Sunday, January 17, 2021
Trending News

Kopējs pieteikums Satversmes tiesai pret masku valkāšanu. Paraksti tagad!

Aldis Gobzems ir sagatavojis pieteikumu Satversmes tiesai pret masku valkāšanu. Katrs var to šeit lejuplādēt un parakstīt un iesniegt.

Aldis Gobzems raksta:


“Draugi, nav labi! Mūsu valsti vada pamuļķis. Bet ne par to.”

Šeit Jūs atradīsiet linku ar pieteikumu Satversmes tiesai pret masku valkāšanu. Linkā ir parasts word dokuments.

 1. Iekrāsotajās dzeltenajās vietās Jums jāieraksta savi dati, izdzēšot manis norādītos.
 2. Pielikumā jāpievieno vai nu izziņa par trūcīgas personas statusu vai jebkas, kas apliecina Jūsu veselības problēmas (piemēram, astma, grūtniecība, kas nav problēma, bet maska tai var kaitēt, sirds slimības utt.). Tas ir vēlams.
 3. Ja parakstiet vairāki šo pieteikumu, tad visiem pielikumi nav jāpievieno, pietiks, ka pielikumus pievienos viens no Jums.
 4. Jāsūta iesniegums elektroniski parakstīta dokumenta formātā uz: [email protected] vai jāsūta pieteikums Satversmes tiesai, Jura Alunāna iela 1, Rīga, LV-1010.

Pilnu Alda Gobzemu Facebook ierakstu skatiet šeit.

Tie, kuri neparaksta koplietoto dokumentu, ko es Jums nosūtu epastā, tie Satversmes tiesā pieteikumu iesniedz paši pa tiešo , nosūtot parakstīto pieteikumu pa pastu vai epastu (ja parakstīts elektroniski ar e-parakstu).

Tie, kuriem nav e-paraksts, tie var tikai papīra versijā parakstīt.

Bet atcerieties – galvenais uzstādījums mums ir jāpievieno pierādījumi, ka kādam no parakstītājiem ir veselības problēmas vai trūcīgas personas statuss, pārējie mēs visi vairāk pievienojamies argumentācijas daļai, ka maskas valkāšanas efektivitāte un lietderīgums nav nekā pierādīts un, ka tas aizskar cilvēka pamattiesības pirkt pārtiku vai medikamentus.

Share With:
Rate This Article
Comments
 • Vajadzētu nofilmēt pie tiem covidpunktiem kur veic analīzes , kā tur ar tiem clvēkiem 8000 testu dienā? Te klejo internetā video ka Rīgas centrā pa dienu ienāk nieka 10 cilvēki kur tad pārējie 8000 testu tiek veikti???

  novembris 30, 2020
 • Pie reizes slimnicas. Parpilditas?

  decembris 1, 2020
 • Tiem kas dzivo blakus siem punktiem un slimnicam butu ko darit.

  decembris 1, 2020
 • is homework helpful white paper writers buying essays

  decembris 1, 2020
 • i love this superb post

  decembris 3, 2020

Leave A Comment