Saturday, October 31, 2020
Trending News

Krievijas fiziķi atjauno Tesla torni, lai piedāvātu bezmaksas enerģiju uz Zemes

Tesla eksperimenti aizsākās 1890-to gadu sākumā. Viņa galvenais mērķis šajos eksperimentos bija izveidot jaunu bezvadu enerģijas pārvades sistēmu.

Laboratorijas eksperimentos un vēlāk liela mēroga eksperimentos Kolorado Springsā 1899. gadā Tesla izgudroja, kā darbosies pasaules mēroga bezvadu elektrības sistēma. No šiem eksperimentiem viņš pieļāva, ka, ievadot zemē elektrisko strāvu tieši pareizajā frekvencē, viņš varētu izmantot to, kas, viņaprāt, bija pašas planētas elektrisko lādiņu, un likt tai rezonēt ar frekvenci, kas tiek pastiprināta “stāvošos viļņos”, kas varētu tikt nolikti jebkur uz planētas, lai vadītu elektrisko signālu.

Teslas sistēma bija balstīta vairāk uz 19. gadsimta idejām par elektrisko vadīšanu un telegrāfiju, nevis uz jaunākām teorijām par gaisā esošiem elektromagnētiskiem viļņiem ar elektrisko lādiņu, kas tika doti caur zemi un atgriezts caur gaisu.

Tesla tornis, lai piedāvātu bezmaksas enerģiju uz Zemes

Divi krievu fiziķi mēģina uzbūvēt leģendāro Wardenclyffe torni, kuru 19. gadsimta 20. gadu sākumā izveidoja Nikola Tesla, lai iegūtu bezmaksas enerģiju visai planētai.

Teslas tornis tika uzcelts netālu no Manhetenas salas 1900. gadu sākumā, bet noslēpumainā kārtā projekts nekad netika pabeigts.

Saskaņā ar avotiem tas netika slēgts finanšu problēmu dēļ. Tesla vairākas reizes apgalvoja, ka šis projekts varētu būt visefektīvākā sistēma bezmaksas enerģijas ģenerēšanai un izplatīšanai visā pasaulē.

Tagad krievu fiziķi Leonīds un Sergejs Plekhanovs dara visu iespējamo, lai šo projektu īstenotu ar modernām tehnoloģijām.

Jau 1880. gados Padomju Savienība uzcēla vienu no šiem torņiem, kurā uzkrājās vētru radītie elektriskie stari. Neskatoties uz to, Wardenclyffe torņa modernā versija spēs atrisināt daudzas tehniskas problēmas.

Tesla torņa pārbūvēšana

Tesla dizainā tika izmantots jēdziens “uzlādētais virsējais atmosfēras slānis” – teorija, kas balstās uz 1872. gada ideju par Mahlona Loomis ierosināto bezvadu energosistēmu. Tesla ne tikai uzskatīja, ka viņš varētu izmantot šo slāni kā atgriešanās ceļu savā elektrības vadības sistēmā, bet arī, caur to plūstošā enerģija liks tai spīdēt un nodrošināt nakts apgaismojumu pilsētām un kuģošanai.

Rakstā Collier’s Weekly 1901. gada februārī ar nosaukumu “Runājot ar planētām” Tesla aprakstīja savu “enerģijas pārvades un telegrāfijas sistēmu, neizmantojot vadus” kā:

pati, zeme ir kā līdzeklis pārvadīšanai, tādējādi nelietojot vadus un visus pārējos mākslīgos vadītājus …

iekārta, kas savā ziņā atgādina sūkni, un tas no zemes izvelk elektrību un atgriež to, ar milzīgu ātrumu, tādējādi radot viļņus, kas izplatās pa zemi tā, it kā lietojot vadu, to varētu uztvert no liela attāluma ar rūpīgi pielāgotām uztveršanas sistēmām. Tādā veidā es varētu no attāluma pārraidīt ne tikai vājos signāla pulsus, bet arī ievērojamu enerģijas daudzumu, kā arī radīt citus atklājumus. Esmu pārliecināts, ka man izdosies rūpniecībā izmantot enerģiju bez vadiem, tas būtu ļoti ekonomiski un ar jebkādu attālumu, lai cik liels tas arī būtu.

Uzzini vairāk –

Share With:
Rate This Article
Comments
 • Cik ilgi ta viņi nodzīvos?

  septembris 26, 2020
 • Pirmajā video izskaidrota šīs konstrukcijas funkcija,kādēl jāiepin klāt mīti par bezmaksas enerģiju…

  oktobris 1, 2020
 • It’s really a nice and useful piece of information. I am glad that you shared this useful information with us. Please keep us up to date like this. Thanks for sharing.

  oktobris 11, 2020
 • Its such as you learn my mind! You appear to grasp so much approximately this, such as you wrote the e book in it or something. I think that you can do with a few to power the message house a bit, however instead of that, that is wonderful blog. A fantastic read. I’ll certainly be back.

  oktobris 13, 2020
 • Lovely just what I was looking for.Thanks to the author for taking his time on this one.

  oktobris 14, 2020

Leave A Comment