Trending News

Kur ved kroņa pase?

Ko mums ir parādījuši pēdējie nu jau gandrīz divi gadi? To, ka esošā plāndēmija ir izmantota totalitārisma izveidei teju visa pasaulē vienlaicīgi. Bet kas ir personiskās izmešu kvotas? Tas ir nākamais, ar ko saskarsies vīrusa apkarotāji.

Jau ir ieviestas metodes, kas pirms dažiem gadiem šķita kā no fantastikas grāmatas, izpostītas veselas ekonomikas, aizslēgtas pilsētas un veselas valstis, pat kontinenti.

Tika ieviestas izsekošanas aplikācijas – bet cilvēku vairums nesaprot, ka tās izseko nevis vīrusu, bet viņus pašus. Tālāk sekoja kroņa pases visādos veidos, kas tieši tāpat ļauj piedalīties sabiedrībā tikai tiem, kas izrāda gatavību būt par jauno normālo. Nu labi, režīmam ticošie saka – tas taču viss bija nepieciešams briesmīgā vīrusa apkarošanai un tikko kroņa pandēmija izsīks vai kļūs par ierastu parādību kā gripa,  viss atgriezīsies normālā dzīvē, vai tad ne?

Atbilde ir – nē. Ja tehnokrāti gūs virsroku pār cilvēkiem, tad šis ir tikai sākums. Viņi negatavoja šo afēru uz kādu brīdi, bet viņi to darīja tāpēc, lai pilnībā izmainītu visu sabiedrību līdz pašiem pamatiem. Visas afēras nolūks bija izveidot struktūru, kas reaģēs uz ‘nākotnes pandēmijām’ vai krīzēm. Un nākošā afēra ir skaidri iezīmēta – tas ir karš ar klimatu, kas risinās faktiski paralēli ar šo, bet plāni šeit ir sarakstīti jau desmitgadēm uz priekšu. Faktiski tā ir galvenā afēra, bet tagad notiekošais ir tāda kā iesildīšanās. Un tas ir tāpēc, ka lai sasniegtu tos mērķus, ko izvirza zaļie afēristi, vispār nav iespējama ne cilvēku brīvība, ne demokrātija un vispār mūsu ir ļoti par daudz.

Par to, ka nepieciešams ierobežot cilvēku brīvību un pārvietošanos un izmainīt viņu paradumus, lai ‘glābtu planētu’ tiek runāts jau sen. Tikai tam nevarēja atrast veidu, kā tad piespiest cilvēkus atteikties, piemēram, no lētā tūrisma. To visu lieliski var panākt ar vīrusa histēriju, jebkurā gadījumā patēriņš ir jāsamazina un reāli domājot, lielveikalos iet vai neiet, tas vispār ir otršķirīgi – šīs pases ir bezjēdzīgas arī tādā ziņā, jo tiek demontēta globālā pārtikas ķēde kā tāda un drīz tajos veikalos tāpat nekā nebūs, ko pirkt. Realitātes pārbaude būs tas, ko katra valsts spēj saražot pati uz vietas – tas arī būs.

Un ja kovids vismaz teorētiski kādreiz var beigties, tad klimata afēra nebeigsies nekad – jo sasniegt pilnīgu oglekļa izmešanas apturēšanu vispār nav iespējams.

Tad kāds ir plāns? To atkal var izlasīt atklātos avotos. Piemēram,Britu medicīnas žurnālā, kur rakstīts sekojošais:

Daudzas valdības risināja vīrusa krīzi ar bezprecedenta finansējumu. Tāda pati pieeja vajadzīga arī klimata krīzei. Bet ne tikai – tālākais ir vēl skaidrāk pateikts. Valdībām ir jāveic fundamentālas izmaiņas, kā tiek organizētas sabiedrības un ekonomikas un kā mēs dzīvojam. Tām ir jāiejaucas un jāpārveido transporta sistēmas, pilsētas, ražošana un pārtikas apgāde, finanšu tirgi, veselības sistēmas un daudz kas vairāk.

Vai tagad ir saprotams, kas ir Staķa stabiņi un nemitīgā sastrēgumu veidošana Rīgas ielās? No šejienes tālāk izriet arī vajadzība ieviest nemitīgu novērošanu, sociālo kredītu sistēmu un visas citas tirānijas metodes, kas šobrīd tiek ieviestas, melojot par vīrusu, bet kam nākotnē ir tieši šis mērķis. Un tālāk seko vēl kaut kas – visi tie, kas pieņem šo par normu un uzskata, ka kroņa pases ir kaut kāda normāla dzīve, drīz sastapsies ar nākamo afēras soli un tas saucas “individuālā oglekļa izmešu kvota” jeb pieļaujamais daudzums.

Tas publicēts pašā Nature žurnālā un šī ideja saīsināti saucas PCA – un to piedāvā padarīt tikpat obligātu, kā kroņa pasi. Un tas ir limits uz to, cik daudz visādu lietu pilsonis var iegādāties, piemēram, degviela, gāze, fosilā elektrība vai kas cits, kas ‘ražo izmešus’ un tas daudzums ar katru gadu samazināsies. Ar katru maksājumu par šo lietu izmantošanu jums šī kvota attiecīgi samazinās. Ja limits beidzas, tad var nopirkt no tiem, kam palicis pāri. Tas ir līdzīgi kā bija kara laikā, kad tiek izdoti taloni – PSRS beigu posmā arī bija tādi uz degvielu.

Realitātē tas nozīmē, ka nabadzīgie cilvēki paliek bez iespējas izmantot ikdienai vajadzīgās lietas, bet bagātie turpina lidot ar privātām lidmašīnām, jo var sapirkties šīs kvotas, cik vien vajag. Tēmas autori ir sajūsmā par to, cik veiksmīgi ir izdevies ieviest obligātās izsekošanas aplikācijas vairākās Austrumu valstīs, kā Ķīna, Taivāna un D-Koreja un piedāvā šo pašu sistēmu izmantot arī šīs sistēmas ieviešanā, jo tās palīdz arī, piemēram, izsekot katra cilvēka izmešus viņa pārvietošanās trajektorijā.

Citiem vārdiem sakot, digitālajās lamatās cilvēci iedzina tāpēc, ka globālistiem ir jāredz, jāzina un jākontrolē viss, ko cilvēks dara pat savā guļamistabā un vai tur nav par daudz izmešu.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Tālāk seko arī mākslīgā intelekta kontrolēta lielāku sabiedrības grupu izmešu kontrole, piemēram, pārtikas nozarē – apēdot kādu gaļas ēdienu, jums noskaita kvotu. Pat autori secina, ka tas viss vēl nesen varēja likties kaut kas neticams. Bet tā kā miljoniem ļaužu tik viegli atdeva savu brīvību, pakļāvās vīrusa histērijas ieviestai kārtībai, tad viņi jau ir sagatavoti arī nākamajam solim, lai tāda paša ‘augstāka mērķa’ vārdā ‘glābtu planētu’ un kļūtu par absolūtiem vergiem.

Lūk, no kā mēs viņus gribam pasargāt, stāstot par šīm lietām – un atkal var pienākt brīdis, kad šodienas neticamais izrādās realitāte, bet brīdinājumi netika uzklausīti. Šis nekad nav bijis par veselību, bet par totālu kontroli.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment