Trending News

Krāsainie ESG reitingi- lielo banku loma Resetā

Kāds tad ir globālistu plāns, lai īstenotu praksē visas Davosas foruma idejas? Reseta būtība ir tehnkokrātija, kurā dažiem īpašniekiem pieder visi resursi un arī cilvēki, kuriem savukārt nepieder nekas – pat ne pašu ķermeņi. Kāda ir banku loma šajā procesā? Veicam nelielu analīzi.

2020.gada jūnijā visas pasaules kapitālistu virsotnes satikās Davosā un paziņoja savu plānu –restartēt visu globālo ekonomiku. Šo plānu mēs jau krietnu laiku pazīstam kā Lielais Resets.

Starp daudziem pasaules valstu līderiem un ietekmīgām institūcijām, kas izrādīja atbalstu šim procesam, ir gan Starptautiskais valūtas fonds, gan princis Čārlzs, gan pats Davosas forums – procesa idejas galvenais virzītājs.

Ikvienai valstij no ASV līdz Ķīnai jāpiedalās Resetā un katra industrija no naftas līdz tehnoloģiju sfērai ir jātransformē – tā raksta Klauss Švābs. Īsumā – mums vajag pārstartēt kapitālismu.

Sākotnējais Reseta attaisnojums bija kovid pandēmija, bet jau kopš paša sākuma par galveno virzītāju ir klimata izmaiņas – zaļā afēra jeb karš ar CO2. Šeit nolūks  teorijā ir izveidot ‘pašatjaunojošos’ sabiedrību, kas nozīmē neaptveramu tās transformāciju. Nedarīt neko, pēc viņu teiktā, nozīmējot briesmas planētai un visai civilizācijai – pilnīgi nepamatots apgalvojums, kam nav nekāda patiesa zinātniska pamatojuma. Bet mūsdienās viss balstās uz reklāmu un ticību.

Starp ietekmīgākajām institūcijām Reseta plānos atrodamas arī gigantiskās sistēmas – ASV banka un MasterCard. Te arī slēpjas āķis.

Kaut arī Reseta atbalstītāji visu laiku runā par intensīvām valdības programmām cilvēku labklājībai, dažādus varas piedāvātus pakalpojumus, kā bezmaksas medicīnu un pat universālo ienākumu, paliek nepateikts galvenais – ka tas pienākas vien tad,  cilvēki pakļaujas Resetam un aptur savu privāto komercdarbību.

Bet pati būtība Reseta ideoloģijā ir vēl kāda maz apspriesta lieta – tā ir jauna reitinga sistēma. Tas ir pavisam cits veids, kā izvērtēt biznesu. Ja agrāk to noteica pēc tā, cik tas ir ienesīgs, cik tam darbinieku, kāds ir izaugsmes potenciāls un tamlīdzīgiem tradicionālā kapitālisma parametriem, tad šobrīd stājas spēkā pavisam citi faktori.

Un tie ir saistīti ar to, cik kompānija ir krāsaina. Respektīvi, cik tā ir zaļa un cik tajā darba vietas piešķirtas ‘minoritātēm’, vai kompānijas piekoptā politika un stratēģija atbilst varavīksnes komūnas ‘standartiem’ un ultra liberālās pasaules uzstādījumiem. Tieši pēc šādiem kritērijiem tiek piešķirti jaunie reitingi – tas ir tā pati  sociālā kredīta sistēma, tikai biznesā. Tos sauc par ESG reitingiem.

Simtiem pasaules lielākās korporācijas un finanšu institūcijas jau ir izveidojušas šādas reitingu sistēmas un ievieš tās savās kompānijās, bet lielo banku un investoru uzdevums ir nostādīt kā prioritātes tās kompānijas, kuras ir pietiekoši zaļas un zilas. Ko tas nozīmē praksē, var iztēloties visai viegli. Tā kompānija, kuras vadībā vai darbībā iesaistītas kādas minoritātes vai krāsaini ļaudis, saņems daudz vairāk resursu, kredītu un visa veida labvēlības, kā tās, kurās strādā tikai balti un ģimenes cilvēki. Tam ir sagatavoti triljoni dolāru.

Reitingu sistēmas, ‘atjaunojošas’ investīcijas un spiediens uz ‘zaļo enerģiju’ ir pamata elementi Reseta plānā transformēt pasauli.

Daži no Reseta elementiem vēl ir tikai teorētiski un tos cenšas ieviest praksē, bet daži jau ir pavisam reāli. Viens no tiem ir praktiski visu lielo finanšu institūciju apņēmība piespiest visus pāriet uz zaļo enerģiju.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

2021.gada februārī Amerikas Banka, citējot savu ilgtermiņa atbalstu Parīzes klimata līgumam paziņoja savus soļus ceļā uz Absolute Zero 2050. Un tas attiecas uz visām kompānijām, kurām ir darīšanas ar šo banku –tas jau nav tikai ASV.

Tie, kas gribēs aizņemties no šīs un citām bankām, būs spiesti iestāties globālistu pasaules pārveidošanas plānā. Arī citas lielās bankas paziņojušas to pašu – tai skaitā Wells Fargo, Goldman Sachs, JPMorgan Chase un citi ASV un pasaules finanšu magnāti ir vienoti savā tieksmē pārveidot cilvēkus un pasauli pa savam.

Vai cilvēce to viņiem ļaus?

A.Vasiļevskis

Vai jaunās ESG reitinga sistēmas ir pieņemamas?
Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment