Friday, October 23, 2020
Trending News

Latvija mostas – brīvības protesti Rīgā pulcēja vairākus tūkstošus cilvēku

Šodien Rīgā notika divi protesti – pl. 18-00 pie Raiņa pieminekļa, kuru organizēja opozīcijas deputāts Aldis Gobzems. Kopumā pasākums pulcēja 2000-3000 cilvēku, kas nozīmē, ka visdrīzāk tika pārkāpti esošie anti-konstitucionālie un nepamatotie ierobežojumi, kurus valdība pēkšņi vakar pieņēma, tādējādi nosakot ārpustelpu pasākumos 1000 cilvēku limitu. Kuplais cilvēku pulks un ciešā pulcēšanās arī skaidri pierādīja, ka cilvēki Covid afērai netic. Ar masku bija atnākuši tikai 2 cilvēki un vēl viens motociklista ķiverē. Pārējie nebaidījās ne sarokoties, ne apskauties. Nevienu neuztrauca 2m distance.

Ir svarīgi, ka cilvēki drosmīgi nesadarbojās ar esošajiem brīvību ierobežojumiem, noturot miermīlīgu un sirsnīgu sapulci. Nesadarbošanās ar medicīnisko fašismu ir viena no labākajām nevardarbīgās pretošanās metodēm.

Pasākumā uzrunas teica Aldis Gobzems, Arnolds Babris, Linda Liepiņa, Jānis Brūveris, Aigars Bitāns, Karīna Sprūde, Jānis Zalte u.c. Runātāji uzstājās pret brīvības ierobežojumiem, valdības patvaļu, pret pakalpību svešām varām, pret geju un lesbiešu propagandu, pret pasaules elites noziegumiem pret cilvēci. Jānis Brūveris retoriski vaicāja –

Jūs domājiet, ja mēs iedosim mazo pirkstiņu, mums nepaņems visu roku?

Jāņa Brūvera uzruna

Aigars Bitāns asi iestājās pret LGBT (geju un lesbiešu) propagandu, kā arī pastāstīja piemēru, ka šī netikumīgā kustība tālāk vēlas pakāpeniski uzspiest pedofīliju kā normu.

Būs interesanti paskatīties vai vietējā kliķe uzdrošināsies par šo pasākumu uzlikt administratīvo sodu. Tāds scenārijs palīdzētu pulcēt vairāk sekotāju un turpinātu radīt sašutumu par notiekošo. Policija pasākuma laikā nekādas atklātas vai redzamas provokācijas neveica. Viss noritēja ārēji mierīgi. Tas protams neizslēdz iespēju, ka ierosinās administratīvo lietu, kā arī neizslēdz neredzamu uzbrukumu ar elektromagnētisko starojumu, izmantojot 5G vai speciālas militāras tehnoloģijas.

Aigara Bitāna uzruna

Protests pie Brīvības pieminekļa

Plkst. 19-00 sākās otrs protests, kuru organizēja biedrība Satversmes sargi, kuras redzamākie pārstāvji ir Andris Ciekurs, Roberts Klimovičs un Māris Bērziņš. Arī šis pasākums pulcēja daudz cilvēku apmēram 200-300, tomēr bez riska pārsniegt esošo 1000 slieksni. Arī pret šo pasākumu policija nevērsa nekādas provokācijas kā tas notika 1. un 31. maijā, kad pretlikumīgi tika aizturēti vairāki cilvēki, kuri vienkārši stāvēja ar plakātu vai karogu pie Brīvības pieminekļa.

Kas jādara, lai totalitārismu nepieļautu Latvijā?
Share With:
Rate This Article
Comments
 • nu 2000-3000 nav slikti! Nākošreiz jābūt pie 10 000. ja kas bija pasauks +1 cilvēku jau būs labi! es noteikti pasaukšu vairāk kā +1 )))

  oktobris 11, 2020
 • Labais 🙂🙂🙂…..Kamēr vēl silts laiks 🙂🙂🙂

  oktobris 12, 2020
 • maza kakka ?🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤣🤣🤣🤣🤣

  oktobris 12, 2020
 • Ironiski, bet kāpēc vispār pastāv mainampasauli.new??
  Informācija kura šeit pastāv bieži ir nepārbaudīta, bet visi tik piekrīt. Varētu jau vismaz papētīt dziļāk un tad kaut ko veidot. Bet, kam noder tas lasa. Stilīgi, labs raksts, dodu 10/10, par maz runāts par kaķiem. Bet citādi man patīk scenārija ideja, ja neskaita visu

  oktobris 12, 2020
 • I have not checked in here for some time as I thought it was getting boring, but the last few posts are great quality so I guess I will add you back to my daily bloglist. You deserve it my friend 🙂

  oktobris 13, 2020
 • Manas jaunās apenes piepirdu no sajūsmas jau pirmā DižAlda teikuma beigās. Tā kā maskas ir antikonstitucionālas organizácijas MZGD propoganda,manus vegānbezdienus sajuta daudzi

  oktobris 13, 2020
 • Those are yours alright! . We at least need to get these people stealing images to start blogging! They probably just did a image search and grabbed them. They look good though!

  oktobris 14, 2020
 • jūs esat plānprātiņu portāls? jums ir atrofējušās smadzenes? dēļ šitā mahinatora nekas nemodīsies

  oktobris 15, 2020

Leave A Comment