Trending News

Kovid politikas ietekmeļu korupcija UK

Kā zināms, Apvienotā karaliste ir viena no aktīvākajām valstīm savu iedzīvotāju novakcinēšanā ar eksperimentālo gēnu terapiju. Principā viņi grib novakcinēt visus – un ne jau tikai viņi vien.

Tieši kāpēc tas notiek tur un kāpēc ir šāds uzstādījums – par to īsumā varam uzzināt, izmantojot visvienkāršāko metodi – seko naudai.

2020.gada aprīlī par galveno UK valdības jaunizceptās vakcīnu brigades (Vaccine Taskforce)  priekšnieku tika iecelts zinātniskais padomnieks sers Patrick Vallance. Šīs struktūras uzdevums ir izpētīt, saražot un izplatīt kovid vakcīnu.

2020.gada jūlijā UK valdība parakstīja līgumu ar GlaxoSmithKline par 60 miljoniem nākotnes vēl nesaražoto, ne testēto vakcīnu no šī ražotāja. Vai tā ir tikai sakritība, ka seram Valansam šajā kompānijā pieder akcijas 600.000 mārciņu vērtībā? Tieši viņš ir viens no tiem, kas faktiski diktē UK valdības reakciju uz šo plāndēmiju – bet viņam ir 43.000 akciju šajā pašā kompānijā, kas piegādās vakcīnas, kuras vēl nav pat gatavas.

Bet interešu konflikts nebeidzas ar to. Sers Patriks kopš 2006. gada pats strādājis šajā kompānijā, bet no 2012-2018 bijis pat GlaxoSmithKline attīstības nodaļas presidents. Tas bija viņa pēdējais amats pirms kļūšanas par UK valdības padomnieku un vakcīnu biroja bosu.

Kad Veselības ministrs Hankoks par to uzzināja, viņš paziņoja, ka atradis to tikai avīzēs –vai par to esot bijis jāinformē – nē, ne visai. Nu ko šeit piebilst.

Tad ir nākošais frukts. UK galvenais medicīnas ‘oficieris’ Jonathan Van Tam nesen paziņoja, ka šī gada beigās kovid vakcīna varētu tikt licencēta arī bērniem un ka lielie ražotāji tagad pievērš uzmanību nepilngadīgo vakcinēšanai.

Labi zināms, ka bērni vispār nav riska grupā pat saskaņā ar oficiālo statistiku. Bet kāpēc šis Tams ir tā norūpējies par viņu potēšanu? Arī to var redzēt viņa karjeras sasniegumos. Viņš Farmas industrijai pievienojās jau 1997.gadā un atkal SmithKline Beecam kā viens no direktoriem. 2000. gadā apvienojās Glaxo Wellcome un SmithKline, izveidojot tagadējo GlaxoSmithKline.

Tad 2001.gadā viņš ieņēma vadošu amatu citā kompānijā – Roche, bet gadu vēlāk kļuva par Aventis Pasteur amatpersonu – UK medicīnas direktoru šajā kompānijā. Tālāk karjera gāja kā pa sviestu – 2010.gadā viņš kļuva par PVO padomnieku – tieši toreiz, cūku gripas afēras laikā. Un viņa padoms bija vienkāršs – izvērst masveida vakcināciju. Bet kas ražoja vakcīnas un nopelnīja miljardus uz šīs afēras rēķina? Glaxo un Roche – tās pašas abas kompānijas, kurās Tams pirms tam ieņēma vadošos amatus.

Vai Jums šķiet, ka viņš tagad grib vakcinēt arī visus bērnus tāpēc, ka viņam interesē to veselība? Pret slimību, ar kuru tie pat neslimo?

Šie abi ir galvenie UK politikas ‘ietekmeļi’ farmas lietās un tiem abiem ir ciešas saites ar Farmas gigantiem. Bet viņi nav vienīgie – vēl ir sers John Irving Bell, Kanādas izceslmes imunulogs un ģenētiķis. Arī viņam ir loma vakcīnu komandā kopā ar Patriku un arī viņam pieder investīcijas tai pašā Roche – 773 tūkstoši mārciņu.

Šis vīrs ir strādājis Veselības departamentā kā padomnieks kopš 2017.gada un viņa pārziņā ir testēšanas panelis. Tāpēc vēl 2020.gada maijā šis panelis apstiprināja antivielu testu, kura ražotājs ir.. kā Jūs domājat, kas? Protams, Roche. Turklāt vēlāk šie testi tika atzīti par neuzticamiem, kad uz tiem tika iztērēti 13.5 miljoni nodokļu maksātāju naudas.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Tas ir tikai neliels ieskats tajā, kā viss notiek tādā valstī kā UK un kas ir šie trīs musketieri, kuri faktiski diktē visu valsts kovid politiku ar saviem padomiem.

Droši vien, ka šādu pašu atklāsmi var piedzīvot, aplūkojot jebkuras valsts kovid brigādes dalībniekus, par ko tie saņem naudu un kur tie strādājuši iepriekš, kādas intereses tie pārstāv. Un tās noteikti nav ne mūsu, ne bērnu veselības intereses. Par šīm lietām rakstīja arī britu prese. Bet šie ļaudis joprojām nēsā seru un bruņinieku titulus. Kādreiz bruņiniekiem bija goda kodekss, aizstāvēt vājākos – bet šodienas pasaulē viss ir tieši otrādi.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
Comments
 • Ja gribat panākt labāku efektu arī no netrālāku cilvēku vidus, ieteiktu rakstā likt mazāk emociju, tas to viņu padarītu profesionālāku un vieglāk būtu dalīties ar citiem.

  maijs 3, 2021
 • Man baigi patik jautajums par berniem kuri nav riska grupa. Cerams tas vismaz pamodinas tautu

  maijs 16, 2021
 • duloxetine 30 mg tablets – duloxetine 80 mg cost of brand name duloxetine

  maijs 29, 2021
 • canadian king pharmacy – canadian pharmacy discount code best online canadian pharmacy

  jūnijs 7, 2021

Leave A Comment