Trending News

Kongress apstiprina Baidenu, Tramps sola mierīgi nodot varu

Pēc Kongresa lēmuma apstiprināt vēlēšanu balsojumu par Džo Baidenu kā nākamo ASV prezidentu prezidents Donalds Tramps ir apņēmies veikt “mierīgu varas pāreju”.

Viceprezidents Maiks Penss šorīt paziņoja balsošanas rezultātus – Baidens ir saņēmis 306 vēlēšanu balsis pret Trampa 232 balsīm. Lai kļūtu par prezidentu ir nepieciešamas vairāk nekā 270 balsis.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Tviterī, kas tika nosūtīts, izmantojot Baltā nama štāba priekšnieka vietnieka Dena Skavino kontu, pēc tam, kad Kongress apstiprināja balsojumu, prezidents Tramps teica, ka “[kaut gan es pilnīgi nepiekrītu vēlēšanu iznākumam, tomēr būs mierīga varas pāreja 20. janvārī. ”

Tramps turpināja, paziņojot, ka vēl nav paveicis cīņu par vēlēšanu procesa patieso iznākumu: “Es vienmēr esmu teicis, ka mēs turpināsim cīņu, lai nodrošinātu, ka tiek skaitītas tikai likumīgas balsis.

Šis neparastais paziņojums rada bažas, jo iepriekš prezidents apsolīja nekad nepiekāpties. To viņš teica vēl vakar - pirms savu dedzīgo sekotāju un atbalstītāju mītiņa, kas bija pulcējies Vašingtonā, D.C. Tādēļ Trampa atbalstītāji zina, ka ar to īstā cīņa tikai sākās.

Tāpat ir zināms, ka nekārtības Kapitolijā organizēja Sorosa finansētā teroristiskā grupa Antifa. Šeit ir plakāts –

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment