Trending News

Ķīniešu virusoloģe: varu pierādīt, ka COVID-19 tika izgatavots Vuhaņas laboratorijā

Ķīniešu virusoloģe, kura slēpjas, baidoties par savu drošību, izlēmusi atklāti paziņot, ka viņai ir zinātniski pierādījumi, ka COVID-19 izraisošais vīruss ir cilvēka radīts laboratorijā Ķīnā. Dr. Li-Meng Yan ir zinātniece, kura pati ir veikusi pētījumus par COVID-19 pagājušajā gadā. Šo paziņojumu viņa izteica piektdien intervijas laikā Lielbritānijas sarunu šovā “Loose Women”.

Uz jautājumu, no kurienes nāk nāvējošais vīruss, kas ir nogalinājis vairāk nekā 900 000 cilvēku visā pasaulē, Yan, runājot attālināti no slepenas vietas, atbildēja: “Tas nāk no laboratorijas – laboratorijas Vuhanā un šo laboratoriju kontrolē Ķīnas valdība”.

Viņa uzstāja, ka plaši izplatītie ziņojumi par to, ka vīruss pērn cēlies no tirgus Vuhanā, Ķīnā, ir “dūmu aizsegs”.

“Pirmā lieta ir [gaļas] tirgus Vuhanā … ir dūmu aizsegs, un šis vīruss nav no dabas,” apgalvoja Yan, paskaidrojot, ka viņai “ir informācija arī no Ķīnas CDC (slimību kontroles centra) un no vietējiem ārstiem”.

Virusoloģe jau iepriekš apsūdzēja Pekinu par melošanu, kad tā uzzināja par kļūdu un iesaistījās plašā viņas darba slēpšanā.

Viņa bija teikusi, ka bijušie uzraugi Honkongas Sabiedrības veselības skolā, Pasaules Veselības organizācijas references laboratorijā, viņu apklusināja, kad viņa pagājušā gada decembrī cēla trauksmi par to, ka ar vīrusu iespējams inficēt cilvēkus.

Zinātniece Yan bēga no Honkongas uz Ameriku kā drošāku vietu.

Tagad viņa apgalvo, ka plāno nodot zinātniskus pierādījumus, lai visi varētu pārliecināties, ka vīruss radies laboratorijā Vuhanā.

“Genoma secība ir kā cilvēka pirksta nospiedums,”
viņa pastāstīja sarunu šovā.

“Tātad, pamatojoties uz to, jūs varat identificēt šīs lietas. Es izmantoju pierādījumus … lai pastāstītu cilvēkiem, ka tas ir noticis no laboratorijas Ķīnā. ”

Elektronu mikroskopa attēls ar SARS-CoV-2, kas izraisa saslimšanu COVID-19.

Yan piebilda: “Ikviens, pat ja jums nav zināšanu par bioloģiju, varat tos izlasīt, un jūs pats varat pārbaudīt, identificēt un pārbaudīt.”

“Šī ir kritiskā lieta, lai mēs zinātu vīrusa izcelsmi,” viņa teica. “Ja nē, mēs to nevaram pārvarēt – tas būs bīstami ikvienam.”

Viņa teica, ka viņa ir izlēmusi runāt, jo “es zinu, ja neteikšu patiesību pasaulei, es jutīšos nožēlojami.”

Jan arī apgalvoja, ka pirms bēgšanas no Ķīnas viņas informācija tika izdzēsta no valdības datubāzēm.

“Viņi izdzēsa visu manu informāciju,” viņa teica žurnālam “Loose Women”, apgalvojot, ka cilvēki ir pieņemti darbā, “lai izplatītu baumas par mani, ka es meloju”.

Vuhaņas Viroloģijas institūta direktors Juans Dži mings iepriekš noliedza apgalvojumus, ka vīruss nejauši izplatījās no viņa laboratorijas. Tāpat ir zināms, ka Vuhaņas laboratoriju uzreiz pēc vīrusa izplatīšanās pārņēma Ķīnas armijas Bioloģisko ieroču departaments.

Vai Tu uzskati, ka zaļā afēra un kovidšovs ir vienas medaļas abas puses?
Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment