Trending News
HomeLabās ziņasLasi Zaļo pārmaiņu ziņu lapu un ievies pozitīvas pārmaiņas savā dzīvē

Lasi Zaļo pārmaiņu ziņu lapu un ievies pozitīvas pārmaiņas savā dzīvē

Lasi Zaļo pārmaiņu ziņu lapu un ievies pozitīvas pārmaiņas savā dzīvē

Varbūt būsi pamanījis, ka jau kopš pagājušā gada nogales arī #MaināmPasauli ziņu portālā esam ieviesuši sadaļu “Zaļās pārmaiņas”, kurā katru nedēļu nopublicējam jaunākās ziņas no Artūra Freija veidotās Zaļo pārmaiņu ziņu (ZPZ) lapas.
Ar šo iniciatīvu mēs aicinām dalīties pozitīvos pārmaiņu piemēros un risinājumos, kurus soli pa solim ieviest arī savā dzīvē.

Ziņu lapa apkopo zaļā dzīvesveida aktualitātes Latvijā un pasaulē šādās kategorijās:

  • permakultūra / ilgtspējīga saimniekošana,
  • dzimtas mājvietu kustība,
  • ekokopienu un ekociematu iniciatīvas,
  • visa veida zaļā dzīvesveida pasākumi,
  • raksti, intervijas un publikācijas par zaļo dzīvesveidu.

Semināri, petīcijas, kampaņas un raksti

Prioritāri ziņu lapā tiek iekļauti uz zaļo dzīvesveidu un pašizaugsmi orientēti pasākumi, semināri un kursi. Bet lasītājiem ir iespējams uzzināt arī par aktuālajiem vides tēmu rakstiem masu medijos, svarīgākajām petīcijām, vides kampaņām, konkursiem un daudz citu interesantu un noderīgu jaunumu.

ZPZ darbojas kopš 2010. gada kā brīvprātīga, neformāla un neatkarīga iniciatīva, kuru uzņēmies Artūrs Freijs ar mērķi – apkopot informāciju par Latvijā notiekošajiem pasākumiem un iniciatīvām, kas vērstas uz zaļu un.pozitīvu dzīvesveidu, kā arī regulāri ar to dalīties ar visiem interesentiem. 2021. gadā ziņu lapu saņem vairāk nekā 800 abonementu un interesentu loks ar katru gadu paliek arvien plašāks, bet ziņu apkopojums – regulārāks. Šobrīd ziņu lapa tiek veidota reizi nedēļā, un laika gaitā ir konstatēts, ka tas ir optimālais ziņu sūtīšanas biežums lasītāju ērtībai un lai pagūtu informēt par jaunākajiem pasākumiem.

Iespējams arī abonēt, lai saņemtu pilno versiju savā e-pastā

Tev ir iespēja arī abonēt Zaļo pārmaiņu ziņas, lai ik nedēļu saņemtu svaigākos zaļā dzīvesveida jaunumus tieši savā e-pastā. Abonē ZPZ šeit: https://bit.ly/zpz_pieraksts

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.