Trending News

Klintonu meita sarakstās ar sātanistu templi un uz kāzām aicina Epšteina līdzdalībnieci Maksvelu

Bijušā prezidenta amata kandidāte un valsts sekretāres Hilarijas Klintones un bijušā prezidenta Bila Klintona meita draudzīgi kā labi pazīstami sarakstās ar sātanistu baznīcu.

Viņa nepiemin, kādēļ, bet viņa tago Lucifēra “draudzi”. Viņa piebilda, ka šogad viņa tika apzīmēta ar Hooters – bāru ķēde, kas pazīstama ar puskailām viesmīlēm. Viņa turpina rakstīto ar – “Kāds laiks būt dzīvai, Chrissy!” Acīmredzot Chrissy ir persona, kura ar viņu sarakstās profila “The Church of Satan” vārdā.

Sātana baznīca atbild: “Šeit nekad nebeidzamais pārsteigums nekad nebeidzas.”

Uz ko Čelsija sātanistiem atbildēja: “Ir pagājis tik ilgs laiks! Laimīgu Jauno gadu!” Velna pielūdzēji atbildēja: “To pašu arī tev!”

Apmaiņa notika ar liberālo sociālo mediju lietotāju uzslavu, saucot Chelsea par “graciozu” un “elegantu”.

Kāda seiviete dzēlīgi komentēja tviterī: “Vismaz Chelsea Clinton ir atklāta par sātana pielūgšanu. Ja tikai Hillary Clinton varētu būt tikpat godīga. ”

Čelsija aizstāvēja savu “Laimīgā Jaungada” novēlējumu Sātana baznīcai ar tvītu: “Mēs varam būt … draugi ar cilvēkiem, kuriem nav kopīgas reliģiskās pārliecības. Dažreiz mēs pat ar viņiem apprecamies. Es esmu metodiķe un mans vīrs ir ebrejs. ”

Bils Klintons ar meitu Čelsiju kāzu dienā, 2010.g.

“Iedomājieties, ja Donalds Tramps jautri novēlētu David Duke vai kādam citam pretrunīgi vērtētam cilvēkam vai jebkuram citam kas tiek uzskatīts par balto virsprātnieku / nacistu / KKK, laimīgu Jauno gadu,” iebilda Gateway Pundit pārstāvis Jim Hoft. “Plašsaziņas līdzekļi uzsprāgtu!”

“Vēl sliktāk ir tas, ka Trampa atbalstītāji tiktu satriekti, ja viņi nosauktu to par ‘elegantu’,” turpināja Hoft. „Kreisie pieņem Sātana baznīcu vairāk nekā viņi pieņem Trampa atbalstītājus. Padomājiet, vai tas ir adekvāti. ”

Čelsija 2016. gadā atklāja, ka jaunībā pameta Baptistu draudzi un iestājās par metodisti, jo viņa tic abortam.

Čelsija Klintone ne tikai atklāj savas attiecības ar sātanistu templi, bet arī uz savām kāzām bija uzaicinājusi pedofilijā apsūdzētā Džefrija Epšteina līdzgaitnieci Žizlēnu Maksvelu, kura tikko arestēta un atrodas cietumā. To var labi apskatīt pievienotajā fotogrāfijā no Čelsijas kāzām 2010. gadā. Interesanti, ka pedofilija apsūdzētajam Epšteinam uz bēdīgi slavenās orģiju salas bija arī sātanistu templis. Turklāt simtiem tūkstoši cilvēku tur Klintonus aizdomās par adrenohroma jeb bērnu asiņu lietošanu kā narkotiku.

Avots

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment