Klimata lokdauni – iepazīstam Lielo Plānu

Pirms dažām dienām britu laikraksts The Guardian publicēja rakstu, kurā kārtējo reizi atklājas visas plāndēmijas patiesais nodoms. Un tas ir Lielais Restarts, kura galvenais elements ir karš ar klimatu, histērija sakarā ar klimata izmaiņām, Co2 izmešu samazināšana līdz pilnīgai nullei un zaļās enerģijas ieviešana. Tas savukārt nozīmē reālā ražošanas sektora un privātbiznesa likvidāciju, valstu un kontinentu izolāciju, aviosatiksmes un kuģu transporta pilnīgu apturēšanu tuvāko gadu laikā. Tas viss saucas Absolute Zero 2050.

Līdz ar to, kovidšovs ir viens no soļiem šīs grandiozās planetārās pārbūves realizācijā, ko iecerējuši globālisti. Kāpēc tas tā ir? Šāds bija The Guardian oriģinālais virsraksts.

Tajā atklāti pateikts, ka vajadzētu ieviest klimata lokdaunus katrus divus gadus, jo cilvēku ieslodzīšana mājas arestā un ekonomikas sagraušana 2020 gadā esot veicinājusi Co2 izmešu samazinājumu par 7%. Tātad tā vajag rīkoties regulāri.

Pēc pamatīgas kritikas par tādu virsrakstu laikraksts to nomainīja uz mazāk radikālu un tagad tas izskatās šādi. Šajā versijā doma tiek izteikta nedaudz maigāk – proti, ir nepieciešams globāla lokdauna ‘ekvivalents’

Tagad ir runa tikai par to, ka oglekļa dioksīda izmešiem vajadzētu kristies katrus divus gadus. Tikai nav tiešā veidā pateikts, ka to var izdarīt ar lokdauniem, kā tas bija pirmajā virsrakstā. Tomēr paskatoties uz Absolute Zero plānu, ir skaidri redzams, ka visu tur minēto nav iespējams realizēt normālos apstākļos, kad cilvēki izvēlas pakalpojumus un nosaka pieprasījumu. Lai apturētu visu planētu, ir vajadzīga grandioza krīze. Un kovid ir šī vajadzīgā krīze – tagad var piespiest cilvēkus atteikties no visa, kas nav būtisks, kā arī atņemt tiesības izvēlēties un vispār noteikt kaut ko savā dzīvē.

Bet vai The Guardian ir pirmais, kas nāk klajā ar šādu ideju par klimata lokdauniem? Lieta ir daudz nopietnāka. Visiem tiem, kuri joprojām domā, ka viss notiekošais ir tikai ‘maskas uz 5 minūtēm’ un atliek tikai paklausīt varas kovida reklāmas rullīšiem ‘uzpurnis, 2 metri un telefons’, lai mēs visi kopā apturētu ‘vīrusu’, kura eksistence ir stipri apšaubāma – ir laiks iepazīties ar Lielo Plānu.

Jau 2020. gada 22. septembrī iznāca šāds raksts, kura autore ir Mariana Mazzucato – Londonas Universitātes ekonomisko inovāciju profesore.

Tas, ko viņa pavēsta pasaulei, ir viena no ļoti būtiskām Lielā Restarta sastāvdaļām un tas ir tieši tas pats, ko tagad raksta The Guardian. Līdzīgi izteikumi skan arī no globālās elites un viņu sulaiņiem, kā princis Čārzls vai Bils Geitss un protams, Tunberga.

Ja 2020 valstis ieviesa lokdaunus kovida apkarošanai, tad tuvākajā nākontē tas pats būs jādara, lai karotu ar klimatu.

Saskaņā ar globalizatoru propagandu, cilvēce vairs nespēj tikt galā ar vīrusiem, valstu pilsoņi nespēj būt atbildīgi par savu veselību un to informāciju, ko viņi uztver, tāpēc ir nepieciešama steidzama iejaukšanās privātajās dzīvēs. Vēl vairāk – arī planēta nespēj sevi regulēt un tāpēc ir steidzami vajadzīga dramatiska iejaukšanās arī šajos procesos, pilnībā ierobežojot arī cilvēku ikdienu.

Zem klimata lokdauna valdības aizliedz personīgo automašīnu lietošanu, sarkanās gaļas ēšanu, ievieš drastiskus ierobežojumus enerģijas lietošanā – piemēram, atļauj izmantot elektrību tikai dažas stundas dienā. Tā kā ir pilnībā jāaptur fosilās enerģijas izmantošana, tad gluži loģiski, ka ar ‘zaļo enerģiju’ vairāk arī nesanāks.

Un tāpēc ir nepieciešams Lielais Restarts, ‘zaļā ekonomiskā transformācija’, kurā cilvēkam nekas vairs nepieder, bet viņš ir laimīgs. Tas ir risinājums, ko piedāvā IV industriālā revolūcija, biedējot ar tādu pašu bubuli, kāds ir šis vīruss – klimata afēra un kovidšovs ir vienas monētas abas puses. Tieši tāpat, kā ‘globālā sasilšana’ medijos tikai nomainīta uz ‘klimata izmaiņām’, tā arī kovida briesmīgā mirstība tika nomainīta uz ‘saslimstības izplatību’. Jo arī mediji saprot, ka nav iespējams iebarot tik atklātus melus, kā tas bija sākotnēji ar abām šīm afērām, tāpēc ir jāpamaina taktika.

Cita starpā, gaļas lietotājiem tiek piedāvātas alternatīvas – 3D printētas kotletes. Ar šādu iniciatīvu nākusi klajā Izraēlas kompānija Redefine meat.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Otrs variants ir siseņi. Jau vairākus gadus ēdamo siseņu ideja tiek izplatīta ‘zinātniskajā’ un mediju pasaulē, kā laba un derīga, šajā industrijā tiek ieguldīti lieli līdzekļi un attīstās siseņu fermas, tādas bija ASV jau 2015. gadā.

Viscaur šajos rakstos ir jaušama skaidra doma – nekādas atgriešanās pie vecā normālā nebūs, jo globālisti tā ir izdomājuši, bet tai pašā laikā viņi runā par to, ka šis kovidšova radītais logs viņu plānu realizācijā ir neliels un var ātri aizvērties.

Ja sabiedrība spēj ieraudzīt šīs grandiozās afēras patieso būtību un saskatīt plānoto scenāriju vismaz tuvākos 10 gadus uz priekšu, tad mēs to visu varam apturēt. Jo afēras būtība šeit ir ‘glābt Zemi’ iznīcinot ‘liekos ēdājus’ un nabadzīgās tautu masas – tos pašus, kuru zemes pievākušas un saindējušas globālās korporācijas, kuru īpašnieki tagad vaimanā par to, ka planēta esot pārapdzīvota. Domājat, ka viņiem rūp Āfrikas iedzīvotāju veselība un tāpēc viņi cenšas tiem injicēt savas vakcīnas? Bet varbūt Āfrikā ir pārāk daudz minerālu un resursu, kuru pilnīgai izlaupīšanai traucē tur esošās valstis un cilvēki?

A. Vasiļevskis

Vai Tu uzskati, ka zaļā afēra un kovidšovs ir vienas medaļas abas puses?

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment