Kurš nogalina visus Covid zinātniekus?

Ārsti, zinātnieki un citi medicīnas eksperti, kas iesaistīti Uhaņas koronavīrusa (Covid-19) izpētē, visā pasaulē noslēpumaini mirst – izskatās, ka masveidā tiek nogalināti visi tie, kuri zina pārāk daudz patiesības par plandēmiju.

Viens no pēdējiem nāves gadījumiem bija Aleksandra “Sašas” Kaganska (Alexander “Sasha” Kagansky) nāve. Kaganskis bija krievu zinātnieks, kurš strādāja pie COVID-19 vakcīnas izstrādes, mira, kad viņu nežēlīgi sadūra un izmeta no viņa 14. stāva dzīvokļa loga Sanktpēterburgā. Pārskati liecina, ka Kaganskis nomira “savādos apstākļos”, kas ir pārāk vispārīgs apzīmējums, ņemot vērā viņa nāves raksturu un laiku. Krievijas valdība nesen piešķīra Kaganskim finansējumu jaunu smadzeņu audzēju diagnosticēšanas un ārstēšanas veidu izpētei. Viņš bija arī aizstāvis tādiem dabīgiem līdzekļiem kā ārstnieciskie augi un sēnes, kas, kā zināms, palīdz iznīcināt vēža šūnas.

Līdzīgos apstākļos 2020. gadā nomira arī Frenks Plamers (Frank Plummer), pasaulē slavens Kanādas zinātnieks, kurš arī strādāja pie vakcīnas COVID-19. Vēl janvārī mēs ziņojām par Plamera saistību ar Ķīnas komunistu spiegu grupu, kura, iespējams, bijusi atbildīga par koronavīrusa celmu zādzību Kanādas laboratorijā un nogādāšanu Uhaņā.

Profesors Bings Liu (Bing Liu) no Pitsburgas universitātes ir vēl viens nozīmīgs zinātnieks, kurš tika noslepkavots 2020. gadā, īsi pirms viņš grasījās atklāt plašākai sabiedrībai jaunu informāciju attiecībā uz Covid-19 būtību.

“Bings bija ļoti tuvu ārkārtīgi nozīmīgiem atklājumiem, lai izprastu šūnu mehānismus, kas ir SARS-CoV-2 infekcijas pamatā,”

teikts viņa kolēģu paziņojumā Skaitļošanas un sistēmu bioloģijas departamentā (Department of Computational and Systems Biology).

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Nākamā ir Gita Ramjē (Gita Ramjee), HIV zinātniece, kura, kā ziņo, nomira no Covid-19, viesojoties Londonā, lai lasītu lekciju par HIV ārstēšanu un profilaksi. Kā ziņots, pēc atgriešanās Durbanā viņa jutās slikti un devās uz slimnīcu, kur neilgi pēc tam nomira.

Koronavīrusa paraugu pārvešanas laikā Apvienoto Nāciju Organizācijai, 2020.g. maijā nomira arī Pasaules Veselības organizācijas (PVO) šoferis Pjae Sone Win Maung. Viņš vadīja labi marķēto ANO transportlīdzekli laikā, kad tika izdarīti šāvieni, viņu nogalinot un ievainojot citu pasažieri.

Vakcīnas trauksmes cēlējs Brendijs Vōns (Brandy Vaughan), bijušais Merck & Co pārdošanas vadītājs un LearnTheRisk.org dibinātājs, 2020.g. decembrī tika atrasts miris savās mājās blakus viņa deviņus gadus vecajam dēlam. Vaughans cītīgi strādāja, lai izglītotu sabiedrību par vakcīnu drošības riskiem.

Jāizmeklē Pītera Dašaka un Rona Fušjē darbības

Šie cilvēki ir pētnieki, kuri tiek turēti aizdomās par plandēmiskas baiļu izplatīšanu un krāpšanu un kuri kaut kādā veidā varētu būt saistīti ar iepriekšminētajiem nāves gadījumiem:

• EkoVeselības alianses (EcoHealth Alliance) prezidents Pīters Dasaks (Peter Daszak) ir vainojams pie mīta izplatīšanas, ka Covid-19 ir bijis dabiskas izcelsmes. E-pasta ziņojumi, kurus ieguvusi ASV organizācija Tiesības Zināt (Right to Know), atklāj, ka EcoHealth darbinieki veica operāciju, kurā 27 nozīmīgiem veselības zinātniekiem bija publiski jānosoda “sazvērestības teorijas, kas vedina domāt, ka Covid-19 nav dabiskas izcelsmes”.

Starp citu, EcoHealth ir tā pati bezpeļņas organizācija, kas saņēma miljoniem dolāru ASV nodokļu maksātāju finansējumu, lai ģenētiski modificētu koronavīrusus Uhaņas Viroloģijas institūtā.

• Holandiešu virologs Rons Fušjē (Ron Fouchier) ir atbildīgs par pasaulē nāvējošākā vīrusa celma radīšanu. Viņa eksperimenti ar bioloģiskajiem ieročiem tiek plaši nosodīti un varētu būt atbildīgi par Covid-19 izlaišanu.

Fušjē ir atbildīgs arī par SARS koronavīrusa izolēšanu, kas tika izvests no Saūda Arābijas un nosūtīts Frenkam Plameram, kurš, kā jau iepriekš minēts, izrādījās miris tikai nedēļu pēc tam, kad Great Game India publicēja ziņojumu par šo skandālu.

Aktuālākās ziņu par Vuhanas koronavīrusu (Covid-19) var atrast vietnē Pandemic.news.

Tulkojusi Zane T.

23.01.2021.

Šī raksta avots.

Share With:
Rate This Article
Tags
No Comments

Leave A Comment