Trending News

21.12.2020. 20:22 kopīga vispasaules meditācija par Gaismu!

Ir pienācis laiks visiem apvienoties un rīkoties! Ir pienācis laiks ņemt pasaules likteni mūsu rokās! Mēs visi esam vienisprātis, ka planētas atbrīvošanās process ir aizņēmis pārāk ilgu laiku. Šī ir mūsu iespēja kopīgi paātrināt procesu. Tādēļ mēs izmantosim Jupitera – Saturna enerģiju savienošanās brīdi 21. decembrī, lai caur kopīgu meditāciju apvienotu savu apziņu un iedarbinātu procesu, kas uzsāks Ūdensvīra Laikmetu.

Šī aktivizācija palīdzēs Gaismas spēkiem iezemēt Gaismas un Mīlestības enerģijas uz planētas virsmas, lai vēl vairāk nostabilizētu pozitīvo notikumu attīstības scenāriju (laika līniju), kas mūs novedīs pie ilgi gaidītā Ūdensvīra Laikmeta. Cilvēku skaits, kas piedalīsies šajā meditācijā un veiks šo aktivizāciju, ir viens no noteicošajiem faktoriem, ko cilvēki var ietekmēt no savas puses un kas krietni spēj paātrināt planētas atbrīvošanas procesu.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Piedaloties šajā meditācijā mēs varam sasniegt 144 000 un vairāk cilvēku jeb kritisko masu, kas veic šo aktivizāciju! Tas pa visu pasauli radīs masveida dziedinošo ķēdes reakciju, kas izplatīsies pa zemes kopējo enerģijas lauku, radot pozitīvu un nomierinošu efektu visiem cilvēkiem.

Visu 2020. gada Ūdensvīra Laikmeta zvaigžņu vārtu mērķis (kas atvērās šī gada 12. janvārī un aizveras 21. decembrī) ir nostabilizēt planētas Ūdensvīra Laikmeta pozitīvo attīstības scenāriju (jeb laika līniju).

2020. gadā tumšie spēki ir centušies un darījuši visu iespējamo un neiespējamo, lai novērstu pozitīvās laika līnijas izpausmi redzamajā plānā jeb mūsu Pacelšanos uz augstākvibrējošu realitāti (visiem tīkamāku un mīlestības pilnāku realitāti).

Tagad mums ir kopīga iespēja pozitīvo Pacelšanās laika līniju sazemēt, nostiprināt un stabilizēt uz visiem laikiem un nodrošināt to, ka pārējais planētas atbrīvošanās process notiek vienmērīgi, ātri, un droši priekš visiem cilvēkiem.

Meditācijas instrukcija

  1. Izmantojiet savu tehniku, lai nonāktu relaksētā apziņas stāvoklī.
  2. Paziņojiet par savu nodomu izmantot šo meditāciju kā instrumentu, lai iedarbinātu notikumu ķēdi, kas aizsāks ilgi gaidīto Ūdensvīra Laikmetu!
  3. Pieaiciniet Violeto liesmu no tās pirmavota, lai meditācijas laikā un pēc tās, tā ap jums izveidotu aizsardzības loku. Palūdziet lai tā pārveido visu, kas nekalpo jūsu Augstākajam labumam, par Gaismu un Mīlestību.
  4. Vizualizējiet spoži baltas gaismas stabu, kas nāk no Kosmiskās Centrālās Saules, un pēc tam tālāk izplatās pa visu šī Visuma galaktiku Centrālajām Saulēm. Pēc tam vizualizējiet tāda paša veida spožo baltās gaismas stabu, plūstam no M87 galaktikas un pēc tam izejot cauri Galaktiskajai Centrālajai Saulei, tad izejot caur mūsu Galaktiku, pēc tam ienākot mūsu Saules sistēmā un izejot cauri visām gaismas būtnēm mūsu Saules sistēmā, tad izplatoties ap zem-mēness telpu un tad izejot cauri visām dzīvajām būtnēm uz planētas Zeme un izejot caur jūsu ķermenim tālāk nonākot Zemes centrā.
  5. Vizualizējiet to, lai šī spožā baltā Gaisma pārveidotu visu atlikušo tumsu, kas patlaban ir uz Zemes, dziedinot visas nevienlīdzības izpausmes, dzēšot visu nabadzību un atnesot pārpilnību visiem cilvēkiem. Vizualizējiet Dievietes gaismu, maigi rozā krāsā, kas apņem visas dzīvās būtnes uz Zemes un dziedē viņu emocionālos ķermeņus. Vizualizējiet lielā kosmiskā cikla jeb Ūdensvīra Laikmeta sākšanās brīdi, kas atnes visām dzīvajām būtnēm uz Zemes tīru Gaismu, Mīlestību un Laimi, visās dzīves jomās un sfērās. Vizualizējiet savu perfekto dzīvi jaunajā Ūdensvīra laikmetā.

Ieteicamais laiks meditācijai ir 20 minūtes.

Šeit oriģinālais raksts angļu valodā, kur aprakstītasvisas detaļas par astroloģiskajām konfigurācijām, kas mums būs pieejamas šī gada decembra mēnesī un kādas enerģijas, konkrēti varētu sasniegt zemi.

Zinātniskie pētījumi ir apstiprinājuši masu meditāciju un aktivizāciju pozitīvo ietekmi uz kopējo cilvēku sabiedrību, tāpēc katrs no jums, kas piedalīsies šajā aktivizācijā, faktiski var palīdzēt pietuvināt Ūdensvīra Laikmetu.

Tulkojis Matīss Apinis.

20.12.2020.

Vai Tu piekop kādu garīgo praksi?

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment