļņus parasti izmanto vēža iznīcināšanai, šajā priekšlikumā pētnieki plāno tos izmantot kā abortēšanas mehānismu, lai nedzimušus bērnus sadedzinātu dzīvus mātes miesā.

Jialei Xi, Ziyi Cheng, Tianchen Wu un citi autori plāno izmantot mikroviļņus, lai selektīvi iznīcinātu vienu no diviem vai vairākiem mātes vēderā esošiem mazuļiem, kas dalās ar placentu, un viņi 13. augustā publicēja zinātnisko rakstu, kas pieejams arī PubMed. Viņu raksts sauc par “mikroviļņu ablācija [t.i. iznīcināšana] pret radiofrekvences ablāciju smagas komplicētas monohorioniskas grūtniecības ārstēšanai Ķīnā”.

Ārsti norāda, ka “sarežģīts monohorionisks [t.i. placentas dalīšana] dvīņiem esot saistīta ar slimībām un nāvi, un ka dažas no tām ir tik smagas, ka viens no mazuļiem ir jānogalina, lai otrs varētu dzīvot.

“Sarežģītas monohorioniskas dvīņu grūtniecības bieži ir saistītas ar augstu perinatālo saslimstību un mirstību, dažas no tām ir pietiekami smagas, lai būtu nepieciešama viena augļa nogalināšanas operācija, lai uzlabotu otra augļa izdzīvošanu un samazinātu invaliditāti,” viņi rakstīja.

“Grūtniecības samazināšanas operācija” nozīmē viena vai vairāku zīdaiņu nogalināšanu vairāku grūtniecību gadījumos.

Viens no iemesliem, kādēļ ārsti varētu vēlēties nogalināt otru dvīni dzemdē, ir asins pārliešanas sindroms, kurā dvīņiem ir kopīga asinsrites sistēma, pateicoties placentas slimībai. Šajā situācijā viens bērniņš ziedo asinis otram. Donora mazuļa augšana šajā situācijā var palēnināties, un saņēmēja zīdaini var satraukt liekā šķidruma daudzums, izraisot sirds mazspēju. Abiem mazuļiem var draudēt nāve. Tomēr lāzera ķirurģija var uzlabot viņu izdzīvošanas iespējas, aizzīmogojot visus patoloģiskos asinsvadus, kas tos savieno.

Ķīniešu pētnieki, kas neatsaucas uz iespēju izglābt visus mazuļus sarežģītā daudzkārtējā grūtniecības laikā, saka, ka visizplatītākā procedūra, kā nogalināt vienu bērniņu, mēģinot atstāt otru neskartu, ir “radiofrekvences apstarošana”. Šī ir procedūra, kurā radioviļņu starojums tiek izmantots, lai iznīcinātu cilvēka audus. Kā aborta metode adatā tiek ievietota dvīnī, un caur to iziet elektriskā strāva, būtībā vārot augli dzīvu.

Šie ārsti tomēr vēlētos izpētīt “mikroviļņu aborta” izmantošanu nevēlama bērna nogalināšanai, sakot, ka “tiek ziņots, ka tas ir labāk” nekā radiofrekvences aborts.

Vai 5G ir bīstams veselībai?

“Kaut arī radiofrekvences ablācija pašlaik ir visbiežāk lietotā procedūra ar augstāku augļa izdzīvošanu un mazāk mātes un augļa komplikācijām, salīdzinot ar citām ķirurģiskām metodēm, tiek ziņots, ka mikroviļņu aborta terapeitiskā iedarbība ir labāka, domājams, ka uz augstāku termisko efektu un mazāk ierobežojumu,” viņi rakstīja.

“Pašlaik ir ierobežoti pierādījumi, kas pierādītu mikroviļņu aborta selektīvās samazināšanas iespējas. Šī eksperimentālā pētījuma mērķis ir izpētīt mikroviļņu aborta iespējamību, efektivitāti un drošību smagas komplicētas monohorioniskas grūtniecības gadījumā un var sniegt pierādījumus par mikroviļņu izmantošanu arī plašu intrauterīnās operācijās. ”

Mikroviļņu ablācija izmanto mikroelektriskos viļņus, lai apstarotu cilvēka audus, līdz tie nomirst. Kaut arī tas parasti tiek izmantots nervu vai vēža iznīcināšanai, šajā priekšlikumā pētnieki plāno nedzimušus bērnus sadedzināt dzīvus.

Ārsti skaidro, ka pētījumā izmantoti 60 piemēroti pacienti ar sarežģītu grūtniecību, kurā dvīņi dalās ar placentu, puse mikroviļņu abortu grupā un puse radiofrekvenču abortu grupā. Pētījums turpināsies sešus mēnešus pēc izdzīvojušā mazuļa piedzimšanas.

Šo pētījumu ir apstiprinājusi Pekinas Universitātes Trešās slimnīcas (Pekina, Ķīna) ētikas pārbaudes komiteja,
viņi apliecina.

Šķiet, ka projekts turpinās. Pekinas Universitātes pētījums ar nosaukumu “Mikroviļņu ablācija pret radiofrekvences ablāciju sarežģītu monohorionisku grūtniecību pārvaldībā” ASV Nacionālā medicīnas bibliotēka reģistrēja 2019. gada jūnijā. Tam bija jāsākas 2019. gada jūlija vidū, un tam jābeidzas 2020. gada novembrī.

Šis fakts vēlreiz apliecina, ka mikroviļņi, kuri tiek izmantoti arī 5G stacijās ir izmantojami kā ierocis cilvēkam būtiska kaitējuma nodarīšanai. Šis ir īpaši bīstami, jo tas ir neredzams ierocis. Tāpat ir jau izstrādāti un darbojas arī citi elektromagnētiskie ieroči.

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment