Trending News

Kovid injekciju miljardieri – kas tie tādi?

Kā tad īsti ir, vai eksperimentālās injekcijas ir altruisms un farmācijas bizness uz tām neko nepelna, kā pagājušā gadā izteicās galvenā potēšanas par katru cenu bīdītāja Dace Zavadska?

Izrādās, ka tā gluži nav – kopš plāndēmijas sākuma ir radušies 9 jauni miljardieri, kas par tādiem kļuvuši tieši pateicoties saistībai ar farmācijas biznesu un šo injekciju ražošanu. To atklāj The Peoples Vaccine Alliance savā ziņojumā.

Papildus tam, vēl 8 jau esošie miljardieri, kuriem piederēja investīciju portfeļi kovid vakcīnu ražotāju korporācijās, šajā laikā ir palielinājuši savu kopējo bagātību par 32.2 miljardiem. Šie dati iegūti, analizējot Forbes bagātnieku sarakstu un tajā atklājas, ka viss šis projekts ir padarījis saujiņu laužu ļoti bagātus – vai gan tas būtu kāds pārsteigums?

Turklāt šīs injekcijas it kā skaitās sabiedrības sponsorētas, tās finansē nodokļu maksātāji, bet tās kļuvušas par Farmas monopolistu peļņas avotu.

Šī milzu peļņa radās tad, kad strauji pieauga šo kompāniju akciju vērtība, paredzot lielu peļņu no šī procesa nākotnē. Tām pieder monopols uz ražošanu un cenu, tāpēc arī šobrīd vērojams zināms haoss loģistikā un tiesu darbi. Tādā ziņā tas drīzāk ir pozitīvi, jo tas aizkavē globālas injicēšanas plānu – amizanti, ka šeit izveidojusies situācija, kad vieni miljardieri traucē citiem – pret šiem monopolistiem uzstājas Pasaules Tirdzniecības organizācija un vairāk kā 100 valstu līderi un pat Romas pāvests. Savukārt citas valstis, kā UK un Vācija atbalsta tieši šīs Farmas kompānijas.

Vārdu sakot, viss šeit ir lielā biznesa sadursmes un tas ļauj iegūt laiku tām nabadzīgākajām pasaules valstīm, kuras tā arī netiek pie savām injekciju dozām.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Kas tad ir šie jaunie miljardieri? Augšgalā atrodami Moderna un BioNtech bosi, katram pa 4 miljardiem. Tur ir arī Modernas investor, kā arī attiecīgās injekcijas ražotāja un pakotāja kompānijas priekšnieks.

Un tas ir neskatoties uz to, ka izeikti lielākā daļa no Modernai piešķirtās naudas ir nodokļu maksātāju finanses. Vēl trīs miljardieri ir Ķīnas CanSino Biologics dibinātāji.

Un problēma ir tajā, ka visi šie naudasmaisi nevēlas dalīties ar savām tehnoloģijām, lai palielinātu globālo injekciju ražošanas apjomu. Varbūt, ka tā nemaz nav problēma, bet tieši glābiņš tiem, kuriem šo injekciju pietrūks?

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment