Trending News

Latvijā Facebook šodien cenzē 2 ļoti populārus postus, kuri atmasko melus par vakcīnām

Šodien no Facebook pazuda divi ļoti populāri ieraksti. Vienā bija stāsts par grupas Pērkons bundzinieka Ikara Ruņģa tēva nāvi no Astra Zeneca vakcīnas. Kā zināms jau vairākās valstīs šī vakcīna ir aizliegta. Otru postu ielika mediķe Leida Miļūne, kura aizgāja no darba slimnīcā, jo viņu centās piespiest vakcinēties. Tātad arī valdības stāsts par to, ka vakcīnas ir brīvprātīgas izrādās meli.

Šeit skatāmi abi cenzētie ieraksti kā bildes. Ikara Runģa posts bija sasniedzis kopā vairāk nekā 4 tūkstošus shares dažu stundu laikā.

Kāda sieviete zem šī cenzētā posta bija arī rakstījusi, ka viņas ģimenē kāds nomiris 14. dienā pēc vakcinēšanās. Skat. ekrānšāviņu.

Leidas Miļūnes posts bija sasniedzis 6,4 tūkstošus shares un tad tas pazuda no Facebook. Viņa rakstīja šādu tekstu –

“Notika tas, kam biju gatava.
Vienā no slimnīcām, kurā strādāju darbinieku testēšana atšķirsies no vakcinētajiem un nevakcinētajiem. ( tas ir nožēlojami)
Ir bēdīgi. Ir pilna sirds, jo darbu vienmēr esmu veikusi pēc labākās sirdsapziņas un ar mīlestību pret pacientiem kā māsas palīgs.
Nekas.
Es pati izlemšu, kad un kādas potes saņemt savos 42 divos gados. Cilvēkus lauzīs!, tas nu ir skaidrs.
Es darbiņu pametu. Tā lūk tagad notiek, nav nozīmes cik labs darbinieks Tu esi, galvenais, ka sapotēts.💌”

Leida Miļūne

Paliek tikai jautājums, kurš izpildīja šo noziegumu pret vārda brīvību. Kā zināms, tad Facebook pilnvarotie Latvijā ir tikai Rebaltica. Delfi faktčekeri cenzūru veic caur Lietuvas filiāli. Vēl varētu būt runa par NATO Stratcom, kuru uzdevums ir ieviest Latvijā Deep State projektus. Viņi nodarbojas ar mediju telpas pareizību, rūpējās, lai būtu tikai laba informācija par 5G u.c. Tomēr Rebaltica ir galvenie aizdomās turētie. Protams tas nav iespējams arī bez valdības pavēles. Ir skaidrs, ka šāda rīcība ir rupjš Satversmes 100. panta pārkāpums.

Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.

Satversmes 100. pants

Diemžēl atlaistās Veselības ministres Ilzes Viņķeles un citu valdības pārstāvju solījumi, ka vakcinēšanās būs brīvprātīga – izrādās bijuši klaji meli.


Viņķele sola, ka vakcinācija būšot brīvprātīga

Tas parāda arī valdības izmisumu un vēlmi slēpt patiesību. Situācija līdzīga kā padomju laikos, kad valdīja tikai viens pareizais viedoklis. Ķeršanās pie cenzūras ir pēdējais salmiņš. Tas nozīmē, ka vakcīnu melu stāsts jau tagad brūk kā kāršu namiņš. Vainīgajiem būs jāsaņem reāla atbildība.

Cilvēki arī asi iebilst pret Vakcinācijas biroja izveidi, kas izšķērdē naudu bezjēdzīgās melu avīzēs, kur slavina vakcīnas.

Vairāk nekā 10 000 parakstu izdevies iegūt piecu dienu laikā. Šobrīd savākti jau 17’000 parakstu. Parakstīties var šeit. Kā iniciatīvas autore norādīta Ilze Zeltkalne, kura skaidro, ka lai mazinātu birokrātiju un nepārdomātu finansiālo līdzekļu izšķērdēšanu, atsevišķa Vakcinācijas biroja izveide nav nepieciešama. “Īpaši jau ņemot vērā to, kāda ir šā brīža vakcinēšanas bēdīgā situācija,” pauda Zeltkalne.

10’000 parakstu savākšana portālā manabalss.lv nozīmē, ka Saeimai būs jālemj par šīs iniciatīvas pieņemšanu vai noraidīšanu. Paraksti neuzliek Saeimai nekādu pienākumu, bet tas pievērš uzmanību šim jautājumam.

Vai Tu esi gatavs vakcinēties pret kovid?
  • Raksti savu atbildi!
Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment